Faraon24 » Opinie » Bez weryfikacji konta przelewem groszowym w Lendon

Bez weryfikacji konta przelewem groszowym w Lendon

Instantor jako zamiennik

Zamiennikiem jest Instantor czyli system automatycznego logowania do konta. Po zalogowaniu oprogramowanie zaczytuje dane właściciela rachunku oraz historię transakcji z ostatnich 3 miesięcy. W ten sposób potwierdza się tożsamość oraz pobiera dane do analizy zdolności kredytowej. Dane tożsame z tymi z wniosku oraz przelewy przychodzące w wysokości większej niż dwu krotność pożyczanej kwoty są wymagane do decyzji pozytywnej.

Bezpieczeństwo

Od 2014 roku Instantor działa w Polsce i nie było do tej pory ani jednego przypadku złamania zabezpieczeń systemu. Nie ma też raportów odnośnie pobierania innych niż dane niezbędne do analizy kredytowej.

Co mówią serwery?

Nasza weryfikacja najpierw trafia do IP 34.71.122.34:

PING Lendon.pl

domena lendon.pl to takie dane rejestrowe:

WHO IS Lendon.pl

EuroDNS to dobre serwery, nie ma się tu czego obawiać. Podany jest pełny rekord abonenta czego w zagranicznych usługach WHO IS nie uświadczymy. Opcje założone na domenę będą bezskuteczne z uwagi na późniejszy koniec okresu rozliczeniowego niż termin wygaśnięcia opkcji.

Zrzut tu: https://faraon24.pl/zrzut/https___www.lendon.pl_.zip (41MB)

Podsumowanie

Pożyczka bez weryfikacji przelewem groszowym oznacza de facto głębszą weryfikację. Sięga się do historii rachunku. Cały proces jest bezpieczny. Instantor pozwala na weryfikację bez konieczności posiadania salda dodatniego.

0 0 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowane
Inline Feedbacks
View all comments
Edyta
Edyta
2 lat temu

Dobra, ok, wporzo. Ale w Faraon24 od Lendon jest przynajmniej 10 tańszych pożyczek. Bez weryfikacji konta – pfff, to dla tych co z komornikiem tańczą.

JUUU
JUUU
2 lat temu

Wiadoom, chcą wiedzieć jak najwięcej. Na chwilówce się nie skończy, potem będą chcieli sprzedać garnki, lodówki itp