Faraon24 » Opinie » Pożyczki prywatne, bez BIK, BIG, KRD, ERIF, nawet w 24h

Pożyczki prywatne, bez BIK, BIG, KRD, ERIF, nawet w 24h

Poprzednie krótkie ostrzegawcze wpisy są skuteczne dokładnie tak jak zakładałem. Potencjalne ofiary trafiają do działu opinii wyszukując identycznych tytułów jakie mają ogłoszenia, które ich zainteresowały i w które potencjalnie uwierzyli lub bardzo by chcieli uwierzyć. Tym razem nieco zmodyfikowana zachęta do wzięcia udziału w przekręcie nazwanym „metoda na konto” polegającym na wmanipulowaniu we wzięciu udziału w pozorowanym zainteresowaniu kontem bankowym – tu oferuje się pożyczkę od osoby prywatnej bez sprawdzania najważniejszych rejestrów służących m.in. do badania zdolności kredytowej – pożyczka ma być dostępna w 24h czyli jedną dobę lub jeden dzień (zobacz pożyczki 24h). Przecierasz oczy ze zdziwienia, że to fikcyjna oferta? – to czytaj dalej.

Rzeczowe ogłoszenie wygląda dokładnie tak:

Pożyczki prywatne, bez BIK, BIG, KRD, ERIF, nawet w 24h

Rejestry BIK oraz z grupy BIG (tu należą KRD i ERIF) powstały właśnie po to aby osoby niewypłacalne nie mogły wyrządzić szkód finansowych innym (np. firmom pożyczkowym, bankom, kontrahentom). Jeśli ktoś obiecuje, że nie sprawdza tych żadnej z tych baz to już możemy mówić o najwyższym prawdopodobieństwie chęci przejęcia albo Twoich pieniędzy albo posłużenia się Tobą w celu ich nielegalnego zdobycia. Tutaj mamy do czynienia z ogłoszeniem od dobrze już znanej osoby -można wpisać w naszą wyszukiwarkę „metoda na konto” i wszystko będzie jasne.

W skrócie wygląda to tak: po odpowiedzi na ogłoszenie otrzymasz procedurę, którą musisz wypełnić aby otrzymać pożyczkę. W opisie procedury będą linki (czyli internetowe odnośniki – adresy stron www) prowadzące poprzez systemy partnerskie (tak aby autor metody otrzymał prowizję) do wniosków o otworzenie kont bankowych. Będzie wyjaśnienie, że musisz otworzyć to konto i na nie będzie przelana pożyczka. Za otworzenie takiego konta autor metody otrzymuje prowizję od 75 do nawet 180 zł netto. Ostatnio analizowałem tabele wynagrodzeń różnych systemów partnerskich ale tych najbardziej dochodowych jeszcze nie zauważyłem aby z nich korzystano w metodzie lub autorzy nie mają do nich dostępu.

24h czyli jedna doba – rozumiem, że to ma potężną moc przyciągającą te osoby, które zrobiły by naprawdę znacznie więcej od przeciętnie nierozsądnego człowieka oby otrzymać pożyczkę. Pod ogłoszeniem tym razem podpisany jest Piotr ale używał już tylu imion i nazwisk (poza swoim prawdziwym), że warto to po prostu pominąć. Podana jest miejscowość Częstochowa – te ogłoszenia mają w opisach wszystkie największe miasta w Polsce, nie ma to znaczenia, w większości tych miejsc pewnie nigdy nie był i być nie zamierza.

Apeluje, błaga, zaklinam – nie traćcie czasu na sprawy, które są tak bardzo piękne i są rozwiązaniem wszystkich waszych problemów. Nikt Wam żadnych pieniędzy nie pożyczy jeśli jesteście na tyle zadłużeni, że szukacie pożyczek bez sprawdzania BIK i BIG (w tym KRD i ERIF) i tym bardziej szukacie ich na portalach ogłoszeniowych tego typu. Takie rzeczy po prostu nigdy nie będą możliwe a Wy staniecie się po prostu słupami.

0 0 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest
Ocena
Jak to oceniasz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowane
Inline Feedbacks
View all comments
Przemysław
Przemysław
2 lat temu

Jak mogę uzyskać pożyczkę bėdąc w bazach danych?

Katarzyna Waśniewska
Katarzyna Waśniewska
3 lat temu

Bardzo pilnie na jutro potrzebuje 3000

eska
eska
5 lat temu

wszystko ukryte sciema jak sie patrzy powinno sie sprawdzic czy faktycznie te osoby dostaly kredyty czy moze ktos za nich to pisze nawet nie maja strony postaram sie to dokladnie sprawdzic bo ciagle mi ich reklama wyskakuje moze ktos napisze prawde czy dostal