Faraon24 » Opinie » Dart Finance – nie udziela pożyczek a opinie trącą clickbait’em, niby korzystne pożyczki przez internet ale to tylko powód by reklamować masę innych ofert często mało związanych z korzystnymi ofertami

Dart Finance – nie udziela pożyczek a opinie trącą clickbait’em, niby korzystne pożyczki przez internet ale to tylko powód by reklamować masę innych ofert często mało związanych z korzystnymi ofertami

Na wstępie info podstawowe: Dart Finance już nie udziela pożyczek i próżno szukać ich faktycznej oferty. Natomiast to co pojawia się w internecie pod tą nazwą to clickbait – czyli masz kliknąć zachęcony jakimś tekstem nagłówka a w środku jest zupełnie co innego niż można byłoby się spodziewać.

Dane rejestrowe Dart Finance:

KRS: 0000575884
NIP: 5423247868
REGON: 36249503000000
Adres: ul. I Armii Wojska Polskiego 45/34, 15-102 Białystok

Firma nie jest instytucją pożyczkową, nie ma jej w rejestrze KNF RIP:

Widać – NIP ten sam co w KRS i zero wyników. Nigdy tej firmy tam nie było bo mam archiwum tego rejestru.

Zrzut z KRS wygląda tak:

Pierwszy wynik wyszukiwania to wspomniany clickbait i jest to super-pozyczka.pl (archiwum) – już parę razy w Faraon24.pl było 'czepianie’ się treści tam zawartych. Tym razem też się 'czepię’ nieco ;):

no no tak: jest tytuł, że Dart Finance to korzystne chwilówki przez internet, zaraz potem treść o szturmowaniu rynku pożyczek, sporo lania wody i w końcu info, że Dart Finance to jedna z najlepszych metod na pieniądze w krótkim czasie.

Potem cała masa reklam innych firm by gdzieś daleko daleko dowiedzieć się, że Dart Finance wcale pożyczek nie udziela LOL:

Kolejne wyszukiwania też są słabe. Nic, zero prawdziwych informacji. Same clickbait’y i oferty (NIE)korzystnych chwilówek i pożyczek na raty.

Cóż… jeśli szukasz pożyczki w Dart Finance to sorry – rozczarujesz się.

Jak zawsze przypominam, że największa baza pożyczek udzielanych przez internet jest na stronie głównej Faraon24.pl – bez względu na powiązania biznesowe, prowizje, pokazujemy to co jest realne. (W sumie małe 'ups’ bo wymaga nieco aktualizacji ale jak zawsze inne projekty zajmują dużo czasu i jakoś zawsze to się przeoczy – cierpliwości czytelnicy).

0 0 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments