Faraon24 » Jak działa Faraon24

Jak działa Faraon24

Wyszukiwarka Faraon24 konsoliduje wszystkie obecne na rynku instytucje finansowe. Znajdziesz tu oferty pozabankowych firm pożyczkowych, banków, instytucji SKOK oraz zagranicznych pożyczkodawców. Z naszego systemu można korzystać 24h/7 365 dni w roku. Nie pobieramy żadnych opłat ani prowizji od pożyczkobiorców. Nie wysyłamy korespondencji oraz nie prowadzimy marketingu. Na pozycje w zestawieniach nie mają wpływu żadne zewnętrze podmioty. Pozycje rankingów ustalane są na podstawie danych własnych. Wyniki wyszukiwania sortowane są według zasad podanych na indywidualnych stronach – mogą to być poziom przyznawalności, koszty, kwota lub termin.

Szczegółowe warunki zostały przygotowane na podstawie danych pozyskiwanych bezpośrednio od instytucji finansowych oraz od podmiotów doradczych. Są to formularze informacyjne, przykłady reprezentatywne oraz dokumenty służące do realizacji warunków promocyjnych. 

Zasada działania jest prosta

  • wchodzisz w zestawienie
  • porównujesz ze sobą oferty, możesz korzystać ze szczegółowych danych z prospektów informacyjnych
  • sam wybierasz pasującą ofertę lub korzystasz z naszych rekomendacji
  • cieszysz się szybkim przelewem na konto
  • lub gotówkę odbierasz w banku i na poczcie
  • cały proces finansowania jest w pełni bezpieczny

W zależności od aktualności wybranego zestawienia mogą być dostępne różne mechanizmy filtrowania i sortowania. Mogą to być pola ▼▲, suwaki, listy rozwijane. Dokładamy wszelkich starań aby nasi użytkownicy odczuwali jak największą satysfakcję podczas całego procesu finansowania.

Nie musisz wertować setek stron internetowych, w Faraon24 masz zgromadzone wszystkie pożyczki a przy każdej z nich masz szczegółowy opis jej parametrów. Dla każdej oferty przygotowaliśmy osobny prospekt informacyjny dzięki któremu dowiesz się więcej o wybranej przez Ciebie usłudze. System komentarzy i opinii pozwala wystawiać rekomendacje do których dostęp mają pozostali użytkownicy Faraon24.