Faraon24 » Kredyty hipoteczne

Kredyty hipoteczne

18,000

Nieruchomości na kredyt co miesiąc

750 umów podpisywanych każdego dnia

16

Najlepszych ofert hipotecznych dla Ciebie

Zobacz oferty polecane przez profesjonalistów

KREDYTY
BARDZO HIPOTECZNE

Narzędzia klienta banku

Jeśli chcesz złożyć wniosek o kredyt to umów się na specjalne spotkanie hipoteczne. Zrobisz to przy pomocy listy (obejmuje wszystkie banki). Po kliknięciu przycisku „WYBIERAM TERAZ” wypełnisz krótki formularz kontaktowy i i umówisz się na spotkanie. Niektóre banki poproszą od razu o podanie kilku szczegółów aby doradca mógł szybko przystąpić do wypełniania formalności.

Uwaga: na liście nie ma logotypów banków. W przeciwieństwie do innych portali promujące banki, które za to płacą – tu masz suche liczby, na podstawie których sam wiesz, gdzie w danym miesiącu podpisze się najkorzystniejszą umowę.

Doradca kredytu hipotecznego online

Jeśli znasz się na finansach na poziomie ponadstandardowym możesz zdać się na doradcę online. Istnieje wiele aplikacji, które mogą pomóc wybrać najkorzystniejszy w danym miesiącu bank.

Zwróć uwagę: znakomita większość konsumentów wybierze jeden z trzech banków hipotecznych. Klient nietypowy odniesie korzyść z takich narzędzi.

Lista aplikacji i narzędzi nazywanych doradcami hipotecznymi online:

  • Lendi. Działa za pośrednictwem platformy finansowej Morizon

Narzędzia pomagające wybrać kredyt hipoteczny

Są 2 typu banków finansujących zakup nieruchomości:
1) banki hipoteczne (są 3 takie banki)
2) banki uniwersalne (z ofertą hipoteczną)

Różnic  jest dużo. Bank hipoteczny wybieramy w pierwszej kolejności. Drugim wyborem może być bank uniwersalny.

Tu znajdzie się lista z dokumentami potrzebnymi w banku.

Zakup mieszkania i domu to bardzo poważna inwestycja. Specjalista hipoteczny przedstawia Ci wszystkie potrzebne informacje. Skorzystasz z kalkulatorów, obliczysz ratę. Wybierzesz najlepszy bank.

Jeśli nie masz czasu na wertowanie dziesiątek ofert od razu możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytów hipotecznych. Do wyboru jest wiele firm, aby wybrać najkorzystniejszy skorzystaj z listy (tabeli).

Zwróć uwagę na dostępność w swoim regionie ponieważ będziesz musiał udać się do ich biura parokrotnie.

Pierwsze spotkanie będzie orientacyjne, zostaną pokazane aktualnie najkorzystniejsze banki i pokrótce zostanie omówiony proces kredytowy. Zostaną przedstawione wymagania i zebrany wstępny wywiad pozwalający szybko oszacować, które z banków będą w puli do wyboru. Doradcy również w pierwszej kolejności spróbują z bankami z najtańszymi ofertami a następnie, również identycznie co u nas, zostaną przeanalizowane najbardziej dostępne banki pod kątem wymagać.

Wymagań i formalności jest dużo i nie da się na jednej stronie internetowej przeanalizować każdego kredytu indywidualnie. Doradca kredytowy jest najbardziej polecanym wyborem dla większości osób. Co ważne – nie będzie wcale o złotówkę drożej niż jakbyśmy sami wszystko załatwiali w oddziale wybranego banku.

1/1 17 Banków 

Tytuł: Kredyty mieszkaniowe – Ranking kredytów hipotecznych (dalej miesiąc/rok)

Sortowanie według:

  • całkowitej kwoty do spłaty
  • oprocentowania
  • popularności (uwaga: w kalkulatorze jest błąd literówka)
  • prowizji
  • raty miesięcznej
  • RRSO

/rosnąco, malejąco

Tu jest miejsce dla symulacji

Specjalne oferty i dopłaty dla osób młodych, narzeczeństw, małżeństw

Analiza opinii pozostawianych na forach dyskusyjnych przez klientów banków

Kredyt hipoteczny a zarobki

Wysokość kwoty kredytu uzależniona jest od zdolności kredytowej. Zdolność kredytowa uzależniona jest w głównej mierze od dochodów. Waluta, w której otrzymuje się wynagrodzenie też jest istotna. Ubiegając się o kredyt w walucie obcej należy sprawdzić w jaki sposób wybrany bank reguluje taką procedurę. Masz kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich CHF i nie wiesz co Cię czeka – sprawdź wpis o pomocy dla “frankowiczów”bo rząd planuje ale zaplanować nie może (nie chce, kabanos wyborczy – nie kiełbasa bo to stary i suchy temat). Źródło dochodów jest ważne. Dochody z działalności gospodarczej (samozatrudnienie) mają inne znaczenie niż dochody z tytułu umowy o pracę i innych form zatrudnienia (zlecenie, o dzieło, kontrakt, etc.). Ile trzeba zarabiać aby otrzymać kredyt hipoteczny dowiesz się na tej stronie.

Czy możliwy jest kredyt hipoteczny bez BIK?

W banku kredyt hipoteczny bez sprawdzania lub bez brania pod uwagę danych z bazy Biura Informacji Kredytowej S.A. (w skrócie BIK) nie jest możliwy.

Pożyczki hipoteczne bez BIK? – to jeden z podstawowych powodów nowej ustawy antylichwiarskiej. Jeśli szukasz pożyczek bez sprawdzania baz koniecznie musisz zapoznać się z tym wpisem o pożyczkach hipotecznych bez BIK i KRD pod zastaw nieruchomości. Typowe pożyczki bez sprawdzania BIK i KRD to chwilówki bez baz (zobacz zestawienie).