Faraon24 » Opinie » Ranking darmowych JakDorobic.pl – nieaktualny pomimo gwarancji, zmieniana nazwa miesiąca

Ranking darmowych JakDorobic.pl – nieaktualny pomimo gwarancji, zmieniana nazwa miesiąca

Po kolei tak jak czytam będę komentował co nie gra w cyklicznym rankingu darmowych pożyczek jakdorobic.pl. Wiele się tam nie zgadza. Sprawdziłem archiwa i ranking wcale, wbrew zapewnieniom, nie jest aktualizowany co miesiąc. Tfu… jest – nazwa miesiąca jest zmieniana, z tego co widzę nawet kolejność czasem. Kluczowe informacje nie widzę aby były zmieniane – już pokazuję szybko na paru przykładach mi nie gra w jakdorobic.pl

„ranking darmowych pożyczek będzie aktualizowany każdego miesiąca. Jeśli więc możecie to przeczytać, macie gwarancję, że propozycje są aktualne.” – niestety nie są aktualne, to propozycje mają być aktualnie a nie nazwa miesiąca i rok…

„Darmowa pożyczka VIVUS – analiza produktu i opinie użytkowników. RRSO 0% na okres do 62 dni dla kwoty nawet 3000 zł.” – Vivus jest na 61 dni, jest to napisane w samym rankingu i w tekście linkowanym przez ten cytat ale 62 dni się pojawia, można się pomylić.

„Warunki darmowej pożyczki w Kuki.pl robią wrażenie. Otrzymać możecie aż 5000 zł (nie mniej niż 3000 zł) na okres 30 dni – beż żadnych kosztów.” – pożyczka jest na równo 5000 zł – nie na od 3000 do 5000 tylko na sztywne 5000 zł. Kuki od 500 do 5000 pożycza, wszystko do 5000 zł kosztuje 310,16% w skali roku (RRSO) – to co teraz piszę jest aktualne na chwilę pisania, na wczoraj, na zeszły tydzień i też na zeszły rok. Jakdorobic dokładnie te same teksty, opisy miała już w co najmniej w 2021 roku, teraz mamy środek 2024.

„Ekspres pożyczka to nowy gracz na rynku szybkich pożyczek.” – to bardzo „stary” gracz, „gra” co najmniej 14 lat ze swoimi szybkimi pożyczkami. Może chodziło o to, że Ekspres Pożyczka dołączyła do firm, które płacą prowizję za pojawianie się na stronach internetowych.

Kolejność pożyczek w jakdorobic.pl jest absolutnie nie zrozumiała, nie jest to wyjaśnione, nie jest w żaden sposób uzasadnione. Np. przy tych samych opisach i w sumie nie zmienionych ofertach w 2021 roku na miejscu I była Wonga, na II było Kuki a Vivus na IV, w 2022 Kuki obejmuje miejsce I, Vivus nadal na IV a Wonga spadła na miejsce XVI (tak 16 – szesnaste). Ta sama oferta Wonga w 2021 była na miejscu I (1) a rok potem na miejscu XVI (16)… Zero uzasadnienia, po prostu przekładana kolejność.

Z tego co porównuje między ofertami a to co widzę w prowizjach, które otrzymuje się za pozyskanie klienta to głównie zmieniały się wysokości prowizji dla właścicieli stron www a nie same oferty.

Podsumowanie

Kolejność w rankingu powinna być uzasadniona, jak się gwarantuje aktualność to opisy powinny być aktualizowane. Jak dla mnie przydała by się też tabela żeby szybko można było widzieć różnice pomiędzy poszczególnymi ofertami. Sama zmiana nazwy miesiąca i roku to nie jest aktualizacją. Zmiana kolejności bez podawania powodów to też nie aktualizacja. Jeśli ktoś mnie przekonuje do czyjejś wygranej to musi mi to wyjaśnić w taki sposób abym zrozumiał dlaczego ten ktoś uważa, że „lepiej to a nie tamto”.

4 2 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest
Ocena
Jak to oceniasz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowane
Inline Feedbacks
View all comments
Jermek
Jermek
27 dni temu
Ocena :
     

Don Straus Kichot chce bilbordy reklamowe pouczać;

Jacek
Jacek
1 miesiąc temu

Co tak skromnie?
Na tej stronie jakdorobic jest mnóstwo fejków. Rankingi wyssane z palca chyba tylko na podstawie prowizji ustalane. Pomieszane z poplątanym.

T2000
T2000
1 miesiąc temu
Reply to  Jacek

@Jacek możesz wymienić czy tylko się czepiasz?