Faraon24 » Opinie » kredytznajomego.pl – droga usługa online od Creditperfect Sl z Hiszpanii z Madrytu (wyprodukowano w Polsce?). 144 zł to obowiązkowy pakiet dla nowego klienta. Uwaga na własne pieniądze.

kredytznajomego.pl – droga usługa online od Creditperfect Sl z Hiszpanii z Madrytu (wyprodukowano w Polsce?). 144 zł to obowiązkowy pakiet dla nowego klienta. Uwaga na własne pieniądze.

To coś podobnego do Cashbro (faraon24.pl, pozyczki-online.com, super-pozyczka.pl), czy Creditron (faraon24.pl, pozyczkaportal.pl, super-pozyczka.pl). Mamy wysokie opłaty za korzystanie z generalnie darmowych rzeczy.

W skrócie:

Firma Creditperfect Sl., (adres: Paseo de la Castellana, 171 Planta 18, 28004 Madryt, Hiszpania) zrobiła stronę kredytznajomego.pl gdzie sprzedaje dostęp do narzędzi:

  • ocena zdolności
  • porównywarka pożyczek
  • pośrednictwo pożyczkowe
  • raport o wypłacalności
  • usunięcie z KRD

ocena zdolności – domyślam się, iż kredytowej; każda instytucja, bank, SKOK „trochę” inaczej oceniają zdolność klienta, nie można posługiwać się jednym narzędziem i już mieć ocenę zdolności i koniec tematu. Takie narzędzie jest np. na money.pl jako darmowa usługa online.

porównywarka pożyczek – również bezpłatne narzędzie powszechnie dostępne w sieci, przy czym warto podkreślić, że Faraon24 ma nadal największą bazę firm pożyczkowych

pośrednictwo pożyczkowe – czyli mają prowizje z tego, że jakąś pożyczkę wybierzesz i otrzymasz na tej stronie kredytznajomego.pl

raport o wypłacalności – domyślam się, że chodzi o jakieś formy pewnie dodatkowo płatnych raportów z BIK i innych rejestrów ogólnie dostępnych w krótszym czasie u źródła

usunięcie z KRD – to ciekawe, ta usługa jest kusząca na tyle, że mogłaby być gwoździem programu (strona o 'bez KRD’ + lista tam jest, na stronie głównej F24 też jest wykaz pełen). Znaczy śmieję się nieco gdyż jak masz nie przeterminowany dług w KRD to go spłacasz najpierw, logiczne, jak jest przeterminowany to piszesz wezwanie do usunięcia wpisu i usuwają. Żadna filozofia.

144 zł obowiązkowe na start!

Cachbro i Creditron były tańsze, tu mamy od razu konkretny kawałek pieniądza. 144 zł, popatrzcie sami:

Na ostatnim miejscu jest ta próbna taryfa początkowa. Wygląda to mocno manipulacyjnie. Na pierwszym miejscu jest taryfa roczna brązowa za 50 zł miesięcznie z VAT i ważna jeden miesiąc ale z dopiskiem na dole, że można zrezygnować w każdej chwili aczkolwiek minimalna trwałość to 6 miesięcy i to nie podlega zwrotowi.

Przy czym zauważcie – ten ostatni obowiązkowy pakiet startowy automatycznie jest anulowany po 30 dniach – choć wygląda jakby był i tutaj jakiś haczyk.

Płatności VISA i MasterCart mają podane, pewnie będzie automatem z konta ściągać jakieś kwoty bo człowiek zapomina o wypisywaniu się z takich rzeczy.

Podkreślam – to co macie na kredytznajomego.pl (co to w ogóle za nazwa? czemu „znajomego”?) jest darmowe w sieci w ramach innych dedykowanych usług online.

Creditperfect Sl

Na szybko wertując sieć w sumie nie wiele wiadomo o tej hiszpańskiej firmie. Co ciekawe na stronie kokos.pl mamy podane, że Cashtero współpracuje z Creditperfect Sl.

Wyprodukowane w Polsce – to na dole witryny jest dopisane. Nie za bardzo rozumiem taki układ kiedy fragment wyżej mamy podane hiszpańskie dane:

W sumie dokładnie jest „Wyprodukowano z sercem w Polsce”.

Podsumowanie…

Takich stron jest mnóstwo, chodzi o to żebyście płacili za coś co i tam macie za darmo. To nie jest pomocne w zwiększaniu szan na pożyczkę przy niskiej zdolności kredytowej (oferty). To kosztuje dosyć sporo, warunki są mgliste, firma z Hiszpanii, my w Polsce. Ja bym nie brał.

0 0 Głosy
Łączna ocena
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowane
Inline Feedbacks
View all comments
Felek
Felek
1 miesiąc temu

Zablokowanie karty wystarczy ? Dowód przecież był wysyłany

Kasia
Kasia
15 dni temu
Reply to  Felek

Witam jestem nowa i mam problem bo dziś właśnie z konta mi pobrali

aga
aga
1 miesiąc temu

trzeba zastrzec kartę i poprosić o bank o nową kartę z innym numerem ,ponieważ skradziono konto innego wyjścia chyba nie ma….ja mam to samo i tego gówna chyba nie się nie da wyłączyć

Last edited 1 miesiąc temu by aga
Felek
Felek
1 miesiąc temu
Reply to  aga

Zablokowanie wystarczy ?

Felek
Felek
1 miesiąc temu
Reply to  aga

Zastrzeżenie karty wystarczy ?

Radek
Radek
25 dni temu
Reply to  Felek

I jak sobie poradziłaś z tym kasa od znajomego bo też wpadłem w to gówno

Sylwia
Sylwia
24 dni temu
Reply to  aga

A zastrzegła Pani tą kartę ?

Sylwia
Sylwia
24 dni temu
Reply to  aga

Czy jak Pani zablokowała kartę to coś pomogło ? Bo ja jak się z nimi skontaktowałam to mi napisali że mnie wyrejstruja z tego konta i nie będą pobierać już pieniądzy a dalej to robią

Natalia
Natalia
14 dni temu
Reply to  Sylwia

Jak można się z nimi skontaktować?? Ma ktoś namiary bo też mi pobrali pieniądze tylko 10 resztę zablokowałam.

Sylwia
Sylwia
1 miesiąc temu

Jak z tego zrezygnować ? Bardzo proszę o odpowiedź

Nacix
Nacix
1 miesiąc temu

Jak z tego zrezygnować i odzyskać pieniądze??

Felek
Felek
1 miesiąc temu

Pobrali 10 zl a za chwile 134 , czy dostaliscie pozyczke ?

aga
aga
1 miesiąc temu
Reply to  Felek

nie dostaliśmy

Kmmm
Kmmm
1 miesiąc temu

Jak to oszustwo zgłosić ??? Właśnie zabrali mi znowu ostatnie pieniądze !!!

Kamil
Kamil
3 miesięcy temu

Niestety Dałem się nabrać….To oznacza,że oprócz tych opłat stracę pieniądze z konta?I zapłacę za swoją głupotę ?

Julia
Julia
2 miesięcy temu
Reply to  Kamil

Właśnie mi dziś pobrało jakieś 150 zł z konta nie wiem co jest

Monika23
Monika23
2 miesięcy temu
Reply to  Kamil

Witam mam to samo co jakiś czas cały czas chcą mi pobrać z konta a to 10zl a to 134zl kredyt znajomego Madryt jakiś ale mam zablokowane limity w koncie i im się nie udaje nawet nie wiem jak to wyłączyć teraz

Alex123
Alex123
2 miesięcy temu
Reply to  Monika23

I udało wam się jakos zrezygnować?

mona
mona
2 miesięcy temu
Reply to  Alex123

udalo wam sie to wylaczyc?