Dane kontaktowe

Dział rankingów:
Michał Straus
michaelstraus@faraon24.pl

Dział artykułów:
Norbert Piasecki
norbertpiasecki@faraon24.pl

Kontakt ogólny:
kontakt@faraon24.pl

Usługodawca: Neotis, adres: Kołomań 17i, 26-050 Zagnańsk

Dokładamy wszelkich starań aby odpisywać na każdą wiadomość. Niemniej jednak jeśli nie otrzymujesz od nas odpowiedzi w ciągu 3 dni roboczych to spróbuj wysłać wiadomość ponownie.

Michał Straus

Od 2005 związany z finansami. Pracował w wielu bankach i parabankach. Z zawodu programista. Wdrażał systemy zabezpieczeń w jednostkach administracji państwowej i w sektorze prywatnym: biometria palca, tęczówki, rozpoznawanie twarzy. Zajmował się wywiadem gospodarczym. Jego publikacje przyczyniły się do nagrody Blog Roku 2015 dla Faraon24 w plebiscycie Loan Magazine Awards. Od 2019 roku na stałe przebywa w Stanach Zjednoczonych gdzie się urodził. Udziela się jako doradca z ambicjami na Forum Społeczności ING Banku Śląskiego. Dziennikarz śledczy.

Norbert Piasecki

Szeregowy ex pracownik pozabankowych firm pożyczkowych – parabanków. Zajmował się umowami z klientami, przypływem informacji, Work Flow. Dwukrotny kierownik działu windykacji w firmie, która zbankrutowała. Publikował w wielu magazynach m.in. Pieniądze Rzeczy Pospolita, Fakt, Forum Gazety Wyborczej, Kreatywna, Mam Biznes, Express Ilustrowany.