Faraon24 » Opinie » Rubinette bez BIK – nadal tego szukacie a to nie istnieje a pod takie nazwy mogę się podszywać nowe i stare indywidua z ogłoszeń kredytowych

Rubinette bez BIK – nadal tego szukacie a to nie istnieje a pod takie nazwy mogę się podszywać nowe i stare indywidua z ogłoszeń kredytowych

Rubinette

Wyszukiwania różnych nazw biznesów kredytowych, które faktycznie nie istnieją przykuwa moją uwagę pod kątem wykorzystywania tych nazw przez różne indywidua. Najczęściej chodzi o ogłoszenia z różnych portali, słabo moderowanych for internetowych. Na dowód nie istnienia już Rubinette przedstawiam szybko parę faktów.

Jak wynika z KRS Rubienette to spółka, której wykreślenie z tego rejestru przedsiębiorców uprawomocniło się w 2019 roku:

To, że tego szukacie drodzy czytelnicy pokazało mi wyszukiwanie po prostu zwykłe takie:

To wyszukiwanie w zakresie czasowym ostatnich 24 godzin od daty publikacji niniejszej opinii.

Z profilu Krzysztofa Pyrzowskiego (LinkedIn) dowiadujemy się, że to było coś w formie alternatywy dla osób bez zdolności kredytowej czyli generalnie bez BIK:

Ostatni zrzut strony Rubinette na którym widać co i jak jest w tym archiwum:

http://web.archive.org/web/20171016005536/http://www.rubinette.pl/

Szybkie podsumowanie jest takie: jeśli natrafisz się na tą nazwę, że ktoś jej używa lub wygląd strony jak z pierwszego obrazu to popatrz na dowód z wpisu z KRS. Sprawdź też poprzednie kilka wpisów, które traktowały o właśnie takich różnych wykorzystywaniach nazw różnych firm – i polskich i zagranicznych. Pamiętaj – podmioty, które mają prawo udzielać pożyczek w PL są przedstawione na stronie głównej Faraon24.pl oraz oczywiście banki ale pod polskie banki to za bardzo nikt się nie podszywa – choć zagraniczne już owszem.

0 0 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments