Faraon24 » Opinie » CashBro bez weryfikacji? – czy można tam otrzymać pożyczkę na raty?

CashBro bez weryfikacji? – czy można tam otrzymać pożyczkę na raty?

Szukasz pożyczki bez weryfikacji, szczególnie historii kredytowej. Pewnie jesteś w BIK a potrzebujesz pożyczyć pieniądze i jednocześnie masz pewność spłacania miesięcznej raty… Może trafiłeś już na CashBro. Strona cashbro.net przedstawiana jest jako firma udzielająca pożyczek. Jest zgoła inaczej i jest to mocno kosztowny interes – kosztowny dla klienta. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej.

W zaprzyjaźnionym portalu pozyczki-online.com pojawił się krótki acz treściwy opis łamane przez opinia o Cashbro. Najważniejsza część tego wpisu wygląda tak:

Chodzi o koszty. Zasada jest ta sama co w (tak zwanej) zagranicznej pożyczce o nazwie Creditron. Jest to ta sama firma, ten sam system, te same treści na stronie. Zmienione jest logo i adres. Mechanizm identyczny.

Jako, że Jerzy Mendyka z pozyczki-online.com już o tym pisał to rozszerzę zagadnienie o opinie, które są na innych stronach pożyczkowych.

Opinie z innych stron

Używam Google i mam:

Jedna opinia z centrumpozyczek360 i druga z pozyczki1. Ta pierwsza nic w sobie nie ma oprócz nagłówka, że to opinie – opinii tam brak. Totalny nonsens. Nie podaje autor nawet, że to bardzo kosztowna strona i de facto są inne, które robią to samo ale nie pobierają żadnych opłat i tym bardziej z karty płatniczej automatem. Druga na szczęście podaje, że to kosztuje ale przedstawione CashBro jest jako coś extra. Extra to jest po prostu zestawienie wszystkich firm, które udzielają pożyczek w Polsce i jest na naszej stronie głównej. A jeśli chodzi o ratalne pożyczki bez weryfikacji (w tym przypadku historii kredytowej, czyli BIK) to jest ogromne zestawienie pod tym linkiem.

Aby była jasność

Wpis nie ma na celu zniechęcenie do CashBro, można z tego korzystać tylko z doświadczenia z Creditron wiem, że ludzie budzą się z ręką w nocniku z wielkimi minusami robionymi przez karty płatnicze. Istotny jest fakt, że jeśli już przerobiliście wszystkie firmy z naszych zestawień i nic to nie dało to nie można liczyć, że CashBro coś zmieni poza zmianą stanu konta bankowego na minus.

1.5 4 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowane
Inline Feedbacks
View all comments
miriam
miriam
6 miesięcy temu
Ocena :
     

Przepraszam, nie opisalam sytuacji:) jak ponizej – oszusci, ktorzy nie maja na celu komukolwiek pomoc czy udzielic uslug, tylko przekierowac i za to biora pieniadze, nie podpisujecie i nie akceptujecie niczego, bo tylko na banku wam bedzie widniec, ze zgodziliscie sie rzekomo na umowe, a wyglada to tak, ze zadnej umowy nie mozecie otworzyc ani na koncie klienta jako dokumenty, ani tez nie otrzymacie jej na email w pdf. Naprawde nie dajcie sobie zabrac pieniedzy za nic a jak sie daliscie na ich manipulacje, od razu zastrzezcie karte i napiszcie do nich email o usuniecie waszych danych i konta i… Czytaj więcej »

miriam
miriam
6 miesięcy temu
Ocena :
     

Unikajcie tych lichwiarzy i jak najdalej od nich!!!!

Rafał
Rafał
1 rok temu
Ocena :
     

Cashbro to oszuści [red. opisz sytuację kiedy pada oskarżenie], wykorzystując złą sytuację finansową ludzi [red. podaj szczegóły kto i jak], pobierają opłaty [red. to fakt, podaj czy dostęp do regulaminu jest utrudniony]. Z założenia nie mają zamiaru nikomu nic pożyczyć [red. sami nie pożyczają, pośredniczą, opisz problem]. Je*ać [red. nie często jest cenzura ale to nie wypada pisać 'jeb*ać’ bez podania szczegółów] ich do ryja [red. czy chodzi o wydłużoną szczękę u zwierząt?]

[red. – tam gdzie jest taki nawias i dopisek to jest dopisek redakcyjny. W F24 pozwalamy na dużo ale trzeba do tego podać szczegóły]