Faraon24 » Opinie » Pożyczka online Preslo – moje opinie są bardzo złe

Pożyczka online Preslo – moje opinie są bardzo złe

W pierwszej kolejności opinie o Preslo z takich stron jak Loando, PożyczkaPortal czy Czerwona Skarbonka to jakieś fejki pisane na kolanie, nikt chyba tam nie próbował złożyć wniosku. Ja próbowałem i mam bardzo złą opinię.

Mamy taką usługę w zestawieniu co nazywa się Preslo, powinna być bo chcemy mieć wszystko… ale jeśli to jest kiepskie to opinie swoje trzeba przedstawić. Samo Preslo afiszuje się jako „Twój portfel online w Polsce” – jest to nagłówek strony. Na jego podstawie oceniłem, że coś tu musi nie grać… więc wypełniłem wniosek i doznałem olśnienia. To jest po prostu nieprzydatne i może jeszcze jakiś szkód na danych osobowych narobić.

Dokładnie chodzi o preslo.com – jest wielojęzyczne (na różne kraje taki automat) ale jak mamy w przeglądarce ustawiony język PL to wyskoczy nam treść w języku PL… a w sumie to ta polszczyzna jest mocno połamana.

Sam wniosek jest potwornie długi, podaje się nazwę pracodawcy, jego adres, podaje się nawet szkołę, którą skończyliśmy – ja wpisałem Uniwersytet Jana Kochanowskiego. Walidacje danych nie działają, PESEL podałem kobiety z inną datą niż podałem datę urodzenia i wybrałem połeć męską.

Wniosek był bardzo długi… ale jak mi obiecano, że mi znajdą pożyczkę to poświęcę te parę minut na wpisywanie bzdur.

… mój wniosek został zaakceptowany

pomimo tego, że same bzdury są tam wpisane, email podałem testowy (żeby sprawdzić czy potem nie będzie jeziora spamu).

Preslo to NIE portfel online:

Preslo online

I jeszcze mam jedno kliknięcie aby mieć dodatkową gotówkę – rozumiem marketing ale to fejk

Portfel online to zupełnie co innego, można mieć np. taki z kryptowalutami albo to po prostu dostęp przez telefon do konta bankowego. Taka usługa nie jest portfelem i z żadnej strony jej nie przypomina.

Wybrano dla mnie pożyczkę! Pokazano, że do Bancovo przekazać mogę dane. (jak napiszę gdzieś 'bankovo’ to sorry – często mi się to myli bo brzmi lepiej nić przez „C”):

Klikam OK, zatwierdzam i od razu widzę, że przekierowuje mnie przez link partnerski TradeDoubler (taka szwedzka firma do pośrednictwa w pozyskiwaniu prowizji za różne usługi, też pożyczki i kredyty – mamy z nimi też umowę więc wiem o CO KAMAN).

I to przekierowanie daje mi stronę Bancovo żebym sobie jeszcze raz wypełnił wniosek.

To co piszą w trakcie wniosku to … jakby to delikatnie ująć… hmmm… kłamstwo. Bancovo to też pośrednik, coś jak Preslo ale Banvoco jest z górnej półki, Preslo by można powiedzieć nieco spod lady.

Także jeśli liczysz, że Preslo udzieli Ci pożyczki, Ci ją znajdzie i będzie tak jak piszą – to się zawiedziesz… chyba, że masz ochotę się pośmiać z łamanej polszczyzny czy jakości wniosku itp itd.

 

0 0 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments