Faraon24 » Opinie » Jak działa Pożyczka na Dowód TeleGotówka.pl –czy faktycznie dostaniesz przez Internet?

Jak działa Pożyczka na Dowód TeleGotówka.pl –czy faktycznie dostaniesz przez Internet?

TeleGotówka.pl według reklam Google AdWords oferuje szybką pożyczkę gotówkową na dowód osobisty a cała procedura ma zostać przeprowadzona przez sieć Internetową. Czy oby na pewno znajdziemy tam coś wartościowego? Czy TeleGotówka.pl faktycznie może pomóc w znalezieniu pożyczki? Zaraz się wszystkiego dowiesz.

Portal telegotowka.pl to kolejny system do zbierania i przetwarzania danych osobowych, które służą potem parabankom do pozyskiwania klientów. Aby skorzystać z tego systemu należy na wskazanej stronie wypełnić formularz (nie polecam tego robić): imię i nazwisko, numer telefonu, kod pocztowy, adres e-mail oraz numer PESEL – czyli trzeba oddać swoje bardzo newralgiczne dane osobowe.

Następnie otrzymamy na podany adres email taką wiadomość:

Witaj [Twoje Imię]
Twoje zgłoszenie w sprawie pożyczki zostało rozpatrzone.
Twoje zgłoszenie trafiło również do naszego partnera – firmy Provident, której konsultant skontaktuje się z Tobą celem przedstawienia nowej lepszej oferty szybkiej gotówki. Pamiętaj aby potwierdzić zainteresowanie pożyczką. Pamiętaj, że do raty w wysokości 100 zł/tydzień Provident nie wymaga dokumentowania dochodu (zobacz pożyczki ratalne). Możliwe więc jest uzyskanie pożyczki również przez osoby posiadające zajęcie komornicze. Jeśli masz już pożyczkę w firmie Provident możesz dobrać dodatkową kwotę.

UWAGA
Jeśli masz komornika przeczytaj koniecznie informacje na końcu wiadomości.

Jeśli nie chcesz czekać skorzystaj z poniższej oferty szybkich pożyczek online:

– Oferta 1
>> Absolutny HIT << Pożyczka do 3.000 zł na oświadczenie. Pierwsza pożyczka za darmo. Również z komornikiem. Wysoka przyznawalność. Decyzja w 15 minut. Bez przelewów weryfikacyjnych. Wystarczy potwierdzić dane konta logując się na nie. >> wnioskuj << [ink do systemu partnerskiego Bankier.pl] – Oferta 2 Pożyczka do 6 tys. na 12 miesięcy. Na oświadczenie. Bez przesyłania dokumentów. >> wnioskuj << [link do systemu partnerskiego Bankier.pl] – Oferta 3 Pożyczka do 2 tys. Szybki wniosek przez internet Również bez dochodów. >>wnioskuj<< [link do systemu partnerskiego Bankier.pl]

Co zrobić jeśli mamy komornika?
Większość firm pożyczkowych udziela pożyczek na oświadczenie lub wymaga okazania ostatniego wpływu na konto. Z informacji od klientów wiemy, że jeśli sami się nie przyznają do komornika to zazwyczaj otrzymują pożyczki.

pozdrawiamy

Otrzymujesz ten list, ponieważ jesteś zainteresowany informacjami z newslettera telegotowka.pl
Wiadomość ta ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte w newsletterze były rzetelne i aktualne.
Zawsze przed podjęciem decyzji o pożyczce lub kredycie zapoznaj się szczegółowo z warunkami produktów u doradcy banku lub firmy udzielającej pożyczki, na stronach internetowych Banków lub w ich Oddziałach.
Wiadomość wysłana zgodnie z regulaminem www.telegotowka.pl

Inny niż inni

To co odróżnia TeleGotówkę od innych systemów to to, że zostały podane pełne, prawdziwe dane podmiotu odpowiedzialnego za gromadzenie i przetwarzanie przekazanych danych osobowych. Podmiotem odpowiedzialnym jest: WILLA.PL z siedzibą w Zabrzu (41-800) przy ul. Staszica 17

WILLA.PL to portal inwestycyjny z branży nieruchomości prowadzony przez ten sam podmiot (według CEDIG przeważająca działalność to 68.31.Z – Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami).

Co mówią serwery

Domena telegotowka.pl zarejestrowana jest przez organizację: premium.pl Sp. z o.o (obsługa domen, serwerów, certyfikatów szyfrujących) – kontakt techniczny również jest wskazany na tą firmę. Wykorzystywane są serwery nazw (DNS) firmy AZ.PL. Samo IP 46.242.145.* serwera wskazuje na serwery HOME.PL Dokładnie takie same dane są przypisane do domeny willa.pl

Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych GIODO

Niestety, mimo deklaracji, że dane są przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm) nie można zbioru odnaleźć w bazach GIODO (obowiązek wynika z art. 40 ustawy) Istnieje według art.43 tej samej ustawy szereg wyłączeń z tej zasady ale żadna nie może dotyczyć charakteru działalności pożyczek na dowód TeleGotówka.pl. Wprawdzie istnieje zapis art.43 p.11 mówiący, że z obowiązku rejestracji zbioru może być wyłączony zbiór danych „przetwarzanych w zakresie drobnych bieżących spraw życia codziennego” co absolutnie nie może dotyczyć działalności parabankowej.

Dobra alternatywa

Faraon24 ma zawsze dobrą alternatywę dla tego typu systemów. Nasze porównania i zestawienia to największa baza danych firm pożyczkowych w jednym miejscu. Nie musisz być zdany na cudzy wybór, aby ktoś za Ciebie decydował gdzie masz pożyczyć bo to zawsze będzie wybór korzystny dla tego, kto przedstawia ofertę (otrzymuje prowizję). Jeśli chcesz dostać uczciwą pożyczkę so sprawdź nasze pożyczki internetowe na dowód – jest tam sporo „pierwszych pożyczek za darmo”, w małych kwotach oraz tych dużych, na krótkie okresy od paru dni poprzez parę miesięcy nawet do kilku lat.

0 0 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest
Ocena
Jak to oceniasz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments