Faraon24 » Opinie » Jak RTV EURO AGD daje raty 0% płatne w 2021?

Jak RTV EURO AGD daje raty 0% płatne w 2021?

21K/50M/ZERO czyli zakupy o wartości do 21 tys złotych z płatnością do 50 rat miesięcznych można skredytować w sieciach sklepów RTV EURO AGD. Działa to w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym. Dostępne są od ręki czyli dla większości umów obejdzie się bez zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach na sam dowód osobisty. Przedmioty z ich magazynów można kupić taniej w innych sklepach ale raty bez odsetek to coś co warto sprawdzić – chcesz wiedzieć więcej to czytaj dalej.

RTV EURO AGD – markety stacjonarne i market online

Market RTV EURO AGD

Sieć marketów RTV EURO AGD jest własnością EURO-net Sp. z o.o (KRS: 0000117710, NIP: 5270005984, REGON: 01013783700000; adres: Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa; pobierz wyciąg z KRS Baza Danych Odpadowych BDO 000011437).

Lista marketów stacjonarnych: https://www.euro.com.pl/sklepy.bhtml

Market online: https://www.euro.com.pl/

Zerowe raty Alior Bank na dowód – w markecie z doradcą i przez internet samodzielnie

Alior Bank obsługuje pożyczki ratalne przez internet

Obsługą części finansowej zakupów zajmuje się Alior Bank. Od lat znajduje się w czołówce banków obsługujących zakupy ratalne obok Santander CB (zobacz raty w Castoramie, sprawdź porównanie Alior Bank VS Santander Consumer Bank oraz pożyczki na raty).

Samodzielny kredyt gotówkowy Alior Banku (zobacz prospekt informacyjny) bez zakupów na raty jest wysoko oprocentowany w relacji do innych banków i częściowo zbliżony kosztami do kilku pozabankowych pożyczek takich jak Monedo (zobacz opinie) i Smartney (zobacz opinie).

Raty 21K/50M/ZERO

21 tys złotych to maksymalna wartość zakupów, które można skredytować ratami 0%. To zero procent dotyczy oprocentowania nominalnego i rzeczywistego co oznacza, że faktycznie spłacamy dokładnie to co pożyczyliśmy i ani grosza jakiegokolwiek kosztu.

Dostępnych jest 7 wariantów rat:

7 wariantów pożyczki ratalnej

Trzy (3) pierwsze oraz siódma (7) to oferta limitowana czasowo od dnia 05.06.2020 r. od godz. 0:00 do dnia 09.07.2020. do godz. 23:59 i są to oferty z odroczonym terminem płatności – pierwszą ratę płacimy dopiero w styczniu 2021. Oferty od 4 do 6 są ofertami stałymi bez odroczenia.

Ważne: oferta siódma (7) jest na wyłączność marketu online.

Decyzja o przyznaniu lub odmowie jest podejmowana w czasie rzeczywistym a RTV EURO AGD wskazuje, że feedback czyli odpowiedź zwrotna Alior Banku przychodzi do 2 minut od wysłania wniosku. Czas ten dotyczy zarówno operacji wykonywanej w markecie stacjonarnym jak i markecie online.

Pożyczka ratalna przez internet w RTV EURO AGD

Co istotne dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wdrożonym przez Alior Bank internetowe zakupy na raty nie będą wymagać oczekiwania na kuriera z papierową umową do własnoręcznego podpisu. Tożsamość potwierdza się przelewem weryfikacyjnym 1,00 PLN (jeden złoty).

Pierwsza rata w 2021 w porównaniu do pożyczki ratalnej z Castoramy

W porównaniu do zerowych rat z odroczeniem w Castoramie, choć to inny asortyment, RTV EURO AGD wypada o niebo lepiej. Pierwszą ratę płacimy dopiero w 2021 w styczniu. To z jednej strony ryzykowny krok właściciela EURO-net wespół a Alior Bankiem lecz z drugiej to doskonałe narzędzie aby wysprzedać zakontraktowany od dostawców i leżakujący w magazynach towar jak najszybciej.

Raty na dowód bez zaświadczeń

Alior Bank nie będzie wymagał wielu formalności przy mniejszych zakupach. Większość klientów robiących zakupy za pożyczki ratalne do 5K nie będzie proszona o zaświadczenia o dochodach i wystarczą dane z dowodu osobistego. Jeśli historia kredytowa jest poprawna lub w ogóle jej nie ma i klient nie pojawia się w rejestrach dłużników to cała procedura udzielania rat potrwa średnio od 20 do 60 minut w markecie stacjonarnym oraz od 5 do 15 minut w markecie online.

Podsumowanie

Wiele artykułów z asortymentu RTV EURO ADG można kupić taniej w sklepach internetowych ale nie będą to wielkie różnice i będą dotyczyć mniej popularnych produktów. Typowy sprzęt RTV/AGD ceny ma wystarczająco dobre aby nie szukać nigdzie indziej tym bardziej jeśli chcemy kupić na raty. Odroczenie terminu płatności do 2021 roku samo w sobie nie powinno być powodem do zwiększonej aktywności zakupowej szczególnie w czasie niepewności gospodarczej zgotowanej przez pandemię nowego koronawirusa. Sama procedura jest bardzo prosta i szybka. W markecie stacjonarnym trzeba mieć ze sobą dowód osobisty a w tym online trzeba tożsamość potwierdzić przelew 1,00 PLN z własnego konta. Cała procedura nie potrwa więcej niż 60 minut przy czym w sieci będzie znacznie szybciej.

0 0 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest
Ocena
Jak to oceniasz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowane
Inline Feedbacks
View all comments
izanna
izanna
2 lat temu

raty 0% w stacjonarnym sklepie euro rtv agd to fikcja. Dają na maks 6 miesięcy. Powyżej tego jest konieczność ubezpieczenia kredytu.