Pożyczki gotówkowe z dostawą do domu klienta

20.000 zł
Max kwota
2000 zł
Min kwota
6 mies.
Min okres
60 mies.
Max okres
17%.
Min RRSO
62%.
Max RRSO
pośrednik
możliwa akceptacja BIK
sobota, niedziela: 8 - 19
adres: ul. Marka Kotańskiego 8/3, 10-166 Olsztyn
6000 zł
Max kwota
1000 zł
Min kwota
1 mies.
Min okres
6 mies.
Max okres
81%
Min RRSO
160%.
Max RRSO
w domu klienta
bez BIK
adres: ul. Stary Rynek 88, 61-772 Poznań
10 tys. zł
Max kwota
10 tys. zł
Min kwota
50 mies.
Min okres
50 mies.
Max okres
55,92%
Min RRSO
130%
Max RRSO
odbierasz na poczcie
GIRO
lub przelew
bez BIK
weekend: tylko wniosek
adres: ul. Inflancka 11/27, 00-189 Warszawa
10.000 zł
Max kwota
2000 zł
Min kwota
6 mies.
Min okres
60 mies.
Max okres
18%
Min RRSO
62%
Max RRSO
pośrednik
możliwa akceptacja BIK
sobota, niedziela: 8 - 19
adres: ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa
5000 zł
Max kwota
600 zł
Min kwota
35 tygodni
Min okres
52 tygodnie
Max okres
98%
Min RRSO
170%
Max RRSO
do domu
bez BIK
adres: Kuszników 20/1, 03-272 Warszawa
1000 zł
Max kwota
do 10.000. zł
Min kwota
do 1 tydzień
Min okres
do 57 tygodni
Max okres
110%
Min RRSO
110%
Max RRSO
do domu
bez BIK
adres: ul. Starowiejska 58/2
81-356 Gdynia
3000 zł
Max kwota
1000 zł
Min kwota
1 tydzień
Min okres
do 52 tygodni
Max okres
56%
Min RRSO
226%
Max RRSO
do domu
bez BIK
adres: ul. Świętego Rocha 5, lok. 109, 15-879 Białystok
800 zł
Max kwota
100 zł
Min kwota
2 tygodnie
Min okres
19 tygodni
Max okres
866%
Min RRSO
866%
Max RRSO
do domu
bez BIK
adres: ul. Mickiewicza 29, 38-500 Sanok
220.000 zł
Max kwota
1000 zł
Min kwota
1 miesiąc
Min okres
144 miesiące
Max okres
indyw.
Min RRSO
indyw.
Max RRSO
do domu
pośrednik
z BIK
adres: ul. Mickiewicza 59A, 34-100 Wadowice

Każdy kto ceni sobie kontakt osobisty i obsługę bezpośrednią na pewno przychylnie spojrzy na pożyczki w domu. Klienci jako zaletę wskazują możliwość dokładnego wypytania przedstawiciela pożyczkodawcy o konkretne zapisy np. w regulaminie czy umowie. Doradca natychmiast wszystko wyjaśni i każdą niejasność punkt po punkcie omówi. Zwróć uwagę, że firmy oferujące osobistą obsługę domową mogą działać w określonym rejonie, te duże mają swoje oddziały lub mobilnych doradców w każdym większym mieście, te mniejsze firmy natomiast skupiają się na rynku lokalnym minimalizując koszty własne, które i tak w ostateczności ponosi klient w cenie pożyczki. Proponujemy tylko zweryfikowane firmy – mamy ich najwięcej! Rozważ też zamiennie zamiast przynoszenia pożyczki wprost do domu szybki przelew na konto ponieważ może być taniej i bezpieczniej.

Najczęściej obsługiwane miejscowości to:

 • Lublin – 17% (województwo lubelskie)
 • Katowice – 16% (województwo śląskie)
 • Wrocław – 15% (województwo dolnośląskie)
 • Toruń – 14% (województwo kujawsko-pomorskie)
 • Warszawa – 14% (województwo mazowieckie)
 • Bydgoszcz – 13% (województwo pomorskie)
 • Rzeszów – 3% (województwo podkarpackie)
 • Bytom – 3% (województwo śląskie)
 • Kraków – 3% (województwo małopolskie)
 • Kalisz – 1% (województwo wielkopolskie)
 • pozostałe – 1%

Pożyczka do wynajmowanego domu i mieszkania jest tak samo dostępna jak ta do własnego. W przypadku wyboru wizyty przedstawiciela, który ma przynieść gotówkę nie będzie on prosił o przedstawienie aktu notarialnego i opłaconych rachunków potwierdzających własność.

Pożyczka do domu i mieszkania na sprzedaż – jeśli przedstawiciel kredytodawcy zobaczy, że przed domem jest ogłoszenie mówiące o ofercie sprzedaży nieruchomości nie będzie miało to żadnego wpływu na decyzję. Ważna jest zdolność kredytowa. Nie ma potrzeby zdejmowania takich szyldów.

Pożyczka do domu opieki może podlegać wielu ograniczeniom. Pensjonariusz nie bez powodu tam się znajduje i ocena wiarygodności finansowej będzie miała kluczowe znaczenie. Dotyczy to domów seniora, domów pomocy społecznej DPS i tak zwanych domów starości.

Pożyczka do domu z przelewem na konto to identyczna usługa jak pożyczka online. Nie wychodząc z domu i mieszkania wypisujemy kwestionariusz w witrynie internetowej operatora firmy pożyczkowej. Transfer szybko dociera na rachunek klienta.

Pożyczka do domu Bożego to pożyczka z przeznaczeniem dla kleryków i zamieszkujących plebanię. Jest udzielana dokładnie na takich samych zasadach jak w konwencjonalnych warunkach i najważniejsza jest ocena zdolności do spłaty należności dłużnej.

Pożyczka do domu samotnej matki jest bardzo utrudniona z uwagi na sytuację w jakiej znajduje się kobieta chętna do pożyczenia pieniędzy. W takiej sytuacji musi wykazać się wyższą zdolnością kredytową niż w przeciętnych okolicznościach.

Pożyczka do domu dziecka jest możliwa tylko dla pełnoletnich opiekunów. Nieletni nie mogą zgodnie z kodeksem cywilnym zawiązywać umów cywilno prawnych, którymi są umowy kredytowe.

Pożyczka do domu handlowego jest bardzo rzadko spotykaną formy umawiania spotkania z przedstawicielem. W wersji z przelewem online wniosek i akceptację załatwimy w każdym miejscu ale przedstawicie firmy pożyczkowej w większości przypadków do domu handlowego, galerii handlowej i supermarketu nie będzie chciał przyjechać.

Pożyczka do domu letniskowego jest tak samo prosta a procedura identyczna z kredytem we własnym domu i mieszkaniu. Jeśli dom letniskowy znajduje się  w dużej odległości od miasta lub dojazd do niego jest w sposób naturalny utrudniony to przedstawiciel może mieć problem z odnalezieniem właściwego adresu. W takim przypadku rekomenduje się pożyczkę tylko online.

Pożyczki do domu – dlaczego pożyczki z Faraon24?

W sieci funkcjonuje wiele stron z listami firm oferujących obsługę w domu. Problemem jest to, że pokazują tylko wybrane oferty swoich partnerów. Nie pokazują wszystkich dostępnych ofert co uniemożliwia rzetelny wybór. Pożyczki Faraon24 to zupełnie nowe podejście do świadczenia usług finansowych. Dbamy o rzetelność podawanych informacji a kiedy firma zmienia ofertę my natychmiast wprowadzamy wymagane zmiany. Inne portale mogą podawać również zaniżone ceny (oprocentowanie, prowizje, marże) w taki sposób abyś wybrał ofertę, która jest tak naprawdę tylko ukrytą reklamą a nie prawdziwą ofertą. Ich rankingi tworzone są na podstawie wysokości prowizji jaką otrzymują za reklamę danej firmy a nie na podstawie faktycznej jakości.

W Faraon24 na pierwszym miejscu ponad wszystko stawiamy dobro pożyczkobiorcy – chcemy abyś miał prawdziwy wybór! Nie otrzymujemy wynagrodzenia od większości firm z naszego zestawienia.

Pożyczki do domu – oferty

To są oferty pożyczek udzielanych w domu klienta gdzie anturaż jest szczególnie korzystny. Wniosek nadal może być wypełniony przez internet! W przypadku wartości pożyczki > 1000 zł umowa musi zostać zawarta z zachowaniem formy pisemnej aczkolwiek brak takiej formy nie sankcjonuje nieważności umowy. Taka umowa musi zostać jednak uznana za ważną w drodze wyroku sądu powszechnego. Formularz elektroniczny traktowany jest jako umowa pisemna tylko w przypadku podpisania go kwalifikowanym bezpiecznym podpisem elektronicznym lub podpisania go przez upoważnionego pracownika któremu udziela się pełnomocnictwa w sposób elektroniczny zdalny już na etapie składania wniosku. Jeśli pojawia się jedna z tych możliwości zostaje wyświetlony stosowny komunikat. Wybór bezpłatnej pożyczki w większości przypadków gwarantuje, że będzie ona nieoprocentowana z całkowitym brakiem RRSO. Brak oprocentowania oznacza, że jedyną autentycznie uiszczoną opłatą jest koszt przelewu potwierdzającego tożsamość. Jest to koszt efemeryczny i jest zwracany. Bez przelewu weryfikacyjnego można jest procedura samego zalogowania na konto i udostępnienia aplikacji danych właściciela rachunku ROR. Zapoznaj się dokładnie z warunkami spłaty i zobacz jakiego terminu nie można przekroczyć aby dodatkowe koszty nie zostały naliczone. Możesz również porównać długość okresu bez odsetkowego (może on wynosić od 3 do 65 dni). Brak spłaty w terminie może uruchomić procedurę windykacyjną i skutkować skierowaniem sprawy do sądu (sprawdź pozasądowe rozpatrywanie sporów). Sąd wyda nakaz zapłaty, który będzie podstawą dla wszczęcia egzekucji przez kancelarię komorniczą (Krajowa Rada Komornicza). Produkty finansowe z obsługą domową są droższe od tych z obsługą online o czym warto pamiętać.

Pożyczki do domu – obsługa w miejscu zamieszkania czy przez komputer?

Usługi finansowe proponowane w miejscu zamieszkania klienta obecnie są niszą. Większość pożyczek udzielana jest obecnie w sieci. Odwiedzając tą stronę na pewno posiadasz komputer, tablet lub smartfon. Formalności procedury komputerowej są prostsze i eliminują nader często występujące przypadki podpisywania umów, które zawierają zapisy o wysokim oprocentowaniu i innych wysokich opłatach.

Coraz częściej zgłaszają się do mnie czytelnicy, którzy po namowach doradcy przyjeżdzającego do ich miejsca zamieszkania proponują inne warunki niż to wynikało z pierwotnego prospektu informacyjnego.

Innym częstym przypadkiem są oferty bezpłatnej pożyczki na wiele miesięcy. Okazuje się, że większość klientów otrzymuje automatycznie odmowę a następnie dzwoni do nich przedstawiciel pożyczkodawcy proponujący wysłanie do domu doradcy w celu zawarcia zupełnie innej umowy na zupełnie innych zasadach niż pierwotnie klient planował. Nazywa się to akwizycją. Przedstawiciele potrafią być bardzo przekonujący. Są szkoleni pod kątem akwizycji produktów drogich.

Wybierając konkretną ofertę miej to na uwadze. Jeżeli zostaną zaproponowane inne warunki dalece odbiegające od prospektu informacyjnego to warto odłożyć decyzję i w tym czasie sprawdzić inne oferty. Nowości jest dużo. Firm obsługujących swoich klientów wyłącznie w sieci przybywa i warto z nich skorzystać ponieważ są: szybsze, tańsze i działają w sposób automatyczny co wyklucza możliwość akwizycji produktów z wysokim oprocentowaniem i wysokimi kosztami dodatkowymi. Pamiętaj: za obsługę w miejscu zamieszkania trzeba dodatkowo zapłacić ponieważ usługodawca ponosi wyższe koszty z tym związane i chce aby jego zarobek z tego tytułu był proporcjonalnie wyższy. W Faraon24 chcemy abyś płacił jak najmniej jak to tylko możliwe.

Pożyczki z dostawą do domu – jakie firmy prowadzą obsługę w miejscu zamieszkania klienta

Pożyczki do domu - kto udziela

Liderami obsługi domowej są Bocian Pożyczki, Provident oraz Profi Credit.

Bocian Pożyczki to firma:

Everest Finanse S.A. ul. Stary Rynek 88, 61-772 Poznań. KRS: 0000541824, NIP: 7831722320, REGON: 360730596, KNF: RIP000025

Privident to firma:

Provident Polska S.A. ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa. KRS: 0000009389, NIP: 5251571292, REGON: 011994880, KNF: RIP000055

Profi Credit to firma:

PROFI CREDIT Polska S.A. ul. ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała. KRS: 0000518190, NIP: 5472151080, REGON: 243624011, KNF: RIP000054

Jak zamówić pożyczkę do domu?

Pożyczki do domu - jak zamówić

Wystarczy skorzystać z naszego zestawienia w górnej części strony. Są tam zawarte najważniejsze informacje o ofertach firm takie jak:

min okres – minimalny okres trwania umowy z zastrzeżeniem, że zobowiązanie można spłacić oczywiście wcześniej i zażądać proporcjonalnego zwrotu prowizji jeśli została pobrana wcześniej i dotyczyła całego okresu finansowania

max okres – to maksymalny czas na jaki można zaciągnąć zobowiązanie

kwota – to maksymalna kwota jaką o jaką można wnioskować

rata – to szacunkowa, średnia wysokość minimalnej raty dla klienta

wiek – to przedział wieku. Poniżej lub powyżej tego przedziału klienci nie są obsługiwani

min RRSO* – dotyczy najczęściej klientów z dobrą zdolnością kredytową oraz maksymalnego czasu na jaki można zaciągnąć zobowiązanie

max RRSO* – maksymalna wartość oprocentowania rzeczywistego dla klientów z gorszą zdolnością kredytową i dotyczy przeważnie minimalnego czasu trwania umowy

uwagi – dodatkowe informacje takie jak specjalna oferta dla rolników, etc.

przykład reprezentatywny – jest to przykład dla modelowego klienta i dotyczy 2/3 umów na jaki spodziewa się dana firma udzielać pożyczek

dane rejestrowe – informacje o nazwie firmy, numerach rejestrowych KRS, NIP i REGON oraz numerze rejestracji w RIP (rejestr instytucji pożyczkowych prowadzonych przez Komisję Nadzoru Finansowego KNF)

*RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania – podawana w perspektywie jednego roku kalendarzowego liczącego 365 dni

Kredyt gotówkowy kontra pożyczka gotówkowa pozabankowa

Na wstępie należy podkreślić, że termin kredyty gotówkowy jest ściśle związany z branżą bankową. Związany nie do końca formalnie dlatego portale pożyczkowe, w tym Faraon24 stosują to określenie na przemiennie z pożyczką gotówkową pozabankową. Chodzi o powszechnie nierozróżnianie owych terminów co nie może być żadnym zarzutem wobec osób stosujących naprzemiennie te terminy.

Nowości – o co w tym chodzi?

Po prawdzie nowości pojawiają się niezmiernie rzadko. To przede wszystkim slogan mający na celu przyciągnąć odwiedzających witryny internetowe.

Jeśli jednak dotyczy to klientów, dla których pożyczanie w domu to coś nowego to termin ten ma jak najbardziej rację bytu.

Na sam dowód osobisty – podpisanie umowy bez zaświadczeń

Nie do końca jest tak, że można otrzymać pożyczkę bez zaświadczeń. To zależy co nazywamy zaświadczeniem. W klasycznym tego słowa znaczeniu zaświadczeniem jest dokument wystawiony przez pracodawcę (zakład pracę, dział księgowości) potwierdzający wysokość otrzymywanych dochodów za określony czas.

W zaświadczeniu zawarte są też takie informacje jak:

 • forma zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie, kontrakt, etc)
 • okres zatrudnienia (od – do, lub od – do czas nieokreślony)
 • forma prawna rejestracji firmy pracodawcy (jednoosobowa działalność gospodarcza, spółka)

Każde zaświadczenie musi posiadać stempel firmowy i podpis osoby upoważnionej do jego wystawienia. Na zaświadczeniu podpisać musi się również klient wnioskujący o pożyczkę.

Bez zaświadczenia o zarobkach – jak inaczej?

Inną formą zaświadczenia o dochodach akceptowaną przez pożyczkodawców jest wyciąg z konta bankowego. Będzie to przeważnie minimum ostatnie 3 miesiące. Przy małych kwotach może wystarczyć jedynie oświadczenie o dochodach przy czym należy pamiętać, że oświadczając wyższy poziom dochodów niż faktycznie uzyskujemy możemy narazić się na odpowiedzialność karną z tytułu przestępstwa przeciwko dokumentom.

Pożyczki w domu – fakty i mity

Przeglądając dziesiątki stron internetowych z podobną tematyką natknąć się można na podobne schematy i podobne informacje. Niestety nie wszystkie są zgodne ze stanem faktycznym. Oto najczęściej pojawiające się fakty oraz mity na temat pożyczek udzielanych w domu klienta.

Fakty

Fakt#1 kosztują więcej niż ich odpowiedniki online

Zwiększony koszt powodowany jest koniecznością dodatkowego wynagrodzenia pracownika, który pojawi się w naszym mieszkaniu. Oprócz pensji pracownika trzeba do tego doliczyć:

 • koszty paliwa ponieważ nie przyjedzie autobusem oraz nie przyjdzie na pieszo (dojazd 10km = w strony = 20k = koszt ok. 20 zł + koszty amortyzacji pojazdu)
 • koszty papierowej dokumentacji – od odpowiednikach online mamy większość dokumentów w wersji elektronicznej
 • koszty „ręcznej analizy dokumentów” gdzie w odpowiednikach online większość zadań weryfikacji wykonuje oprogramowanie

Fakt#2 mają takie same wymagania jak ich odpowiedniki udzielane przez internetowe

Należy posiadać stały dochód, który trzeba udokumentować. Nie musi to być zaświadczenie o dochodach ponieważ wystarczy wyciąg z rachunku bankowego za ostatnie 3 miesiące.

Mity

Tutaj sytuacja za sprawą różnych serwisów internetowych może być skomplikowana. Do najczęściej pojawiających się informacji należą te dotyczące sprawdzania baz i rejestrów dłużników.

BIK i KRD

Każda firma pożyczkowa ma ustawowy obowiązek sprawdzenia co najmniej jednej bazy danych takiej jak BIK (strona www) czy KRD (strona www).

Na znanych portalach pojawia się informacja, że pożyczki w domu charakteryzują się tym, że nie sprawdza się BIK i KRD. Chodzi o przyciąganie użytkowników i zwiększanie ilości wyświetleń. Jeśli klient chcący skorzystać z obsługi domowej liczy na pobłażliwość w tym względzie to na ogół nie uzyska oczekiwanego rezultatu.

Pojawiają się oferty stricte bez BIK ale będą kosztować znacznie więcej niż ich standardowe odpowiedniki. Chodzi o zwiększone ryzyko kredytowe ale przede wszystkim chodzi o to, że klient, który ma zaległości ujawnione w BIK-u jest bardziej skłonny zapłacić więcej, nie czytać umowy i podpisać każdą umowę aby tylko otrzymać finansowanie. W większości przypadków kończy to się katastrofą finansową.

Ujemne skutki pożyczania bez BIK i KRD

Warto podkreślić, że znaczący odsetek osób bezdomnych właśnie jest w takiej sytuacji ponieważ dali się namówić na niekorzystne umowy finansowe, z których nie mogli się w pełni wywiązać i w wyniku czego stracili mieszkania a nawet domu.

Pożyczki prywatne – czy takie pożyczki w domu klienta są możliwe i czy są legalne?

Aby móc udzielać pożyczek zgodnie z prawem obowiązującym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej czyli aby wszystko było legalnie należy:

 • zarejestrować firmę w formie Sp. z o.o. lub S.A.
 • posiadać kapitał zakładowy w minimalnej wysokości 200 tysięcy PLN
 • zarejestrować się w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego – tj. rejestr RIP

Udzielanie pożyczek prywatnych w sposób legalny możliwe jest tylko jednorazowo i najczęściej są to pożyczki od znajomych i rodziny.

Każda pożyczka prywatna musi być zarejestrowana w Urzędzie Skarbowym i zapłacony od niej podatek. Z podatku zwolnione są pożyczki od rodziny w pewnych granicach.

Aby dowiedzieć się więcej o ofertach pożyczek prywatnych w domu klienta zapoznaj się z tym wpisem o pożyczkach bez sprawdzania baz w 24h i dodatkowo z tym wpisem o “uczciwych” pożyczkach prywatnych na łamach Faraon24.

32 thoughts on “Pożyczki do domu – 9 FIRM + nowe z dojazdem do klienta”

 1. Avatar

  Mam jeszcze do spłacenia komornika niecałe 700 zł, a z każdym dniem dług rośnie o… 0,02 grosze. Szukam kogoś, kto mi pomoże na dwa, trzy miesiące. Obszukałam w sieci prawie wszystkie firmy… i nic. Konto bankowe zablokowane, ale pieniążki wpłynąć mogą 🙂 Mam emeryturę. Mieszkam w Radomiu. Sprawa bardzo pilna. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam 🙂

  1. Michał Straus

   Jeśli ktoś do Pani się odezwie, że może pomóc np. jakąś pożyczką na super warunkach to proszę uważać.

   Cała armia naciągaczy czeka na takie ogłoszenia. Chcą dokumentów, wpłat, zaliczek. Manipulują na tysiące różnych sposobów. Są skuteczni do tego stopnia, że znam wiele przypadków wielce wykształconych osób, które dały się w to wciągnąć.

   Co może się przytrafić:

   założenie konta na przesłane dane w Polsce i w innych krajach
   zawieranie różnych umów na te dane
   bardzo skuteczne przekonywanie o konieczności wpłaty jakieśj zaliczki, ubezpieczenia, opłaty za transfer

   Obiecują cuda, Faraon24 jest pełny opisów takich „biznesów”

   To trudne dla obydwu stron (mnie i Ciebie) ale muszę być zawsze tu szczery:

   nikt w sieci nie pomaga – prawie – może komuś się uda raz na jakiś czas znaleźć taką osobę ale statystyczne (wiele lat się zajmuje pożyczkami internetowymi szczególnie tymi naciąganymi) na jedną poczciwą duszę trafi się 300 chętnych do wyłudzenia dokumentów, danych, finalnie pieniędzy
   jedynym skutecznym i pewnym sposobem na spłatę owego komornika jest po prostu dodatkowy zarobek – proszę to dokładnie przemyśleć, 700 zł to wcale nie jest dużo
   łatwo było odnaleźć, iż prowadzi Pani blog / mini pamiętnik – to może być forma dodatkowego zarobku poprzez reklamy ale blog musiał by być nakierowany tematycznie (jeśli to Panią interesuje mogę podpowiedzieć wiele rzecz – proszę napisać na michaelstraus@faraon24.pl – bezpośrednio do mnie)

   1. Avatar

    🙂 Maile od “naciągaczy” leżą w spamie, natarczywe telefony zablokowane (spam też) Odpisywali, żebym dała znać dopiero za miesiąc, ale… co zrobię z danymi? Obawiam się złodziejskiego skoku. W banku też zablokowałam “obce” nr konta… Może jednak tak źle nie będzie? Oby. Napisałam już meila 🙂 Zaintrygowała mnie pańska propozycja 🙂
    Rozważałam (nóż na gardle) Providenta… Pozdrawiam.

 2. Avatar

  Zamiast dojazdu do domu ostatecznie zdecydowaliśmy się z mężem na Monedo. Poszło lepiej niż sądziła. Braliśmy pod uwagę Providenta jeszcze i Bociana. Myśleliśmy, że one wszystkie są właśnie jak Bocian bo znajomi brali ale Monedo wyszło naprawdę korzystnie i pieniądze na koncie bardzo szybko się znalazły. Wniosek wypełniany po 18 i do 12 następnego dnia wszystko dopięte.

 3. Avatar

  Czy w czasie pandemii koronawirusa doradca mobilny przyjedzie do mnie do domu? Mieszkam w domu na wsi parędziesiąt kilometrów od Gdyni.

  1. Avatar

   Jasne, że przyjedzie. Pamiętaj o zachowaniu dystansu i noszeniu maseczki oraz rękawiczek. Jeśli częstujemy doradcę mobilnego czymś w domu to tylko na świezo zdezynfekowanych naczyniach i potem wszystko do zmywarki na 70 stopni. Koszty pożyczki są obecnie niższe.

 4. Avatar

  ViaSMS to bardzo dobra alternatywa dla typowych kredytów gotówkowych tym bardziej, że nie można za bardzo w domu wychodzić. W czasie epidemii SARS przelew jest jedynym trafnym pomysłem. Nie wyobrażam sobie zamawiać wizyty domowej przedstawiciela. Wiem, że by przyjechał bo taką ma pracę ale w domu kiepsko to sobie wyobrażam. Do kościoła nie mogę pójść to też nie chce aby ktoś do mnie przychodził z pieniędzmi tym bardziej w gotówce, którą trzeba by dezynfekować tak jak całe mieszkanie po takiej wizycie domowej. Dziękuję za te nowe propozycje.

   1. Avatar

    Mi uprzejma pani w słuchawce powiedziała, że 4 dni to minimum bo taki okres jest, że wszyscy zachorowali i na zwolnieniach są.

    1. Avatar
     Brygida Brygadzistka

     Tego samego dnia pojawił się przedstawiciel ale to było w Warszawie 2 lata temu. Teraz kiedy mam już spłacone szukałam podobnej opcji ale jednak zdecyduję się na chwilówkę na 2 miesiące. Oprocentowanie ponad 120% kontra 0% brawo ja.

     1. Avatar

      Następnego dnia. Długie terminy to chyba pojedyncze przypadki bo chodzi też o to aby klient nie zrezygnował i nie poszedł do konkurencji jak Bocian czy Proficredit. Gdynia = następnego dnia.

 5. Avatar
  Dorota Ruda Śląska

  Jakie są szanse na otrzymanie pożyczki z komornikiem. Chodzi o zajęcie komornicze po wyroku, który uprawomocni się za 3 dni. Komornik ma w sumie zebrać 7300 zł. Jakie są szanse na pożyczkę w takiej sytuacji?

   1. Avatar

    Z założenia w pożyczce chodzi nie tylko o pożyczenie ale na równi chodzi o spłacenie. Jak jest komornik to wskazuje na brak spłat w przeszłości a ucząc się przeszłości przewidujemy przyszłość. Po to są rejestry BIG aby bez nich nie można było udzielać pożyczek. Są tam wpisane długi niespłacane.

 6. Avatar

  Mój bik to 23 punkty. mBank, Credit Agricole, PKO bp, Pekao sa odmówiły kredytu. W lutym składane zapytania. Dopiero w Pekao dowiedziałam się, że każde zapytanie do bik obniża wiarygodność. Które firmy pozabankowe mają przystępne warunki i zaakceptują 23 punktu biku? Potrzebuje 10 tys jak najszybciej na pewno w lutym.

  1. Michał Straus

   Firmy, które mają dobre warunki z niskim scoringiem BIKiem i czterema zapytaniami w ciągu tygodnia nie udzielą pożyczki. Pozostają te z RRSO > 50%. Można próbować w Provident (bez 5×0) i Profi Credit.

 7. Avatar

  Jaka szansa na pożyczkę 15000 zł na maksymalny okres
  Dochód mam 3100 brutto, z czego komornik zabiera 1150 zł miesięcznie
  jedno dziecko (500+),
  mąż nie pracuje

 8. Avatar

  Ważne dla wszystkich pożyczających w domu:
  jeśli okaże się, że pożyczka jest jednak za droga bo doradca, który przyniósł gotówkę zamieszał to tak samo jak w umowach zawieranych na odległość przysługuje termin 14 dni na odstąpienie.

  Należy wysłać pismo z wypowiedzeniem umowy albo zanieść je do siedziby pożyczkodawcy

  jeśli się wysyła ważne jest aby był to list polecony
  praktyką może być nieodbieranie listu poleconego ale na ogół w dużych firmach to się nie zdarzy

  jeśli zanosimy sami pismo z wypowiedzeniem to weźmy drugą kopię i poprośmy o podpis z datą przyjęcia pisma albo inne pisemne potwierdzenie z datą

  Tak zrobiłem kiedyś z Bocianem i wyszło na zero a przez 10 dni miałem te pieniądze, które były mi tylko te 10 dni potrzebne.
  Całkowity koszt to zero złotych plus koszt niecałe 4 zł listu poleconego (3,60 jeśli dobrze pamiętam wtedy kosztował)

 9. Avatar

  Był wczoraj u mnie przedstawiciel Providenta i wszystko poszło bardzo szybko.

  Dużej kwoty nie potrzebowałam bo tylko 2000 zł natomiast ważniejsze było to, że pieniądze mogłam otrzymać do ręki a nie na konto bankowe jak to jest w przypadku innych pożyczek.

  Pan Sławek był bardzo miły i wszystko mi wytłumaczył. Odpowiedział na każde pytanie.

 10. Avatar

  5×0 w Providencie czyli 2000 zł na 5 miechów to ciekawa propozycja.
  Warto próbować? Sprawdzą w biku więc w razie chęci skorzystania z innej oferty może być problem? Co o tym sądzicie?

 11. Avatar

  Wszystkie firmy poniżej trzech pierwszych pozostawił bym jako rezerwę jeśli nie uda się w Bocianie, Proficredit lub Providencie.

  W Providencie próbowałem wziąć ich pożyczkę darmową ale odmowa z propozycją wzięcia normalnej pożyczki – skorzystałem.

  Jednak przy Providencie dziwi, że nie mogłem wziąć czegoś co łatwiej było by spłacić ale to co z powodu kosztów ewidentnie trudniej.

  Oprocentowanie mają te firmy podobne ale Provident wydał mi się najbardziej wiarygodny.

Dodawanie nowych komentarzy / opinii zostało wyłączone.