Faraon24 » Opinie » Finnova – to co widać online wskazuje, że pożyczki pod tą nazwą nie ma

Finnova – to co widać online wskazuje, że pożyczki pod tą nazwą nie ma

Po pierwsze dane z Oferteo pokazują, że Finnova generalnie zajmuje się pożyczkami gotówkowymi bez BIK, są też firmowe, konsolidacje i samochodowe. Mnie interesują te gotówkowe i jak tego szukacie to z pewnością Was też. Pozostawione online info pokazuje adres gdzie ma się mieścić siedziba Finnova… ale… no szybka weryfikacja na mapach pokazuje, że jest tam Dolnośląskie Centrum Onkologii. Popatrzcie dalej..

Pożyczki gotówkowe bez BIK to temat śliski acz kuszący. Pod różnymi nazwami pojawiają się różne oferty, które wykorzystują, że coś tam o tej nazwie jest już napisane i jest to pewien sposób na uwiarygodnienie. Potencjalny klient po prostu patrzy i myśli „acha, no istnieje coś takiego” i bez dalszej weryfikacji daje się w coś wkręcić.

Tak samo może być w przypadku Finnova. Adres podany na Oferteo (archiwum) to Gwieździsta 66 we Wrocławiu i jest tam dokładnie to:

Jest to Dolnośląskie Centrum Onkologii.

Jak internetowy wyszukamy sobie podany numer telefonu 721985559 to mamy stronę:

https://callfilter.app/48721985559

i takie opisy tego numeru:

Dzwoni automat, usługi finansowe – robocall.

Na stronach takich jak ERNE PL (opisywane to już było parę razy w Faraon24.pl) jest fejkowy opis (archiwum), że to są jakieś pożyczki internetowe na raty i to nawet na 56 miesięcy. Ten sam numer na równie fejkowej stronie FLAVIO PL (archiwum) tylko tam piszą w tytule, że to pożyczki dla zadłużonych i bez sprawdzania baz.

Także szybkie podsumowanie: jeśli ktoś używa tej nazwy to lepiej uważać. Co tu więcej można dodać? Jak zawsze dodam, że na stronie główniej faraon24.pl jest lista zweryfikowanych pożyczek udzielanych właśnie online-owo. Wszystkie oferty z fejkowymi opisami, z negatywami na stronach typu CALLFILTER (czy KTO DZWONIŁ) omijajmy.

0 0 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest
Ocena
Jak to oceniasz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments