Faraon24 » Opinie » Oreon – ciekawy przykład pożyczki online, którą trudno znaleźć

Oreon – ciekawy przykład pożyczki online, którą trudno znaleźć

… a po prawdzie znaleźć Oreon to nie lada sztuka. Komu się uda ten i tak dalej szuka ponieważ trafia na liczne strony z napisem Oreon natomiast istnienie pożyczki online jest pod znakiem zapytania. Przegląd tego co można znaleźć chcąc trafić na Oreon’a i opinie o tym.

Nazwa Oreon od dawna przewija się w wyszukiwarce jako fraza proponowana alternatywnie do danego wyszukiwania. Wygląda to tak:

Podobne wyszukiwania podpowiadają, że można szukać też Oreon pożyczek
Podobne wyszukiwania wskazują, że coś jest na rzeczy

Klikam i sprawdzam co o tym znajdę:

Szukam Oreon a znajduje Oros, ERNE, Flavi i Orionit
Wyniki szukania Oros’a

Jak widać trafiła się na pierwszym miejscu pożyczka Oros. Ciut pokrewna nazwa z samych liter natomiast to nadal co innego. Oros prowadzone jest przez Financial Sp. z o.o. (adres: ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa, KRS: 0000653383, NIP: 7010642695, REGON: 36610052500000) – na dowód wyciąg z KRS’u:

Oros KRS
Warto nadmienić, że Oros ma opcję pakietu „pierwsza za darmo”. Jeszcze nie ma jej w Faraon24, można się spodziewać.

Dalej mamy ERNE. Tematykę ERNE poruszał Jerzy na łamach pozyczki-online.com podczas wpisu o Help Pożyczce. Też jest problem z ładowaniem witryny. Kółko kręci się zgodnie z obrotem wskazówek zegara natomiast nie zatrzymuje się. Z CACHE też nie mogę skorzystać gdyż jest wyłączona ta funkcja. Lecimy dalej…

…. z Flavio – ten temat też był rozgryzany już przy okazji witryny Prywatny Inwestor Info. Spodziewać się mitycznej pożyczki online Oreos to jak wykonywać Syzyfową pracę (jest z wielkiej litery bo „czyją”, nie „jaką” – można by się tu kłócić). Wszystko co napisane na Flavio to automat jakiś, poziom informacyjny poniżej zera absolutnego.

Orionit dalej mamy. Wchodzę i mam BLANK PAGE czyli pustą stronę. Nagłówek tej witryny głosi, że będą tam oferty wszystkich chwilówek, myśląc, że coś będzie o Oreon wciskam natrętnie F5. Bezskutecznie.

Konkludując – nazwa pozostała w historii robota wyszukiwarki. Usilnie starając się odkopać coś o Oreon trafiam na ścianę i fejkowe witryny. Ty też, drogi czytelniku, tam trafiasz – po to ten wpis aby nie frustrować się ponieważ im szybciej poszukiwania przejdą na prawdziwe tory tym szybciej pożyczka zostanie udzielona.

Ale był Oreon PL… to jeszcze nie koniec

Adres to Stefana Okrzei, 03-715 Warszawa i jest podany nawet w Google Firma numer telefonu 574 301 700. I jest to Centrum Handlowe. Sama witryna Oreon PL przekierowywuje do Oreon CZ i jeśli dobrze czeski język czytam to chodzi o asortyment piwny i około piwny.

Co ma bursztynowy napój, centrum handlowe i pożyczka wspólnego – z pewnością dałoby się dać mnogość przykładów natomiast tu związek jest tylko w bazie danej wyszukiwarki, która nie zawsze radzi sobie z fejkami. Numer telefonu tego centrum można było kupić na tej aukcji na allegro.pl.

5 2 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowane
Inline Feedbacks
View all comments
Bart
Bart
1 miesiąc temu

Oreon działa w ramach portalu Wandoo

Screenshot at Aug 20 21-09-14.png
Mario
Mario
10 miesięcy temu

Mi wyszło na to, że oreon to wandoo

AnetaKra
AnetaKra
1 rok temu

czyli jak ich znalezc?
Ktos złozył wniosek kredytowy na moje dane w firmie Oreon Sp. z o.o. i nie mogę się do nich dokopać!

Barcelona1973
Barcelona1973
1 rok temu
Ocena :
     

Pewnie na plakatach jest na słupach i latarniach z numerem telefonu. Nie wszystko jest w sieci.