Pożyczka

Pożyczki w domu z Bocian

Oprocentowanie: od 12 %
Pierwsza pożyczka gratis ?płatna
Okres pożyczki: 126/434 dni
Kwota pożyczki: 300-6000 zł
RRSO:od 219.69%
Czas weryfikacji indywidualnie
Opłata rejestracyjna brak
Max. kwota pierwszej pożyczki indywidualnie
Przedłużenie spłaty zgodnie z harmonogramem
Wiek pożyczkobiorcy od 18 lat
Program partnerski-
Godziny pracy Pon.- Pt. 7.00-16.00
Adres ul. Stary Rynek 88, 61-772 Poznań
Telefon 600 100 100
Wniosek: Biorę pożyczkę
Michael Straus
Autor: Email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
O mnie
Codziennie zmagam się z zawiłościami przepisów prawa regulującego finanse osobiste i państwowe. Z zawodu jestem programistą i przez wiele lat pracując w tym zawodzie udało mi się skutecznie wdrożyć wiele moich systemów do placówek służby zdrowia, do urzędów i jednostek samorządowych. Teraz zajmuje się projektami internetowymi takimi jak Faraon24.
Telefon: +48 881 262 943. Skype: straus.faraon24

Prospekt informacyjny Bocian Pożyczki - 3.5 out of 5 based on 21 reviews

Komentarze  

+2 # OpiniaMarek Piekarczyk 2014-06-08 11:00
Od razu zaznaczam, że nie brałem żadnej pożyczki w parabanku. Mój komentarze ma na celu tylko wyrażenie osobistej opinii.

Często jestem w małej miejscowości pod Warszawą i zrywam ich ulotki. Naklejają się przed kościołem a tego nie lubię. Może i mają dobrą ofertę dla osób bez zdolności kredytowej i bez pracy ale powinni reklamować się w Radio Maryja jak chcą klientów katolików.

Nie zrozumcie mnie źle, bocian to bardzo piękne zwierze a osoby w kościele nie wiedzą co czynią. Ja jestem Chrześcijaninem a nie Katolikiem to do kościoła nie wchodzę ale wchodzą inni i nie wiedząc co czynią biorą te numery telefonów z ulotek i wklepują do swoich seniorskich telefonów. Pożyczyć każdy potrafi a z czego taki staruszek ma oddać jak wszystko co ma na tacę oddaje i jeszcze się zapożycza aby księdzu na wino (mszalne) dać? Ręce precz od staruszków bo oni są bezbronni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # RE: Prospekt informacyjny Bocian PożyczkiPiotr Zawada 2014-06-22 05:20
Ocenię stronę marketingową. Otóż jest na bardzo wysokim poziomie. Projekt graficzny doskonale zgrał się z nazwą i profilem działalności. Bocian szybuje po niebieskim niebie: jest przewaga granatu i niebieskiego, czerwone akcent zgadzają się z tym ptakiem i dodatkowo w zestawieniu z niebieskim popycha do działania dając pewną subiektywną pewność i podświadomą gwarancję. Boćki przynoszą dzieci, tak się ucięło na wsi a tu przynoszą gotówkę. Wszystko gra jak należy. Dodatkowo podbierają klientów innej znanej firmie pozabankowej z identyczną kolorystyką i podobnym układem strony www. Gratulacje!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Pożyczki BocianNatalia 2015-04-20 17:48
Czytając poprzednie wypowiedzi mam wrażenie że ktoś zmusza tych ludzi do brania pożyczek. Przecież ulotka jest swoistą informacją, nikt nikogo nie zmusza do brania pożyczki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # RE: Pożyczki BocianAnton 2016-05-07 15:20
Mylisz się,

podświadomie się zmusza.

Potrzebujesz siana? Zadzwoń do Bociana! - mówią co masz robić. Jak tysiąc razy to usłyszysz to zapamiętasz na zawsze, jak 2 tysiące razy usłyszysz to wejdzie w krew, potem już to jest fakt a nie reklama.

To samo z PEWNE JAK W BANKU a bankowa banksterka zaciera ręce na wychowanych w ten sposób.

Tak więc zmusza sugerując, że kłamstwo jest prawdą – i to w mediach!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # RE: Prospekt informacyjny Bocian PożyczkiBogdan z Budowy 2016-06-17 05:20
Brałem u Bociana bo zabrakło mi siana.

Ok, to taki żart, naprawdę nie zabrakło mi pieniędzy ale potrzebowałem mieć tak zwaną finansową poduszkę bezpieczeństwa.

Bez wdawania się w nieprzyjemne szczegóły bo było ich parę to muszę powiedzieć, że nikomu nie polecił bym pakować się w coś takiego nawet jakby już nie miał na leki czy do garnka czegoś włożyć. Od samego początku kontaktu czułem, że coś może być nie tak.

Zrezygnowałem w trakcie.

Na szczęście dostałem fuchę na budowie przy brudnej robocie w odkopywaniu zalanego wodą rowu. Robota ciężka ale o wiele łatwiejsza niż potem męczenie się pożyczką parabankową.

Najlepszy kredyt to taki, który ma sąsiad!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # RE: Prospekt informacyjny Bocian PożyczkiPracownik 2016-06-25 12:33
Na pewno 200x razy lepszy jest Bocian od Providenta. Pracowałem w tym drugim, w Bocianie nie ale znam relacje znajomych - jest lepiej i mniejsze ryzyko zawodowe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # RE: Prospekt informacyjny Bocian PożyczkiJózef 2016-07-01 06:15
Dostali medal od Business Centre Club BCC, nazywa się to "MEDAL EUROPEJSKI"
Znam to towarzystwo z BCC to to jest towarzystwo wzajemnej adoracji. Parę lat temu maczałem w tym palce i to działa tak, że grupa panów ustala komu daje nagrodę właściwie arbitralnie od tak bo kogoś l lubią lub ktoś się zasłużył. Faktyczne działanie firmy nie ma żadnego znaczenia. To tak jak SOLIDNA FIRMA - trzeba zapłacić i spełnić warunki, które spełnia 99% polskich firm i już się ma certyfikat który WYRÓŻNIA xD
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # RE: Prospekt informacyjny Bocian Pożyczkimateo 2016-07-24 05:36
Drogo jak cholera. Polecam nie wychodzić z domu, usiąść przed komputerem, przygotować sobie dowód osobisty i wziąć jedną z kilkunastu darmowych pożyczek. To znacznie prostsze niż czekanie na przyjazd pracownika z pieniędzmi do domu. To niebezpieczne przyjmować w domu obcego faceta bo może się porozglądać i wiedzieć gdzie schowamy pieniądze. Darmowe pożyczki to prosta sprawa, wystarczy telefon, konto, dowód osobisty a niektóre firmy dają nawet 2tys na 45 dni z rrso 0%.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # RE: Prospekt informacyjny Bocian PożyczkiMaria 2017-01-29 06:37
Pożyczałam od nich w zeszłym roku i powiem tak, że jeśli nie masz siana to omijaj bociana.
Gdybym wcześniej wiedziała o tej stronie faraona to bym nie była teraz w plecy parę tysięcy złotych.
Sytuacji swojej opowiadać nie będę bo to bez sensu i nikogo to nie powinno interesować.

Zanim ktokolwiek zdecyduje się na lichwę od bociana to lepiej niech zobaczy ile ma możliwości wzięcia pożyczki za darmo a tylko te pożyczki właśnie mnie uratowały. W sumie pożyczyłam za darmo ponad 10tys zł i dokładnie tyle samo oddałam, spłacałam poprzednią następną i jakoś poradziłam sobie z prawie rocznym kryzysem finansowym. Tylko przez tego bociana wyszło, że pracowałam 3 miesiące za darmo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # RE: Prospekt informacyjny Bocian Pożyczkimarta 2017-02-14 04:48
Witam.co do bociana tyle reklam i opini w razie wielkiej potrzeby można by i na takie warunki się zgodzić jednak co z tego jak będąc na rynku 16 lat nie obsługują miejscowości oddalonej zaledwie o 15 km .gdzie w dzisiejszych czasach ludzie do pracy pokonują nieraz 50 km. A tu prosisz o pożyczkę i otrzymujesz wiadomość przykro nam ale nie obsługujemy pani terenów jeszcze . Masakra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # RE: Prospekt informacyjny Bocian PożyczkiArtek 2017-03-05 06:22
Polecam, nie mam zastrzeżeń żadnych. Wszystko zostało profesjonalnie wyjaśnione przez przedstawicieli Bocian Pożyczki. Dużo informacji jest dostępnych na stronie internetowej. Trzeba koniecznie dokumenty wszystkie znać i pytać jak się którejś kwestii nie rozumie. Pracownicy wszystko wyjaśnią.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Prospekt informacyjny Bocian PożyczkiFin 2017-04-02 18:47
Wszystko zostało profesjonalnie wyjaśnione przez przedstawicieli Bocian Pożyczki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # RE: Prospekt informacyjny Bocian PożyczkiRyszard 2017-06-30 11:10
Parę lat temu miałem z nimi problem. Wszystko zaczęło się od plakatu rozwieszonego na płocie sąsiada tuż obok kościoła. Codziennie idąc na mszę bo codziennie chodzę widziałem ten plakat z sianem i bocianem. Jak było dalej nie trudno sobie wyobrazić. Brak spłaty, windykacji, komornik od 2 lat na karku. Polecam bogatym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # RE: Prospekt informacyjny Bocian PożyczkiMichael Straus 2017-07-01 20:30
Cytuję Ryszard:
Parę lat temu miałem z nimi problem. Wszystko zaczęło się od plakatu rozwieszonego na płocie sąsiada tuż obok kościoła. Codziennie idąc na mszę bo codziennie chodzę widziałem ten plakat z sianem i bocianem. Jak było dalej nie trudno sobie wyobrazić. Brak spłaty, windykacji, komornik od 2 lat na karku. Polecam bogatym.


Mnie uczono, że Bóg dał wolną wolę. Wiem, że korci. Alkohol też korci. Jak się nie zarabia wiele to tak trzeba żyć. Pozdarwiam serdecznie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # RE: Prospekt informacyjny Bocian PożyczkiGrzegorz 2017-08-28 16:47
Jest tyle innych dobrych pożyczek to czemu polecacie Bociana dla tych którzy nie mają siana. Równie dobrzy jest Provident z tych drogich oczywiście. Sam podobną pożyczkę brałem w Zaplo i sobie chwalę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze są elementem dodatkowym witryny. Służą do recenzowania oraz do wyrażania własnych opinii. Administracja Faraon24 nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy. Dane wprowadzane w formularzu tylko w wyjątkowych przypadkach są uznawane za dane osobowe opisane w ustawie.


Kod antyspamowy
Odśwież

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Nowe wpisy

Nowe komentarze

 • Adam 17.01.2018 16:27
  Pożyczka z Francji od Palka Agnieszka
  Kolejni oszuści z Francji, kredyt na 100 tyś euro z okresem spłaty 150 miesięcy płatne po 754.02 euro ...
   
 • Michael Straus 27.12.2017 05:48
  RE: Nie siedzi
  30 zł – właśnie – kradzież małej sumy jest wykroczeniem a nie przestępstwem. Jak się zapłaci karę ...
   
 • Grażyna 27.12.2017 01:22
  Nie siedzi
  Co Pan myśli o tym Ip-Group co uokik mu dał kare a oni dalej pożyczki oferują za smsa po 30 złoty.
   
 • Michael Straus 26.12.2017 18:59
  RE: Śląsk
  O biedzie z mojego punktu widzenia będę się upierał (nie tylko pieniądze ale też potencjał i ...
   
 • Sendero 26.12.2017 12:11
  Śląsk
  Witam panie Michaelu. Z tą biedą na śląsku to bym się nie zgodził tak do końca. Perspektywy drożejącego ...
   
 • Michael Straus 20.12.2017 07:57
  RE: Gary JONES, CLAUDE ALPHONSO
  Nikomu się nie udało bo takich pożyczek nie ma. Jedyne miejsca gdzie można otrzymać pożyczkę to ...
   
 • Edyta 19.12.2017 10:15
  Gary JONES, CLAUDE ALPHONSO
  Podobna sytuacja u mnie. Pan Gary Jones niby załatwił pożyczkę w First Investment Bank ,kazał założyć ...
   
 • Norbert Piasecki 13.12.2017 05:28
  RE: Pożyczki bez KRD – kto daje, kto odmawia
  Jeśli pan podaje, że wszystkie dziadowskie firmy sprawdzają to warto wymienieć te dziadowskie. Wystarczy ...
   
 • adam 11.12.2017 20:13
  bajdy adelajdy
  głupoty tu opisujecie wszystkie dziadowskie firmy pozabankowe sprawdzają wszystkie bazy wiec ten kto ...
   
 • Janusz 11.12.2017 16:34
  Nie polecam Credit Company
  Podpisali ze mną umowę i nie wypłacili pieniędzy...