Faraon24 » Opinie » Jak wygląda porównanie pożyczek online Faraon24 na tle konkurencji?

Jak wygląda porównanie pożyczek online Faraon24 na tle konkurencji?

faraon24.pl

Mamy najwięcej pożyczek przez internet w naszych zestawianiach. Żaden inny portal finansowy nie może pochwalić się tak dużą bazą danych. Nasz model działalności zakłada przede wszystkim pomoc w wyborze oferty. Tylko porównanie wszystkich dostępnych kredytodawców pozwala wyłonić tych najlepszych, z najlepszymi ofertami.

Kiedy inne porównywarki ustawiają swoje ranking tak aby na pierwszych miejscach były te dające najwyższą prowizją to my bierzemy w ogóle nie bierzemy pod uwagę wynagrodzenia. Większość ofert znajdujących się w naszych porównaniach pochodzi od firm nie zrzeszonych w systemach prowizyjnych. Chodzi o to aby w pierwszej kolejności pokazać pożyczki, które pomogą rozwiązać chwilowe problemy finansowe a nie bardziej je pogłębiać ku własnemu wyższemu wynagrodzeniu kosztem klienta. Porównanie samodzielne ofert jest na tyle trudne, że łatwo pogubić się w gąszczu informacji podawanych tak aby ostateczna decyzja o wyborze danej firmy była już wcześniej ukierunkowana.

Darmowa reklama w Faraon24

Tworząc portal Faraon24 naszym głównym celem było rzetelne pokazanie wszystkich dostępnych aktualnie ofert nawet kosztem własnego zysku. Dzięki temu portal może bez żadnej zewnętrznej promocji może pochwalić się setkami tysięcy unikalnych odsłon miesięcznie.

Na rynku funkcjonują dziesiątki firm działające w sektorze pożyczek online a tak zwane porównywarki pożyczek pokazują tylko kilka z nich, na których zarabiają. To logiczne w biznesie aby nie promować czegoś na czym się nie zarabia. Natomiast w Faraon24 sytuacja wygląda zupełnie inaczej bo tu istotna jest misja społeczna ku poprawie bezpieczeństwa finansowego.

Inni manipulują informacjami o kosztach, my pokazujemy ile naprawdę kosztuje pożyczanie pieniędzy

Całkowicie za darmo udostępniamy szereg narzędzi ułatwiających kalkulację i wykonywanie symulacji. W głównej mierze dotyczy to kredytów gotówkowych i hipotecznych ponieważ chwilówki w większości są do siebie podobne pod względem ceny i mają ustawione swoje koszty tak aby były kosztami maksymalnymi dopuszczonymi przez ustawę. Pożyczki pozabankowe na raty porównywane są inaczej ponieważ w konstrukcjach samych ofert występuje na tyle dużo różnic, że utrudnia to porównanie 1:1 i wtedy dodajemy rozszerzone opisy tekstowe wskazujące dla kogo dana oferta będzie korzystniejsza a kiedy to potrzebne wskazujemy alternatywne rozwiązania.

0 0 Głosy
Łączna ocena
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowane
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil Kondel
Kamil Kondel
2 lat temu

Uważam, że Faraon24.pl to obiektywny serwis o pożyczkach.

Michał Straus
Admin
2 lat temu
Reply to  Kamil Kondel

Dzięki Kamil 🙂