Faraon24 » Opinie » Pożyczki dla Ukraińców wstrzymane przez Aventus Group

Pożyczki dla Ukraińców wstrzymane przez Aventus Group

Ukraina

Smart Pożyczka, Pożyczka Plus, RataNaPlus, Finansowe Posiłki, Niewielka Pożyczka, Lew Pożyczka – te pożyczki od 1 marca 2022 nie są dostępne dla obywateli Ukrainy. Aventus Group, właściciel wymienionych marek poinformował o tym w komunikacie wysłanym do administratorów stron porównywarek pożyczek i blogów uczestniczących w Systemach Partnerskich.

Obecnie pożyczka online dostępna dla Ukraińców to https://netgotowka.pl/ – nie jest to reklama, nie jest to link partnerski

Treść komunikatu:

Uprzejmie informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją w Ukrainie decyzją reklamodawcy oferta „Pożyczki dla obywateli Ukrainy” w kampaniach grupy Aventus została wstrzymana do odwołania. O wznowieniu oferty poinformujemy w osobnej wiadomości.
Jednocześnie informujemy, że powyższa zmiana nie ma żadnego wypływu na ofertę dedykowaną dla obywateli Polski.
Prosimy o aktualizację opisu kampanii.

Przepraszamy za utrudnienia.

Należy szczególnie uważać na oferty pożyczek kierowanych do obywateli Ukrainy znajdujące się na stronach Facebook i innych portalach z ogłoszeniami.

Po wpisaniu w wyszukiwarce Google frazy „Pożyczka dla Ukraińców” pojawiają się strony internetowe, które takich pożyczek naprawdę nie oferują, w szczególności należy uważać na:

Facebook: Pożyczka dla Ukraińców – Позика z adresem fizycznym ul. Sosnowa 05-420 Józefów i numerem telefonu 662 049 888 oraz email pozyczka.smart@gmail.com

https://www.finansowysupermarket.pl/artykul-pozyczka-dla-ukraincow-jak-i-gdzie-szukac-ofert-2445060 – treść nie jest aktualna

https://super-pozyczka.pl/pozyczka-dla-obcokrajowca/ – mało aktualne, wskazana jest jak wyżej NetGotówka

To pierwsze strony z wyników. Idąc dalej nie mamy żadnych aktualnych informacji.

Na portalach typu Ogłaszamy24 czy GumTree i OLX są i będą pojawiać się fikcyjne ogłoszenia. Należy na nie szczególnie uważać, Faraon24 zaleca nie korzystanie z tych portali w celu znalezieniu pożyczki. Portale te wielokrotnie były opisywane na łamach Faraon24 jako narzędzia służące wyłudzeniom pod różnymi pretekstami – przedpłaty, opłaty za transfer, dochodzi też do wyłudzeń dokumentów i danych dostępowych do rachunków bankowych.

0 0 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments