Faraon24 » Opinie » KredytOK dołącza do rankingu pozabankowych i ląduje na ostatnim miejscu

KredytOK dołącza do rankingu pozabankowych i ląduje na ostatnim miejscu

KredytOK na ostatnim miejscu rankingu pożyczek pozabankowych Faraon24

Oferta KredytOK blado wypadła na tle konkurencji. W tym momencie należy się ostatnie miejsce w rankingu dla KredytOK ponieważ wysokość raty jest najwyższa. Do tego mam niesmak po przeczytaniu zgód, które musiałbym odznaczyć, że się zgadzam przed wysłaniem wniosku.

Wysokość raty dla założenia rankingu 5000 zł nie można było ot tak ustalić. KredytOK nie udostępnia na swoich stronach informacji o szczegółach oferty. Brak też kalkulatora, który posiada znakomita większość pożyczkodawców online. W celu przypisania oferty do założeń rankingu użyłem przykładu reprezentatywnego, który był na kwotę 4800 zł. Podzieliłem jedno przez drugie i wyszły proporcje 1,041666666666667. Podaną w przykładzie całkowitą kwotę do spłaty podzieliłem na 30 (miesięcy) i pomnożyłem przez ustaloną proporcję. Ewentualnie różnice gdyby wystąpiły byłyby minimalne i nie miały by wpływu na miejsce rankingu.

Aktualne ostatnie miejsce w rankingu Faraon24 jest w pełni zasłużone.

Dodatkowo… przeczytałem zgody, które są obowiązkowe do odhaczenia i okazało się, że konieczna przed wysłaniem wniosku jest zgoda na… e-konsultację w sprawie pakietu medycznego:

Wyraża Pan/Pani zgodę na udostępnienie danych osobowych RANTHERI SERVICE OÜ z siedzibą w Estonii (…) działającej poprzez RANTHERI SERVICE OSAUSHING ODDZIAŁ W POLSCE (…) w celu zaoferowania usługi e-konsultacji medycznych oraz usługi cyklicznej analizy Pana/Pani statusu finansowego.

źródło: kredytok.pl

Osobiście nie mam nic przeciwko pakietom medycznym, dodatkowym ubezpieczeniom itp. … chyba, że jest to część pożyczki pozabankowej – i tu już mam osobistą predykcję, że może być niekorzystnie. Bardzo niekorzystnie.

0 0 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest
Ocena
Jak to oceniasz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments