Faraon24 » Opinie » SFC – pożyczki dla profesjonalistów, startupów, budowlańców a opinii brak

SFC – pożyczki dla profesjonalistów, startupów, budowlańców a opinii brak

SFC

SFC (Solutions for Company, pol: „rozwiązania dla firmy”) posiada kompleksową ofertę finansowania profesjonalistów, nowych startupów czy też budowlańców – to główne obszary docelowe firmy.

SFC

Opinie

Właśnie wpis powstał przez to, że ostatnio pojawiają się wzmożone poszukiwania opinii o pożyczkach SFC. Jako takich nie ma, jedyne co do tej pory znalazłem to GoWork ze wskazaniem, że dotyczy to innej jednak firmy SFC-SOLUTIONS z Piotrkowa Trybunalskiego – także uwaga abyście się nie pomylili szczególnie, że opinie o tym pracodawcy do pochlebnych nie należą za bardzo.

Poniżej jest formularz komentarza / waszych opinii – pamiętajcie, że pomimo, że są to wpisy moderowane to pozwalamy na nieco większą swobodę wypowiedzi niż inne portale. Negatywy nie są kasowane jeśli są wystarczająco wiarygodne i co ważne w Faraon24 nie ulegamy ciągłej presji (tak – bo to notoryczne) na usuwanie takich opinii. Pozytywy są sprawdzane podwójnie i kiedy widać, że jest to fejkowa opinia jest to szybko komentowane przeze mnie lub Norberta Piaseckiego (drugi redaktor Faraon24).

0 0 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest
Ocena
Jak to oceniasz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments