Faraon24 » Opinie » Kalla Credit – pewnie duża przyznawalność obiecana i wszystko internetowo

Kalla Credit – pewnie duża przyznawalność obiecana i wszystko internetowo

Pojawiły się wyszukiwania nazwy Kalla Credit. Jedyne co znalazłem związane z Kalla to w Polsce jest to związane z branżą badań i sprzętu laboratoryjnego, za granicą znalazłem tylko osobę Nitin Kalla i jest związana z oceną ryzyka kredytowego – pewnie o to bardziej chodzi. A czy dostanie się pożyczkę od „czegoś takiego”. Szybko wyjaśniam jak to działa.

Zawsze chodzi o dużą przyznawalność a kontakt jest całkowicie internetowy. Wymyśla się różne nazwy biznesów a „klienci ” (cudzysłów jak najbardziej celowy) jak szukają czegoś z tym związanego trafiają na wyniki wyszukiwania związane z kredytami. W tym przypadku może chodzić właśnie o uwiarygadnianie się właśnie przy pomocy pana o nazwisku Kalla, który na LinkedIn jest podpisany jako „Credit Risk @ Jeeves | Ex-Capital One | Ex-BMO” (tu link).

Pamiętajcie, te osoby nigdy nie mają nic wspólnego z udzielaniem pożyczek dla Polaków, są wykorzystywane ich dane do uwiarygodniania.

Schemat jest zawsze mocno podobny, oprocentowanie niebotycznie niskie, przeważnie w okolicach 2%, akceptacja dosłownie w mgnieniu oka, łamana polszczyzna, wszystko wysyłane przez internet. Pojawiają się kontakty telefoniczne ale raczej ofiary obsługa jest przez email.

Także jeśli traficie na jakieś pożyczki z Kanady (bo adres jest podany taki „Greater Toronto Area, Canada”) to pamiętajcie, że jedyne pożyczki, które są udzielane w Polsce polakom znajdują się na stronie głównej Faraon24.pl.

0 0 Głosy
Łączna ocena
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments