Faraon24 » Opinie » ChatGPT o Faraon24 – zapytałem AI co to jest Faraon24 i oto odpowiedź

ChatGPT o Faraon24 – zapytałem AI co to jest Faraon24 i oto odpowiedź

Bez zbędnego wstępu czym jest ChatGPT, każdy już na świecie chyba o tym wie a jak nie wie to coś słyszał. AI (pl: SI) wygenerowała błędne informacje o portalu Faraon24. Oto co mi napisał ChatGPT:

Pytanie: „co to jest Faraon24”

Odpowiedź:

Faraon24 to jedna z firm oferujących pożyczki krótkoterminowe (chwilówki) w Polsce. Firma ta umożliwia zaciągnięcie pożyczki online, bez wychodzenia z domu. Klienci Faraon24 mają możliwość wnioskowania o pożyczki o różnej wysokości i na różne okresy, a także mają dostęp do szybkiej decyzji kredytowej i szybkiej wypłaty środków.

Pamiętaj, że zaciąganie pożyczek krótkoterminowych wiąże się z wysokimi kosztami i ryzykiem utraty płynności finansowej. Dlatego ważne jest, aby dokładnie przemyśleć potrzebę pożyczki i mieć pewność, że jesteś w stanie spłacić ją w terminie. Zalecane jest również skonsultowanie się z doradcą finansowym przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu pożyczki.

KONIEC ODPOWIEDZI

I w tym jest wielki błąd AI ponieważ Faraon24 ani nie jest firmą ani nie oferuje pożyczek krótkoterminowych (czyli chwilówek). Wprawdzie portal umożliwia zaciągniecie pożyczki online acz w sposób pośredni umożliwiając porównanie i dopiero potem przejście na stronę firmy, która owych pożyczek udziela.

Taki wpis na szybko bo mnie to zaciekawiło.

Wiem, że dawno nie było nowych wpisów, powody były arcy ważne wkrótce sytuacja się zmieni.

0 0 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest
Ocena
Jak to oceniasz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments