Faraon24 » Opinie » Absurdalne oprocentowanie od Pozyczka24.net z numerem 52 522 32 58 wabi zadłużonych

Absurdalne oprocentowanie od Pozyczka24.net z numerem 52 522 32 58 wabi zadłużonych

Pożyczka 24

Pożyczka 24 to kolejna odsłona takich biznesów jak Inwestorzy, Finansowanie czy Prosty Kredyt. Tym razem na użyte są dane firmy AR Kredyt Sp. z o.o. z Inowrocławia. Jak zwykle kusi się absurdalnym oprocentowaniem 9,99%.

Pożyczka 24 – na czym to polega

Schemat działania biznesu jest bardzo prosty:

 • wypełniasz wniosek
 • masz zawsze akceptację
 • prośba o wysłanie dokumentów – skany dowodu, inne dokumenty np. zaświadczenie o zatrudnieniu, wyciąg z rachunku
 • dostajemy umowę, harmonogram, polisę do kredytu
 • musimy teraz wpłacić za polisę, opłatę administracyjną, opłatę za transfer – mogą występować inne wariacje, inne pomysły

I teraz tak:

 1. jeśli wpłacimy to pojawi się kolejny powód do kolejnej  wpłaty
 2. jeśli nie wpłacimy to możemy być już traktowani z góry, że chcemy wyłudzić kredyt, pojawić się może ostrzejsze żądanie wpłaty

Mało tego – Pożyczka 24 ma nasze dokumenty

Wpłaty, których mają dokonywać kredytobiorcy IN SPE (to z łaciny “przy nadziei”) muszą trafiać na jakieś konto. Skoro to jest biznes gangsterski to konto musi być “na słupa”.

I tak potem okazuje się, że pieniądze trafiały na konta poprzednich kredytobiorców, którzy wysyłali dzielnie wszystkie dokumenty, których rządano.

I cały czas była akceptacja i 100% pewność przyznania pożyczki

Mechanizm napędza ciągłe utwierdzanie w przekonaniu, że kredyt został już przyznany i oczekuje na wypłatę przelewem. Umowa jest, dokumenty poszły. Wygląda wiarygodnie. Mamy harmonogram. Ba! Mamy dane osobowe inwestora, pośrednika, agenta ubezpieczeniowego. Ba x2! Jeśli poprosilibyśmy to nawet wysłaliby mailem skany swoich (tfu – słupów) dowodów osobistych.

Podsumowanie

Jeśli dopiero Pożyczka 24 zaczęła mieszać Ci w głowie i żaden dokument nie został wysłany to uff – to do brze. Jeśli żaden przelew nie poszedł to 2x uff – to bardzo dobrze. Absurdalne oprocentowanie 9,99% rozpoczęło zainteresowanie, potem była ciągła akceptacja – nic dziwnego, że to nadal działa. Prawdziwe pożyczki 24 mamy w naszych zestawieniach.

ocena
[W sumie: 3 | srednia:3.7]

 1. Avatar

  Właśnie miałam z nimi do czynienia. Potrzebuje pozyczke ponieważ chciałam spłacić swoje długi u komornika. Niestety wysłałam zdj tego co wymagało. Dostałam tak jak Pan opisuje hormonogram umowę i wniosek o ubezpieczenie pożyczki oraz że mam na rzekomą polisę wpłacić 2 tys złotych. W tej ich umowie są moje dane zmienione immy PESEL inny numer dowodu i inny adres tylko imię i nazwisko się zgadza. Oczywiście nic nie będę wpłacać ale zastanawiam się czy nie zgłosić tego dalej. co powinno zrobic?

  1. Avatar

   Witam tez się dałem nabrać ale kasy nie wysłałem groza mi ze oskarża mnie o wymuszenie kredytu haha mogą mi naskoczyć banda cwaniakowata na jakiej podstawie to raczej oni wymuszają nie ja a policja może ich ująć sprawdzając numery konta które podają lub IP telefonów itp odezwij się pani do mnie podamy ich razem 576645234
   [red. literówki poprawione]

   1. Michał Straus

    Policja nie może ich ująć sprawdzając:
    – numery kont
    – numery IP
    ponieważ:
    – korzystają z “lewych” kont “na słupa” (np. ktoś kto wcześniej chciał pożyczkę, wysłał dokumenty, może nawet nie wie, że wysłał SMS potwierdzający założenie konta – metod jest mnóstwo)
    – IP telefonu, komputera – to co mówią w mediach, że internet nie jest anonimowy to w 99,99% absurd tak samo wielki jak absurdalne jest tytułowe oprocentowanie Pożyczki 24.

    Zachęcam do zgłaszania służbom acz muszę zapowiedzieć, że szanse na ujęcie sprawcy są jak wygrać w lotto – niestety.

    1. Avatar

     Dzień dobry.To w końcu udzielają kredytu czy to fikcja?Mi przyznali 15 tys złotych z 60 ratami.Dostalem harmonogram rat, ubezpieczenie potwierdzone przez agenta, umowę pożyczki udzielona przez Panią T. z Bytomia, nr serii, pesel i adres również. Rzekomo do 14 dni roboczych mam czekać na przelew pieniędzy na moje konto. Czy ktoś może mi udzielić informacji jak to jest? A korzystałem z firmy AR z Inowrocławia.

Dodaj komentarz / opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.