Faraon24 » Opinie » Absurdalne oprocentowanie od Pozyczka24.net z numerem 52 522 32 58 wabi zadłużonych

Absurdalne oprocentowanie od Pozyczka24.net z numerem 52 522 32 58 wabi zadłużonych

Pożyczka 24

Pożyczka 24 to kolejna odsłona takich biznesów jak Inwestorzy, Finansowanie czy Prosty Kredyt. Tym razem dla pożyczki przez internet użyte są dane firmy AR Kredyt Sp. z o.o. z Inowrocławia. Jak zwykle kusi się absurdalnym oprocentowaniem 9,99%.

Pożyczka 24 – na czym to polega

Schemat działania biznesu jest bardzo prosty:

 • wypełniasz wniosek
 • masz zawsze akceptację
 • prośba o wysłanie dokumentów – skany dowodu, inne dokumenty np. zaświadczenie o zatrudnieniu, wyciąg z rachunku
 • dostajemy umowę, harmonogram, polisę do kredytu
 • musimy teraz wpłacić za polisę, opłatę administracyjną, opłatę za transfer – mogą występować inne wariacje, inne pomysły

I teraz tak:

 1. jeśli wpłacimy to pojawi się kolejny powód do kolejnej  wpłaty
 2. jeśli nie wpłacimy to możemy być już traktowani z góry, że chcemy wyłudzić kredyt, pojawić się może ostrzejsze żądanie wpłaty

Mało tego – Pożyczka 24 ma nasze dokumenty

Wpłaty, których mają dokonywać kredytobiorcy IN SPE (to z łaciny “przy nadziei”) muszą trafiać na jakieś konto. Skoro to jest biznes gangsterski to konto musi być “na słupa”.

I tak potem okazuje się, że pieniądze trafiały na konta poprzednich kredytobiorców, którzy wysyłali dzielnie wszystkie dokumenty, których żądano.

I cały czas była akceptacja i 100% pewność przyznania pożyczki

Mechanizm napędza ciągłe utwierdzanie w przekonaniu, że kredyt został już przyznany i oczekuje na wypłatę przelewem. Umowa jest, dokumenty poszły. Wygląda wiarygodnie. Mamy harmonogram. Ba! Mamy dane osobowe inwestora, pośrednika, agenta ubezpieczeniowego. Ba x2! Jeśli poprosilibyśmy to nawet wysłaliby mailem skany swoich (tfu – słupów) dowodów osobistych.

Podsumowanie

Jeśli dopiero Pożyczka 24 zaczęła mieszać Ci w głowie i żaden dokument nie został wysłany to uff – to do brze. Jeśli żaden przelew nie poszedł to 2x uff – to bardzo dobrze. Absurdalne oprocentowanie 9,99% rozpoczęło zainteresowanie, potem była ciągła akceptacja – nic dziwnego, że to nadal działa. Prawdziwe pożyczki 24 mamy w naszych zestawieniach.

ocena
[W sumie: 17 | srednia:3.6]

 1. Avatar

  Radzę nie brać kredytu u nich, bo to OSZUŚCI. Zwyczajnie wyłudzają pieniądze na tą swoją niby polisę. Mnie zrobili w balona na 1000 zł.Pożyczki nie dali, kasę zabrali, a teraz na moje e-maile nie odpowiadają.Nic, po prostu CISZA.

 2. Avatar

  Czesc
  Ja też z nimi mam kontakt. Mam umowę i harmonogram. Polisy na 1999,00 nie opłaciłem. Pytałam czy nie mogą potrącił z pożyczki. Odpowiedź nie. Nie wiem co robić a środki są mi bardzo potrzebne, na wczoraj. Nie wyślę opłaty bo N to mnie nie stać w tym momencie. Jestem, dobija czytając opinie.

 3. Avatar

  Tez mnie przyslano umowe,terminarz splat,polise na zycie.Kwota pozyczki przyznanej to skromne 10 000 zl.Okres splaty jest bardzo,dlugi,10 lat.Kwota ubezpieczenia 20000.Pozyczkodawca to Pani z Bytomia ,zajmujaca sie handlem obwoznym .Niestety nic nie wplacam,Jest to fikcja,Banda zlodzieji,

   1. Avatar

    Witam ja tez wysłałem dokumenty od tygodnia próbujębsie do nich dodzwonić i nic gra nin stop jakas chora muzyczka nikt nie odbiera fo proponujecie zrobic ?

    1. Avatar

     Wysyłaja smy Witamy, tu Pozyczka24.net – Panstwa wniosek w naszej firmie zostal zatwierdzony. Prosimy sprawdzic skrzynke email, w celu zapoznania sie z dalszymi procedursmy nawet nie dodzwonicie sie na te numery telefonu 664 079 978 ,737 830 139

    2. Michał Straus

     Trzeba zastrzec dowód osobisty, uruchomić alerty BIK. Będą na te dane konta zakładane i inne “manewry” robione. Mogą być używane w innych krajach Unii Europejskiej. Opcji jest dużo. Trzeba zastrzec.

 4. Avatar

  Witam.Czy ktoś słyszał o firmie services investy?Oferują pozyczki, nawet 3 tys euro z rata ok 53 euro na 60 miesiecy.Prosza o wpłatę 98 euro żeby środki uruchomić. Czy to kolejni naciągacze? Firma jest z Francji a N26 to ich bank.

 5. Avatar

  Witam.To w takim razie czy taka firma jak AR Kredyty sp.z o.o mieszcząca się w Inowrocławiu przy ulicy Toruńskiej 5 /1 to też fikcyjna??? To przez ta firmę mam rzekomo przyznana pożyczkę a Pani która jest ubezpieczona mieszka w Bytomiu i zajmuje się handlem obwoznym.

   1. Michał Straus

    Ta firma nie ma nic z tym wspólnego.

    Używa się zawsze nazwy firmy, która nie ma danych kontaktowych do znalezienia w sieci żeby się nie wydało.

    Na Policji zgłaszamy oczywiście ale samego “biznesu” nie wytropią. Trzeba zastrzec dokumenty jak się wysłało bo na te dokumenty potem będą konta zakładane i inne przekręty robione.

 6. Avatar

  Właśnie miałam z nimi do czynienia. Potrzebuje pozyczke ponieważ chciałam spłacić swoje długi u komornika. Niestety wysłałam zdj tego co wymagało. Dostałam tak jak Pan opisuje hormonogram umowę i wniosek o ubezpieczenie pożyczki oraz że mam na rzekomą polisę wpłacić 2 tys złotych. W tej ich umowie są moje dane zmienione immy PESEL inny numer dowodu i inny adres tylko imię i nazwisko się zgadza. Oczywiście nic nie będę wpłacać ale zastanawiam się czy nie zgłosić tego dalej. co powinno zrobic?

  1. Avatar

   Witam tez się dałem nabrać ale kasy nie wysłałem groza mi ze oskarża mnie o wymuszenie kredytu haha mogą mi naskoczyć banda cwaniakowata na jakiej podstawie to raczej oni wymuszają nie ja a policja może ich ująć sprawdzając numery konta które podają lub IP telefonów itp odezwij się pani do mnie podamy ich razem 576645234
   [red. literówki poprawione]

   1. Michał Straus

    Policja nie może ich ująć sprawdzając:
    – numery kont
    – numery IP
    ponieważ:
    – korzystają z “lewych” kont “na słupa” (np. ktoś kto wcześniej chciał pożyczkę, wysłał dokumenty, może nawet nie wie, że wysłał SMS potwierdzający założenie konta – metod jest mnóstwo)
    – IP telefonu, komputera – to co mówią w mediach, że internet nie jest anonimowy to w 99,99% absurd tak samo wielki jak absurdalne jest tytułowe oprocentowanie Pożyczki 24.

    Zachęcam do zgłaszania służbom acz muszę zapowiedzieć, że szanse na ujęcie sprawcy są jak wygrać w lotto – niestety.

    1. Avatar

     Dzień dobry.To w końcu udzielają kredytu czy to fikcja?Mi przyznali 15 tys złotych z 60 ratami.Dostalem harmonogram rat, ubezpieczenie potwierdzone przez agenta, umowę pożyczki udzielona przez Panią T. z Bytomia, nr serii, pesel i adres również. Rzekomo do 14 dni roboczych mam czekać na przelew pieniędzy na moje konto. Czy ktoś może mi udzielić informacji jak to jest? A korzystałem z firmy AR z Inowrocławia.

    2. Avatar

     Witam ja tez wysłałem dokumenty od tygodnia próbujębsie do nich dodzwonić i nic gra nin stop jakas chora muzyczka nikt nie odbiera fo proponujecie zrobic ?

Dodaj komentarz / opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.