Faraon24 » Opinie » Bank Pocztowy kredyt przez telefon, online, na oświadczenie

Bank Pocztowy kredyt przez telefon, online, na oświadczenie

Kredyt gotówkowy w Banku Pocztowy jest bohaterem niniejszego wpisu. Można go otrzymać w sposób tradycyjny w oddziale stacjonarnym a ponadto jak przystało na XXI wiek również całkowicie online lub jak ktoś woli przez telefon. Można liczyć też na mniejszy kredyt na oświadczenie o dochodach – bez zaświadczeń.

Kredyt przez telefon

Zajawka oferty wygląda tak:

Mamy stałe oprocentowanie, wsparcie konsultanta, jeszcze nie wiadomo o co chodzi ale nie ma konieczności dodatkowej weryfikacji danych. Co ważne to wysokość raty kredytu jest gwarantowana w całym okresie spłaty ponieważ jest to kredyt ze stałym oprocentowaniem. Nie ma żadnych zmiennych wskaźników mających wpływ na wysokość raty w czasie.

Jak składamy wniosek o kredyt przez telefon? Dzwonimy na numer telefonu 523 499 599. Konsultant będzie po zadawał pytania aby wypełnić za nas wniosek.

strona kredytu: https://www.pocztowy.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/kredyt-przez-telefon

Wizyta w placówce nie będzie potrzebna. Wszystko bez problemu załatwione będzie przez telefon i online.

Kredyt online

Do placówki również nie trzeba się udawać kiedy wnioskujemy w Banku Pocztowym o kredyt gotówkowy przez Internet. Zajawka oferty wygląda tak:

Cały proces kredytowy jest prowadzony 100% online. W ten sposób można pożyczyć do 50 000 zł. Warto podkreślić, że jest to wysoka kwota kredytu online w porównaniu do tego co proponują na podobnych zasadach inne banki.

Ma być szybko i wygodnie – faktycznie procedury online-owe są najwygodniejszymi. Zawsze można wniosek cofnąć, poprawić, zastanowić się, dokładnie przeczytać dokumenty bez nacisku czasu kiedy jesteśmy np. w oddziale banku lub rozmawiamy telefonicznie z konsultantem.

strona kredytu: https://www.pocztowy.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/kredyt-online-nie-tylko-dla-naszych-klientow

Kluczowe jest RRSO ponieważ jest stosunkowo niskie. 9,38% dla przykładu reprezentatywnego, który zakłada okres 60 miesięcznych rat (zobacz pożyczki na raty), brak ubezpieczenia, kwotę kredytu online 20 000 zł.

Kredyt na oświadczenie

Od 1 lipca 2024 wzrosła kwota minimalnego wynagrodzenia, która to dyktuje w ustawie ile maksymalnie kredytodawca może udzielić kredytu bez odbierania od wnioskodawcy dokumentów lub zaświadczeń o wysokości dochodów. Prób maksimum dla kredytu bez zaświadczeń to dwukrotność tej kwoty. Ponieważ kwota minimalnego wynagrodzenia wynosi 4300 zł to maksymalnie kredyt na oświadczenie może opiewać na sumę 8600 zł.

Podsumowanie

Bank Pocztowy proponuje kredyty przez telefon, przez internet, oczywiście tradycyjnie w oddziałach stacjonarnych. RRSO jest stosunkowo niskie <10%. Nie ma gwarancji, że bank udzieli bez zaświadczeń maksymalną kwotę, która tych zaświadczeń nie wymaga. Podobnie jest w pożyczkach pozabankowych. Zależy to od indywidualnej oceny banku.

0 0 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest
Ocena
Jak to oceniasz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments