Faraon24 » Opinie » Uwaga na Christy Walton – konsolidacja zadłużenia, niezabezpieczone, biznesowe, hipoteczne, samochodowe, studenckie, osobiste, z podwyższonym ryzykiem – i tak ich nie udziela.

Uwaga na Christy Walton – konsolidacja zadłużenia, niezabezpieczone, biznesowe, hipoteczne, samochodowe, studenckie, osobiste, z podwyższonym ryzykiem – i tak ich nie udziela.

Jak wspominałem wcześniej takie wpisy będą się znów pojawiać. Christy Walton bryluje spamem internetowym. Obiecuje konsolidację zadłużenia, że pożyczki nie są zabezpieczone – oczywiście bo ich nie ma, mają być biznesowe – dobrze brzmi, hipoteczne – o zgrozo bo tylko SKOKi i Banki mogą ich udzielać. Są też samochodowe, studenckie, osobiste – po prostu wszystko co da się wymyślić.

Podwyższone ryzyko – po prawdzie samo ryzyko i pewna strata

Ofiary mają być generalnie spośród osób szukających czegoś czego nie otrzymają w innych legalnych miejscach z racji podwyższonego ryzyka.

Jeśli na tej liście nie znaleźliście niczego co by zostało udzielone zadłużonym to pozostają tylko pożyczki pod zastaw. Z nimi też trzeba uważać.

Komentarz w Faraon24 podpisany Christy Walton wygląda tak:

Szukasz pożyczki konsolidacyjnej zadłużenia, pożyczki niezabezpieczonej, pożyczki biznesowej, pożyczki hipotecznej, pożyczki samochodowej, pożyczki studenckiej, pożyczki osobistej, kapitału podwyższonego ryzyka itp.! Jestem prywatnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek firmom i osobom prywatnym z niskim i rozsądnym oprocentowaniem 2%. Wyślij e-mail na adres: christywalton355@gmail.com

Wysłany z IP 156.146.60.18 – i szybko sprawdzamy – oczywiście VPN czyli proxy służące do ukrywania prawdziwego IP. Geolokalizacja wskazuje na Austrię:

Zawsze podkreślam aby żadnych dokumentów nie wysyłać, nie odpowiadać, nie pisać z takimi mailami. Jeśli np. Vivus Ci nie udzielił chwilówki to jest cała rzesza zbliżonych warunkami firm, w którym można spróbować. Może być też coś z podobnymi warunkami jak Provident. Jest z czego wybierać, wiem, że inne portale pokazują tylko wybrane oferty, na których zarobią. Na stronie głównej Faraon24 macie ogromną listę ofert większości firm, które trudnią się pożyczkami pozabankowymi, są też SKOK-i.

Z przyczyn raczej oczywistych banki w Faraon24 zajmują drugorzędne miejsce – jest ich mało i każdy je zna, powtarzaniem w kółko ich ofert zajmują się inne strony.

Ważne: zawsze weryfikujcie, zawsze sprawdzajcie. Nie róbcie przedpłat.

0 0 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest
Ocena
Jak to oceniasz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments