Faraon24 » Opinie » Rodzinne Pożyczki w rankingu Faraon24 z darmowymi pożyczkami, na razie miejsce 4.

Rodzinne Pożyczki w rankingu Faraon24 z darmowymi pożyczkami, na razie miejsce 4.

Rodzinne Pożyczki w rankingu darmowych chwilówek

Do rankingu musiała dołączyć pożyczka pod nazwą Rodzinne Pożyczki. Jest to mniej znana oferta ale spełnia wszystkie założenia rankingu i musi się po prostu w nim znajdować. Dla nowego klienta pożyczają tyle samo co Vivus, Wonga i Feniko czyli do 3000 zł i na taki sam okres czyli 61 dni. Ten sam warunek obowiązywania RRSO 0,0% ponieważ decyduje terminowa spłata. Ważne aby wspomnieć czemu pomimo tak dobrej oferty jest to tak mało znana pożyczka?

… ponieważ firma Rodzinne Pożyczki (Rodzinne Pożyczki sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, RIP: 000462, KRS: 0000777494, NIP: 6762563555, REGON: 382861246) nie uczestniczy w systemach partnerskich. Innymi słowy – nie płaci żadnej prowizji nikomu kto by przez swoją stronę internetową sprowadził klienta do pożyczkodawcy.

Znakomita większość portali z rankingami kredytów, pożyczek, chwilówek działa identycznie – pokazuje się tylko oferty prowizyjne. Dlatego też w innych rankingach mnożą się „zbierarki” danych osobowych, strony pośredników (często zagranicznych), itp itd etc. Cieszymy się, że Faraon24 w tym zakresie wyróżnia się na tle konkurencji.

Podsumowanie

Rodzinne Pożyczki uplasowały się od razu na miejscu 4. rankingu (sprawdź aktualny). Do rankingu została dodana też kolumna „dostępność”. To będzie przydatne ponieważ w odróżnieniu od kredytów w bankach te chwilówki często działają w weekend. Wykres słupkowy został na razie usunięty – skoro są słupki w tabeli pod kwotą i okresem nie ma sensu dublować informacji. [aktualizacja 19.06 – wykres słupkowy wraca ponownie, jest zaktualizowany]

0 0 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest
Ocena
Jak to oceniasz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments