Faraon24 » Opinie » Prime Credit – napisane, że to pożyczki online a podane tylko numery telefonów. Spółka o tej nazwie została wykreślona z KRS ale to była agencja reklamowa.

Prime Credit – napisane, że to pożyczki online a podane tylko numery telefonów. Spółka o tej nazwie została wykreślona z KRS ale to była agencja reklamowa.

Mają stronę na Facebook, są podane dwa numery telefonów 690 117 758 oraz 730 258 943 i ten drugi ma tylko negatywne oceny na stronach, gdzie można oceniać numery i dzwoniących. Jako adres podane jest tylko „Wroclaw, Poland, 50-075” i nic więcej. Z postów na Facebooku Prime Credit wynika raczej, że to też nie za bardzo słuszny biznes.

Popatrzcie na FB:

Wygląd strony Prime Credit na FB

Na górze mamy napisane, że to są pożyczki online do 25tys na 60 miesięcznych rat. Dalej mamy, że strona reprezentuje usługi pożyczkowe i podany jest adres bez konkretnej nazwy ulicy (lub alei) dokładnie „”Wroclaw, Poland, 50-075”.

Adres FB jest taki: https://www.facebook.com/profile.php?id=100079205552120

Podany numer telefonu w zakładce „Informacje” według wpisów ich własnych został zmieniony na 690 117 758 dnia 2 marca 2022

Zmiana numeru telefonu na FB Prime Credit

A najnowszy post ma podany już numer telefonu 730 258 943 i ten właśnie ma negatywne opinie w sieci:

Opinie ze strony telguarder.com

Link do tego jest taki: https://www.telguarder.com/pl/number/730258943 (archiwum)

Druga strona z negatywami tak wygląda:

Adres www taki: https://infonumer.pl/numer-telefonu/730258943 (archiwum) – też nie wszyscy wiedzą po co ciągle robione są archiwa w Faraon24.pl – po to bo niektóre strony znikają albo są zmieniane. Norbert Piasecki tak samo robi jak ja, celowo ma to podobny charakter aby było spójne. To są archiwa robione w chwili tworzenia opinii / wpisów.

Jak widać z opinii dobrze nie jest. I doszło jeszcze jakieś podszywanie się pod firmę elektryczną.

Nazwa Prime Credit wg. KRS to agencja reklamowa – już wykreślona z rejestru KRS’u, raczej nie mają z tym nic wspólnego – to firma z Warszawy a te pożyczki online są podane na Wrocław:

a, że to agencja reklamowa wiadomo po wpisaniu numeru NIP 5272762689 w wyszukiwarce i po wejściu na strony z „starymi” danymi z KRS, np na tej stronie https://www.wyszukiwarkakrs.pl/regon/363929750 (archiwum)

Na wykazie KNF w rejestrze RIP też nie ma takiej firmy pożyczkowej:

W archiwach Faraon24.pl też nie ma w bazie takiego podmiotu z taką nazwą.

Ostateczną ocenę / opinię pozostawiam czytelnikom.

0 0 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest
Ocena
Jak to oceniasz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowane
Inline Feedbacks
View all comments
Polonez
Polonez
1 rok temu

Złodzieje kazą załozyc konto i w dupie dostaniesz

Gzela
1 rok temu

Oszuści, zerują na ludzkim nieszczęściu

Gzela
1 rok temu

Witam, właśnie złożyłam wniosek o pożyczkę. Mam obawy bo pierwszy raz robię on-line. Jeszcze ten opis, kurde wszystkie moje dane juz mają

Adi
Adi
1 rok temu
Reply to  Gzela

I jak siw sprawa I pozyczka zakończyła