Faraon24 » Opinie » Niebieska pożyczka? Kolorowo nie było.

Niebieska pożyczka? Kolorowo nie było.

Właśnie mi wyskoczyło nowe hasło pożyczkowe „Niebieska pożyczka”. Nie słyszałem tej nazwy nigdy wcześniej więc patrzę co tam w sieci o tym jest napisane. A tu znowu zonk. Spoiler: to nie jest żadna nazwa pożyczkodawcy, usługi, strony www ani określenie jakiegoś typu pożyczek.

Rozumiem, że niektóre strony powstają automatem (piję tu do ERNE – zaraz dalej o tym) i treści na nich absolutnie nie mogą być traktowane poważnie i to od razu widać. Acz trudne do zrozumienia jest powiedzmy 'świadome lanie wody’ tylko pod to jedno konkretne sformułowanie „niebieska” i tu wchodzi SUPER POŻYCZKA.

Niebieska w ERNE to klasyk lania wody – mówię o tej stronie ERNE co pojawia się jako drugi wynik wyszukiwania:

Ale bardziej zdziwiłem się pierwszym wynikiem SUPER POŻYCZKA. Tam wpis jest zaktualizowany 8 listopada 2022 – czyli de facto wczoraj (dzień pisania wpisu 9 listopada 2022). Wygląda na automat zmieniający datę żeby zestawienie (nazwane rankingiem) wyglądało na aktualne. A jest aktualnie? Nie jest…

archiwum 'niebieskiego’ wpisu tutaj pod linkiem

Primo – zestawienie nie jest rankingiem bo ten musiałby być w ogóle jakoś uzasadniony. Zestawione są różne typy ofert pożyczkowych, są tzw Direct Lenders czyli kredytodawcy bezpośredni – za ofertą stoi faktycznie firma pożyczkowa, bank czy SKOK. Są różne kwoty, okresy, są pośrednicy, pozabankowe oferty, pośrednicy pośredników, SKOK i bank. Są też oferty, które już (spokojnie można to powiedzieć) od dawna nie istnieją. Np. Monedo już od jakiś 2 lat nie udziela pożyczek a jest w rankingu (tfu, zestawieniu), TANI KREDYT też:

Przypominam, jest podana na górze data aktualizacji dzień wczorajszy:

A co do tego co piszą o niebieskiej pożyczce – to trochę o kolorze, że taki przyjazny, że finansowy. O bezpieczeństwie, o paru innych rzeczach. Generalnie nic co by miało jakiś większy sens w mojej ocenie dla pożyczkobiorcy.

A najlepsze jest podsumowanie 😀

Niebieski rzadko występuje? Zaraz będzie wschód słońca i niebieskie niebo zobaczę – i tak w dzień w dzień – nieco rzadko.

Także sam podsumuje. Niebieska na końcu w SUPER podsumowaniu okazała się chwilówka. Jest rzadka, nie występuje za bardzo w naturze. Ranking jest zestawieniem z nieistniejącymi ofertami. Aktualizacja na wczoraj a równie dobrze (znaczy się lepiej) mogła być data 2 lata wstecz. A ERNE jak zawsze wylało (szaro)niebieską wodę pożyczkową.

5 2 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest
Ocena
Jak to oceniasz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowane
Inline Feedbacks
View all comments
trend
trend
1 rok temu
Ocena :
     

No byłem na super pożyczce i faktycznie mega lanie wody pod publiczkę. Oferty z kosmosu, nie aktualne, opisy też. niebieska pożyczka bardziej z niebieską kartą mi się kojarzy.