Faraon24 » Opinie » Pożyczki Lambda na tapet Faraon24 – opinie, research i zonk

Pożyczki Lambda na tapet Faraon24 – opinie, research i zonk

Teraz Lambda idzie na tapet Faraon24 czyli rozgryzamy co to może być i skąd się wzięły wyszukiwania w wyszukiwarce. Z tyłu głowy mam ostatnie błędy wyszukiwarki popełniane przez eksperymentalny chat AI – acz bez zmartwień, wielkie „G” nadal dobrze służy co nawet jak ciężko coś o Lambda znaleźć. Oto co mam. Chcesz wiedzieć więcej to czytaj dalej.

Wyszukiwanie z zaznaczoną opcją „ostatni miesiąc” daje ciekawe podpowiedzi tego co jest aktualnie wyszukiwane. Lambda to coś nowego czego jeszcze nie widziałem więc od razu musiałem to sprawdzić bo wiecie… te różne nazwy są często podstępnie wykorzystywane a wszystkie możliwe źródła pożyczek w Faraon24 już są (jak nie ma to dajcie komentarz – sprawdzę).

Wyszukiwanie dokładnie frazy „pożyczki opinie” z opcją „ostatni miesiąc” daje to:

Zamazałem to co w ogóle nas nie interesuje, ustawiłem ostatni miesiąc – to bardzo pomocne, częściej działa lepiej niż usługa Trends (choć już po ostatnich akcjach z ChatGPT myślę o Bing to jeszcze coś w formie „złych odpowiedzi” mnie powstrzymuje).

I teraz to klikam i szukam co to w ogóle jest:

pierwsze: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1024498 to opinie o pracy w Grupa Lambda sp. z o.o. – bez związku z pożyczami

drugie: https://www.lambda.pl/ to druki reklamowe, obklejanie pojazdów – ta sama firma co wyżej, jej strona firmowa

trzecie: https://f.kafeteria.pl/temat-5123967-pozyczka-opinie-osob-obeznanych/ – to forum (swoją drogą mega spamerskie, redaktorzy sami piszą posty w mojej opinii – a mam tą opinię od jakiś 10 lat niezmiennie) – jest tam user @Lambda z 2012 roku – no nie za świeżo aczkolwiek przynajmniej chodzi o pożyczki i to na dowód bez dokumentowania dochodów bo @Lambda nie pracuje a jego narzeczona ma umowę zlecenie w Call Center

czwarte i piąte i dalej totalnie bez związku, bez w ogóle słowa „lambda” i żadnej jego wariacji na stronie.

O co chodzi z Lambdą i czemu w Faraon24 o tym piszemy?

Wygląda na to, że ta nazwa jest używana gdzieś przez kogoś poza tym co widoczne dla wszystkich, może to jakieś naciąganie przez OLX czy Ogłaszamy24.

Ciężko teraz powiedzieć skąd to się wzięło, w każdym razie jak zawsze z tego typu niewiadomymi pożyczkami – uważajcie – jak coś to piszcie w komentach swoje spostrzeżenia.

Piszemy o tym w Faraon24.pl, bierzemy to na tapet, bo to ważne ostrzegać przed czymś co istnieje poza rejestrem instytucji pożyczkowych i normalnie działającymi pośrednikami finansowymi.

0 0 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest
Ocena
Jak to oceniasz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments