Forum - ludzie rozmawiają przez internet

  1. @Danuta, nie ma czegoś takiego jak antykomornik czy usługa odkomorniczania. Pozbycie się komornika zawsze polega na jego spłacie. Niektórzy nazywają swoje prywatne pożyczki właśnie jako antykomornik ale to tylko słowo, faktycznie popada się w jeszcze większe tarapaty.

   Tak więc znaleźć antkomornika jest łatwo ale nie da się z tego skorzystać tak jak się wydaje.

 1. Witam, potrzebuje pożyczki 10 tys na spłatę chwilowek. Bez wgladu w bik, big, KRD, na dłuższy okres czasu 3-10 lat, posiadam zarobki 2 tys netto umowa na czas nieokreślony. Proszę o pomoc gdzie mogłabym uzyskać pożyczkę.

  1. KRD jest BIG-iem, jednym z nich – tak na marginesie
   Chyba, że chodzi o BIG Infomonitor bo skrótowo czasem pisze się po prostu BIG, błędnie ale tak

   Do rzeczy:
   bez żadnej bazy taka pożyczka to tylko pod zastaw. 10tys to duża suma więc jeśli ktoś obieca, że bez zabezpieczenia da pożyczkę to zaraz będzie chciał przedpłatę albo jakiś inny sposób na wyciągnięcie pieniędzy znajdzie.

   Jest wprawdzie dedykowana pożyczka na spłatę chwilówek ReCredit:
   https://faraon24.pl/pozyczki/recredit/
   ale to tylko Vivusa się spłaca tym (tak jako ciekawostka)

  1. Proszę wymienić te znane, które odmawiają i z jakiego powodu (BIK? KRD? inny BIG?) czy coś innego?

   Jest zaświadczenie o dochodach albo wyciąg z konta (czyli jest więcej na plus niż na minus) to bez problemu coś się znajdzie.

   Wszystkie darmowe chwilówki Pan próbował? Niektóre można spłacać kolejnymi darmowymi (choć teraz to trudne, jest Credit Check i inne metody)

  1. https://faraon24.pl/szybka-pozyczka-troll/
   wpisów o nich było parę ale ten pokazuje jak wyrabia się fikcyjną pozytywną opinię

   W mojej opinii zamiast pożyczki będzie wysoki rachunek do zapłacenia

   Gość od tego portau wykupił sobie nawet usługę adwokacką żeby mnie postraszył jeden taki z Łodzi cwaniaczek a przy okazji podał kilka jeszcze informacji gdzie całkowicie się pogrążył

   Tam nie ma pożyczek, UOKiK nie ostrzega przed takimi ale ręce związane bo szkodliwość społeczna widocznie za mała

  1. A co powiedzieć? Widać przecież, że to max spam. Czego tam szukać?

   Strona jest na totalnie zaspamowanym serwerze o IP 188.40.110.* z 400 innymi domenami (pozytywny standard to jedno IP na domenę)

   Tam nawet nie ma się jak z kim skontaktować…

   To po co @Jan to wklejasz?

 2. Polecam Eden finanse ja zadłużoną po uszy wszędzie łącznie z US i ZUS a tu na sam dowód bez niczego dostałam 800 zł większe kwoty to już z wyciągami z konta

 3. Szanowny Panie Faraonie… Z tej strony Stanisław, właściciel czerwona-skarbonka.pl.

  Chciałbym odpowiedzieć na Pana zarzuty we wpisie: https://faraon24.pl/pozyczki/chwilowki-24h/
  “Czerwona Skarbonka ma totalnie nieprzydatne zestawienie. Większość pokazanych u nich firm nie pożycza w nocy ani w weekendy. Na pierwszym miejscu jest u nich Netcredit działający tylko od poniedziałku do piątku (aktualnie obsługują ich pożyczki 2 różne firmy, to pośrednik).”

  Tym przytykiem Pana serwis stracił dużo w moich oczach. Nie chodzi o krytykę, bo jeśli jest konstruktywna to bardzo ją cenię. Chodzi o brak podstawowej wiedzy którą Pan pokazał.

  1. Jeśli myśli Pan że firma udziela pożyczek tylko w godzinach pracy, to chyba dawno Pan nie pożyczał. Większość firm rozpatruje wnioski automatycznie. Kwestia wybrania tych, które mają przelewy blue media lub konto w tym samym banku i pieniądze dotrą w nocy. A oto dowód: niedziela o 21, otrzymałem pozytywną decyzję, przelew dostałem na konto w minutę. Od NetCredit. https://www.czerwona-skarbonka.pl/wp-content/uploads/2018/12/Zrzut-ekranu-2018-12-23-o-21.09.29.png

  2. Czy naprawdę Pan sądzi że NetCredit jest pośrednikiem? W dokumentach tak jest, ale ta konstrukcja jest zrobiona m.in. dlatego, żeby móc naprzemiennie refinansować pożyczki. Wystarczy zobaczyć na Cypryjski KRS pod które są podpięte obie spółki:
  https://opencorporates.com/companies/cy/HE295354
  https://opencorporates.com/companies/cy/HE375918

  W jednej niejaki Pan ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ jest dyrektorem a w drugiej sekretarzem.
  A oprócz tego firma wydaje decyzję w ciągu 3 minut, więc ciężko żeby była pośrednikiem z zewnętrznymi podmiotami, tak jak np. moneyguru albo solcredit.

  Pozdrawiam i życzę spokojnych świąt.

  1. Jedna jaskółka wiosny nie czyni

   raz piszesz, że Netcredit nie jest pośrednikiem a potem, że jest pośrednikiem

   – popatrz np. jeszcze na swoje pożyczki bez BIK ile tam firm sprawdza BIK…

   1. Znasz jakieś dwie konkurencyjne firmy pożyczkowe gdzie w jednej ktoś jest prezesem, a w drugiej zasiada np. w radzie nadzorczej?

    Takich sytuacji nie ma, bo to jest konflikt interesów. Dlatego jeśli widzę coś takiego, to powiązanie jest niemal pewne.

    Jeśli piszesz o netcredit sp. z o.o. jest to pośrednik pomiędzy swoimi dwoma spółkami pożyczkowymi należącymi do tej samej grupy. Jaśniej już ciężko wyjaśnić.

    Oczywiście, sprawdzę swój ranking pożyczek bez BIK.

    1. Pośrednik miałby być firmą konkurencyjną w stosunku do firmy, dla której pośredniczy? Bliżej tu do określenia “spółka córka” niż “konkurencja” 😉

     Oczywiście, że jest powiązanie, to zupełnie powszechna praktyka.

     Oczywiście, że piszę o Netcredit… – sądziłem, że Ty również…

     Wesołych Świąt 🙂

    2. Jeszcze jedno

     Chcesz abym to zmienił? Podaj sugestie i wprowadzę bez problemu zmiany / i się nie kłócimy ;] W sumie to masz bardzo spoko witrynę / i nazwa mi się strasznie podoba 😉 – serio.

 4. Dzięki 🙂

  Cały czas piszę o Netcredit i chodzi o to, że napisałeś że to pośrednik – a ja staram Ci się udowodnić że jest pośrednikiem tylko na potrzebny optymalizacji podatkowej. Powinno się ich traktować więc jak normalną firmę pożyczkową.

  Jeśli mógłbyś złagodzić trochę informacje o moim serwisie, (bo netcredit pożycza w weekendy) to będę zobowiązany 😉

  1. Ja korzystałem z usług pani Olgi i jestem zadowolony bardzo kompetentni ludzi tam pracuje kredyt otrzymałem dość szybko tak jak chciałem

 5. A czy dostałeś pożyczkę od prywatnego inwestora poprzez pośrednictwo Olgi Kochanowskiej? Możesz coś więcej napisać jak wyglądał proces?

Dodaj komentarz

Twój adres pozostawiony w polu email nie zostanie opublikowany, służy on do komunikacji administracji z czytelnikiem. Jeśli chcesz dodać swój adres email pozostaw go w treści komentarza i opisz zasady, na których można z Tobą się przez niego komunikować.

Komentarze są elementem dodatkowym witryny. Służą do recenzowania oraz do wyrażania własnych opinii. Administracja Faraon24 nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy. Dane wprowadzane w formularzu tylko w wyjątkowych przypadkach są uznawane za dane osobowe opisane w ustawie o ochronie danych osobowych oraz RODO.

Wysyłając formularz akceptujesz Politykę Prywatności Faraon24

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.