Currently set to Index
Currently set to Follow

Zaplo

maksymalna kwota

15 000 zł

maksymalna okres

36 miesięcy

4.5 / 5

nasza ocena

4.5/5

Przykład reprezentatywny dla pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 78,6%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 5 400 zł; zmienna stopa oprocentowania 10%, całkowity koszt pożyczki 6 272,64 zł (w tym: prowizja 5 400 zł, odsetki 872,64 zł); całkowita kwota do zapłaty 11 672,64 zł, płatna w 36 miesięcznych ratach po 324,24 zł. Kalkulacja na dzień 16.10.2019. Udzielenie pożyczki oraz przesunięcie terminu spłaty raty zależy od dokonania uprzedniej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Opłata rejestracyjna (zwrotna): 1 gr.

Zaplo – opinie o pożyczce ratalnej online

Zaplo - opinie o pożyczce ratalnej online

Zaplo to jedna z niewielu pożyczek ratalnych w kwocie 15,000 zł, którą otrzymuje się bez zaświadczeń o dochodach. Wszystkie statystyki przekazywane do naszego systemu obsługi wniosków wskazują tą firmę jaką jedną z najwyższą przyznawalnością. Niech Cię nie zrazi wysokie RRSO na stałym poziomie 78,60% gdyż w porównaniu do innych kredytów konsumenckich bez zaświadczeń jest to najniższa cena na rynku. W zamian wymagania nie są wysokie. Niska rata również zachęca ponieważ to właśnie wysokość raty jest najczęstszym powodem zdecydowania się na odwiedzenie tego pożyczkodawcy. Dziś lub  następnego dnia roboczego można mieć już przelew na swoim koncie.

Dowiesz się jakie bazy sprawdza, czy wymaga jakiś zaświadczeń o dochodach lub innych. Zamiast standardowego przedłużenia i refinansowania są wakacje kredytowe – sprawdzisz różnice. Pracodawca nie musi się dowiedzieć o pożyczce ale sprawdź czy do niego zadzwoni. Dowiesz się czy przyznawalność jest duża, jak ją otrzymać i jaka jest nasza opinia.

Zaplo to szybka pożyczka do 15tys zł na raty rozłożone na 3 lata lub mniej. Procedura jest błyskawiczna, automaty wykonają większość zadań sprawdzających, pomoże dobrze znana aplikacja Instantor – decyzja oraz przelew są dosłownie online (wniosek o 3 w nocy, pieniądze o 9 rano na koncie).

na skróty:

Większość pożyczkobiorców uzna, że to jedna z lepszych pożyczek pozabankowych jaką w życiu widzieli.

pożyczysz: do 10 000 zł, od 1000 zł
na 36 miesięcy, od 3 miesięcy
rrso: 78,60%, oprocentowanie nominalne: do 10%
plusy: wszystko przez komputer, wysoka przyznawalność
minusy: brak – to jest jedna z najlepszych pożyczek!

Wymagania

 • dowód osobisty
 • wiek od 21 do 75 lat
 • miejsce stałego zamieszkania w Polsce
 • zdolność kredytowa

Decyzja online

BIK, KRD, Zadłużenie i Komornik – Jakie bazy, co sprawdza Zaplo

 • bez zaświadczeń: nie musisz przekazywać żadnych zaświadczeń o zarobkach
 • BIK: sprawdzany
 • KRD: sprawdzany
 • ERIF:
 • BIG Infomonitor:
 • Przelew weryfikacyjny: 0,01 zł
 • wystarczą dane z dokumentu tożsamości
 • szybka decyzja online

Czy Zaplo sprawdza BIK?
TAK, Zaplo sprawdza BIK. Zadłużeni klienci powinni poszukać gdzie indziej.

Czy Zaplo sprawdza bazy BIG (KRD, ERIF, InfoMonitor) lub inne?
TAK, Zaplo sprawdza bazy BIG – są to KRD i ERIF.

Czy Zaplo wpisuje do BIK?
TAK, dane o niespłaconej pożyczcie zostaną przekazane do Biura Informacji Kredytowej S.A.

Czy Zaplo sprawdza Credit Check?
NIE, Zaplo nie sprawdza w Credit Check

Czy Zaplo udziela pożyczki z komornikiem?
NIE, Zaplo nie udziela pożyczek z komornikiem i na komornika. ^Jeśli nie jest to widoczne w KRD (i/lub innych bazach)to można spróbować.

Czy Zaplo to kredyt dla zadłużonych?
NIE, Zaplo wymaga braku przeterminowanego zadłużenia – bazy muszą być czyste. Zaświadczenia co prawda nie są potrzebne ale pożyczanie osobom zadłużonym to specjalność bardzo wąskiej grupy firm.

Czy Zaplo wymaga zaświadczeń?
NIE, Zaplo jest bez zaświadczeń o dochodach, wystarczy pozytywna ocena zdolności do spłaty – sprawdzanie baz dłużników

Kiedy Zaplo wypłaci pieniądze?
Zaplo wypłaci pożyczkę natychmiast, można spodziewać się 15 minut od wydania pozytywnej decyzji. Jest szybko i bardzo wygodnie.

Czy Zaplo zwraca prowizję?
NIE, Zaplo nie zwraca prowizji. Prowizja jest wypłacana za udzielenie pożyczki. To co może być zwracane przy wcześniejszej spłacie to opłaty abonamentowe (tu oprocentowanie) wynikające z okresu w jakim klient dysponował pieniędzmi przed zwrotem. ^Jeśli prowizja nie jest powiązana z okresem spłaty to nawet Rzecznik Finansowy nie pomoże.

Czy Zaplo wysyła umowę
TAK, Zaplo wyślę dokumenty umowy w 2 egzemplarzach na adres korespondencyjny klienta. Obydwie kopie umowy należy podpisać a jedną z nich odesłać natychmiast na adres kontaktowy Zaplo. Do umów dołączona będzie koperta zwrotna więc bez dodatkowych starań od razu można ją odesłać. Przesłanie umowy papierowej do domu już po wypłacie pożyczki jest “nieco naciągane” – ale zawsze jeśli jej lektura spowoduje zmianę decyzji to można zwrócić pożyczkę bez kosztów… ale z prowizją będzie problem.

Przedłużenie / Refinansowanie – odroczenie spłaty

TAK – Zaplo oferuje wakacje kredytowe, przesunięcie spłaty o miesiąc… ale to będzie kosztować ^szczegóły będą zawarte w wiadomości email

Czy Zaplo to to samo co Vivus?

TAK i NIE, są to dwie oddzielne firmy ale faktycznie mają tego samego właściciela. Zaplo należy traktować jako ratalny oddział Vivusa – coś w tym rodzaju. Zasady oceny zdolności kredytowej są zbierzne, procedury tak samo. Wymogi jak najbardziej zbliżone. Większość pożyczkodawców oferuje zarówno chwilówi jak i pożyczki ratalne pod tą samą marką z wyszczególnieniem ofert. Zaplo i Vivus działają jako rózne firmy ale to praktycznie dokładnie to samo dla przeciętnego pożyczkobiorcy – zmieniają się kwoty i terminy – Zaplo na raty – dużo i długo, Vivus to chwilówka – mało i na krótko.

Czy Zaplo dzwoni do pracodawcy?

NIE, Zaplo nie dzwoni do pracodawcy ^warto dodać, że pracodawca nie ma absolutnie żadnego prawa podawać danych osobowych pracowników – dotyczy to również potwierdzania i odpowiadania na pytania. Pracodawca może wystawić zaświadczenie o dochodach i tylko w taki sposób wydać informację o pracowniku – i tu wyraźnie na jego żądanie.

Opinia Faraona

Opinia jest bardzo pozytywna. To jedna z najlepszych pożyczek internetowych na rynku. Ratalny odpowiednik pożyczki Vivus – jest ten sam właściciel.

Brak zaświadczeń i 15-sto minutowa wypłata – to jest najczęściej poszukiwana cecha przez pożyczkobiorców – Zaplo to ma! Pomaga w tym system do potwierdzania tożsamości i innych danych przez konta bankowe Instantor.

Sprawdzanie zdolności kredytowej jest dokładne bo obejmuje bazy BIK, KRD i ERIF ale dzięki temu utrudnia się “negatywnym klientom” wzięcia pożyczki, której nie udźwigną i popadną w spiralę zadłużenia.

Warto sprawdzić archiwalną opinię, właściwie porównanie z nieobecną już na rynku pożyczką Zaimo – archiwum jest tutaj.

Przyznawalność

BARDZO WYSOKA PRZYZNAWALNOŚĆ

^dotyczy klientów z czystymi rejestrami dłużników. Niewielkie obsługiwane zadłużenie jest przeważnie wszędzie dopuszczalne ale to nie jest pożyczka dla zadłużonych. Jest to klasyczna internetowa pożyczka ratalna.

W jaki sposób otrzymasz swoją pożyczkę

Zaplo wykona przelew “błyskawicą” na konto pożyczkobiorcy. Można spodziewać się 15 lub mniej minut ^pod warunkiem pozytywnej oceny kredytowej.

^ocena na plus i błyskawiczny przelew, firmy z FinTech jak Vivus i Zaplo mają dopracowane do perfekcji swoje systemy udzielające pożyczek. Większość dzieje się bez interakcji z człowiekiem, automat sprawdza, porównuje, analizuje.

Kontakt / Godziny pracy

Zespół Obsług Klienta
tel. stacjonarny: +48 221 333 888
tel. stacjonarny 2: +48 222 673 000
e-mail: kontakt@zaplo.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek
8:00 – 22:00

Sobota – Niedziela
8:00 – 20:00

Dane firmowe

NazwaZAPLO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
RejestrRejestr PrzedsiębiorcówWojewództwoMAZOWIECKIE
Numer KRS0000483782PowiatM.ST. WARSZAWA
NIP5213660875GminaM.ST. WARSZAWA
REGON14695287100000MiejscowośćWARSZAWA
Forma prawnaSPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres17 STYCZNIA 56
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców2013-11-04Kod pocztowy02-146
Adres WWWWWW.ZAPLO.PL
EmailKONTAKT@ZAPLO.PL

Zaplo – szczegółowe warunki pożyczki ratalnej online

NazwaZaplo
Pierwsza kwota15,000 zł
Kwotyod 1000 do 15,000 zł
Okresod 3 do 36 miesięcy
RRSO kosztod 78,60%
Oprocentowanie nominalne10%
Pierwsza pożyczka gratis?płatna
Czas weryfikacji15 minut (więcej)
Przelew weryfikacyjnybez przelewu weryfikacyjnego
Max. kwota pierwszej pożyczki15,000 zł
Przedłużenie spłatyTAK, wakacje kredytowe
Wiek pożyczkobiorcyod 21 do 75 lat
Program partnerskiTAK
PracaNIE
Godziny pracyPoniedziałek – Piątek 8:00 – 22:00 Sobota – Niedziela 8:00 – 20:00
Adresul. Żwirki i Wigury 16c, 02-092 Warszawa
FirmaZaplo Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością (Zaplo Sp. z o.o.) KRS: 0000483782 NIP: 5213660875 REGON: 14695287100000 KNF: RIP000018
WniosekBiorę pożyczkę
ocena
[W sumie: 2 | srednia:4.5]

 1. Avatar

  Po paru godzinam miałem akceptację
  Pełna kwota na maksimum wszystkie parametry
  Powiem jeszcze tak: w banku nie dostałem nawet karty kredytowej

  Polecam to Zaplo jak ktoś potrzebuje na szybko większej kwoty

  1. Avatar

   U mnie tak samo. Sądziłem, że to zajmie parę minut i będzie automatyczne. Chyba jednak ktoś ręcznie w to patrzy i dopiero akceptacja idzie.
   U mnie połowa 7500 PLN. Oprocentowanie niecałe 80%. Jest OK.

 2. Avatar

  Po pierwsze to nigdy już nie wezmę pożyczki w Zaplo. Coś jest nie tak z kosztami pożyczki. Wydaje mi się, że jest to sprawa dla prawnika. Nie wdając się w zagmatane szczegóły to powiem, że mam do oddania 2x ile pożyczyłem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.