Faraon24 » Opinie » GłosSeniora → pożyczka bez zdolności → Chwilowo → dane do Estonii

GłosSeniora → pożyczka bez zdolności → Chwilowo → dane do Estonii

Na portalu GłosSeniora (glosseniora.pl) pojawiła się publikacja sponsorowana (chociaż zapomniano o tym poinformować) o pożyczkach bez zdolności. Od razu kieruje się myśli konsumenta w taki sposób, że w banku nie ma szans i pozostają tylko pożyczki pozabankowe bo oni „przymykają oko”… Publikacja linkuje tylko do portalu Chwilowo. Ten szybko pokazuje przycisk „Chwilówki bez BIK” – klikam i…

… i na pierwszym miejscu rankingu (bo niżej piszą, że to ranking) jest zagraniczne Cashtero z Estonii. To strona „pośrednicząca”, nie jest to bezpośrednia pożyczka.

Sam artykuł sponsorowany powołuje się też na statystyki ale nie podaje żadnego ich źródła. Chodzi o oszustwa na portalach ogłoszeniowy – info prawdziwe ale ma być jakaś statystyka a jej ni widać nigdzie.

Wychodziłoby na to, że są tam pożyczki dla zadłużonych; podają, że sprawdzi się w sytuacji poszukiwania pożyczki bez zdolności porównywarka chwilówek Chwilowo. Tak jak wiele innych opisanych w Faraon24 porównywarek i rankingów – to Chwilowo ma swoje wady przez które ani porównywarką ani rankingiem nazwać go nie mogę.

Tak ogólnie, artykuł na GłosSeniora pomocny seniorom za bardzo nie będzie. Dla samego Chwilowo raczej też nie, metody z linkami to już nie działają tak jak by się chciało.

Adres publikacji: https://glosseniora.pl/2024/03/18/czy-mozna-wziac-pozyczke-nie-majac-zdolnosci-kredytowej/

archiwum na dowód: https://web.archive.org/web/20240617071806/https://glosseniora.pl/2024/03/18/czy-mozna-wziac-pozyczke-nie-majac-zdolnosci-kredytowej/

0 0 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest
Ocena
Jak to oceniasz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments