Faraon24 » Opinie » kredytznajomego.pl – droga usługa online od Creditperfect Sl z Hiszpanii z Madrytu (wyprodukowano w Polsce?). 144 zł to obowiązkowy pakiet dla nowego klienta. Uwaga na własne pieniądze.

kredytznajomego.pl – droga usługa online od Creditperfect Sl z Hiszpanii z Madrytu (wyprodukowano w Polsce?). 144 zł to obowiązkowy pakiet dla nowego klienta. Uwaga na własne pieniądze.

To coś podobnego do Cashbro (faraon24.pl, pozyczki-online.com, super-pozyczka.pl), czy Creditron (faraon24.pl, pozyczkaportal.pl, super-pozyczka.pl). Mamy wysokie opłaty za korzystanie z generalnie darmowych rzeczy.

W skrócie:

Firma Creditperfect Sl., (adres: Paseo de la Castellana, 171 Planta 18, 28004 Madryt, Hiszpania) zrobiła stronę kredytznajomego.pl gdzie sprzedaje dostęp do narzędzi:

  • ocena zdolności
  • porównywarka pożyczek
  • pośrednictwo pożyczkowe
  • raport o wypłacalności
  • usunięcie z KRD

ocena zdolności – domyślam się, iż kredytowej; każda instytucja, bank, SKOK „trochę” inaczej oceniają zdolność klienta, nie można posługiwać się jednym narzędziem i już mieć ocenę zdolności i koniec tematu. Takie narzędzie jest np. na money.pl jako darmowa usługa online.

porównywarka pożyczek – również bezpłatne narzędzie powszechnie dostępne w sieci, przy czym warto podkreślić, że Faraon24 ma nadal największą bazę firm pożyczkowych

pośrednictwo pożyczkowe – czyli mają prowizje z tego, że jakąś pożyczkę wybierzesz i otrzymasz na tej stronie kredytznajomego.pl

raport o wypłacalności – domyślam się, że chodzi o jakieś formy pewnie dodatkowo płatnych raportów z BIK i innych rejestrów ogólnie dostępnych w krótszym czasie u źródła

usunięcie z KRD – to ciekawe, ta usługa jest kusząca na tyle, że mogłaby być gwoździem programu (strona o 'bez KRD’ + lista tam jest, na stronie głównej F24 też jest wykaz pełen). Znaczy śmieję się nieco gdyż jak masz nie przeterminowany dług w KRD to go spłacasz najpierw, logiczne, jak jest przeterminowany to piszesz wezwanie do usunięcia wpisu i usuwają. Żadna filozofia.

144 zł obowiązkowe na start!

Cachbro i Creditron były tańsze, tu mamy od razu konkretny kawałek pieniądza. 144 zł, popatrzcie sami:

Na ostatnim miejscu jest ta próbna taryfa początkowa. Wygląda to mocno manipulacyjnie. Na pierwszym miejscu jest taryfa roczna brązowa za 50 zł miesięcznie z VAT i ważna jeden miesiąc ale z dopiskiem na dole, że można zrezygnować w każdej chwili aczkolwiek minimalna trwałość to 6 miesięcy i to nie podlega zwrotowi.

Przy czym zauważcie – ten ostatni obowiązkowy pakiet startowy automatycznie jest anulowany po 30 dniach – choć wygląda jakby był i tutaj jakiś haczyk.

Płatności VISA i MasterCart mają podane, pewnie będzie automatem z konta ściągać jakieś kwoty bo człowiek zapomina o wypisywaniu się z takich rzeczy.

Podkreślam – to co macie na kredytznajomego.pl (co to w ogóle za nazwa? czemu „znajomego”?) jest darmowe w sieci w ramach innych dedykowanych usług online.

Creditperfect Sl

Na szybko wertując sieć w sumie nie wiele wiadomo o tej hiszpańskiej firmie. Co ciekawe na stronie kokos.pl mamy podane, że Cashtero współpracuje z Creditperfect Sl.

Wyprodukowane w Polsce – to na dole witryny jest dopisane. Nie za bardzo rozumiem taki układ kiedy fragment wyżej mamy podane hiszpańskie dane:

W sumie dokładnie jest „Wyprodukowano z sercem w Polsce”.

Podsumowanie…

Takich stron jest mnóstwo, chodzi o to żebyście płacili za coś co i tam macie za darmo. To nie jest pomocne w zwiększaniu szan na pożyczkę przy niskiej zdolności kredytowej (oferty). To kosztuje dosyć sporo, warunki są mgliste, firma z Hiszpanii, my w Polsce. Ja bym nie brał.

0 0 Głosy
Łączna ocena
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments