Faraon24 » Opinie » Pożyczka bez zaświadczeń Opena, AASA, Super Grosz czy Smartney? Każda jest szybka i na dowód ale różnią się bardzo kosztami (RRSO)

Pożyczka bez zaświadczeń Opena, AASA, Super Grosz czy Smartney? Każda jest szybka i na dowód ale różnią się bardzo kosztami (RRSO)

Skłonił mnie komentarz czytelnika. Chcalił pożyczkę Opena. Redaktor Straus dopisał, żeby się tak nie spieszył bo są podobne a mogą być tańsze. Ważne: to, że są bez obiegu dokumentów zarobkowych czyli bez zaświadczeń to wpływy musimy na rachunku mieć – jakaś zdolność kredytowa musi być.

Zestawienie
nazwaokreskwotarrsobioręSzczegóły

Smartney
6 – 96 mies. 2000

60 000 zł
RRSO:
od 21,94%
otrzymaj szczegóły

Super Grosz
4 – 50 mies. 1000

30 000 zł
RRSO:
od 35,64%
otrzymaj szczegóły

AASA
= 36 mies. 1000

25 000 zł
RRSO:
od 45,7%
otrzymajszczegóły

Opena
42 – 48 mies. 1000

20 000 zł
RRSO:
od 54,12%
otrzymajszczegóły

zobacz całe zestawienie z innymi kredytami bez zaświadczeń

To co widać dla minimalnych wartości RRSO dotyczy maksymalnych okresów trwania umowy a ten każdy jest różny w zależności od pożyczki. Niemniej jednak po zestawieniu tych samych (lub bardzo podobnych) okresów (kwot też) daje to identyczny obraz różnicy w kosztach.

Smartney na pierwszym miejscu, drugie Super Grosz, trzecie AASA i dopiero czwarte Opena, którą czytelnik pod nickiem „Zadowolony” zachwalał (w tym komentarzu). Konkurencja jest ale czy taka dobra też zależy od naszej sytuacji – wiadomo, droższe firmy często akceptują niższą zdolność kredytową (ba, niektóre są wręcz dla zadłużonych dedykowane wciąż wypłacalnym klientom).

Aby być totalnie na bieżąco z kosztami różnych firm można sobie otworzyć każdą stronę z osobna i użyć kalkulatora – każda strona pożyczkodawcy internetowego ma taki kalkulator. Podajemy podobne kwoty i okresy i patrzymy całkowity koszt, wysokość raty itp. Łatwo porównać bo różnice będą gołym okiem widoczne z powodu szerokich widełek minimalnego i maksymalnego RRSO prezentowanego przez pokazanych pożyczkodawców.

Są szybkie i „teoretycznie faktycznie” na dowód

Wszystkie wymienione są szybkie, decyzje powinna być na mailu / SMS’ie w przeciągu 15 minut. Cały wniosek też może tyle zająć, w zależności od sprawności wypełniania i tego czy robimy to przez telefon (dla mnie wolniej) czy przez laptopa itp (dla mnie szybciej). Po decyzji mniejsze kwoty powinny być zawsze szybko wypłacane. Także to łączy wszystkie – szybkością się nie przejmujemy.

Podsumowanie

Z tych bez zaświadczeń szybko można dostać każdą z wymienionych. Jeśli zdolność kredytową mamy poprawną to w pierwszej kolejności sprawdziłbym Smartney, potem Super Grosz, dopiero potem AASA i jeszcze dopiero potem Opena.

0 0 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest
Ocena
Jak to oceniasz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments