Faraon24 » Opinie » Mozilla – szybka przeglądarka czy pożyczka z procedurą online? Trochę jest zamieszania i wyjaśniam najczęściej pojawiające się wpisy internetowe.

Mozilla – szybka przeglądarka czy pożyczka z procedurą online? Trochę jest zamieszania i wyjaśniam najczęściej pojawiające się wpisy internetowe.

Samą genezę pojawienia się Mozilli w kontekście kredytów internetowych trudno wyjaśnić. Pewnego dnia (trudno określić dokładną datę, blisko lutego 2022, blisko daty rozpoczęcia działań wojennych w Ukrainie) po prostu pojawiła się podpowiedź w wyszukiwarce po wpisania samego hasła pożyczki. Strony internetowe, które podchwyciły nazwę są dobrze znane w Faraon24.pl. Szybkie wyjaśnienie tego pożyczkowego zamieszania.

Wiadomo, Mozilla to przeglądarka. Właśnie z niej korzystam pisząc niniejszy tekst. Acz w kontekście produktów kredytowych to ta szybka przeglądarka ma się jak wiadro do wody – można wiadrem przenieść wodę aczkolwiek z wody wiadra nie stworzymy (już pomijając nerdowskie odpowiedzi, że można zrobić lodowy kubeł).

Wygląda to tak:

Tak, wiadomo, czasem wyszukiwarka ma swoje kaprysy acz to jest stały element co najmniej od lutego 2022 po wpisaniu tego co oznaczone na samej górze.

–> mała wcinka <— przekreśliłem reklamy chwilowki365 i moja-pozyczka ponieważ to trochę lipne strony, pierwsza to tylko reklamy i to kilku chwilówek, które dają wysokie prowizje, druga to hmmm… jeśli pamiętam to było jakieś wezwanie do usunięcia opisu jak działa ta stronka… i chyba admin nam usunął… ale popatrzcie jakie opinie na Trust Pilocie mają – widać gołym okiem, że fejk pełną gębą –> koniec wcinki <–

Do rzeczy, do Mozilla. Występują obok nazwy, które już opisane były w Faraon24.pl, jest Rubinette, Oreon itp, itd. Z Mozillą jest podobnie. Też pojawia się tylko w sferze online-owej i nazwę podchwyciły takie fejki jak:

dobrekredytowanie.pl (archiwum) – to na wstępie jest, że to pożyczka gotówkowa ze stałym oprocentowaniem do 100 tys. PLN;

erne.pl (archiwum) – to mocne twierdzenie, że to najtańsza pożyczka online na rynku;

flavio.pl (archiwum) – tu, że jest na dowód osobisty i dla każdego.

Więcej fejków nie widzę tak na szybko ale to wystarczy. Te internetowe a’la pożyczkowe strony były już opisywane na naszych łamach.

Reasumując, podsumowując, nie zanudzając już – Mozilla to szybka przeglądarka, dobra firma, nawet fundacja i jeśli trafiacie na taką nazwę offline to baczność mocno zalecana. Mogą to być jakieś ogłoszenia z Ogłaszamy24, może nawet OLX, pewnie GumTree, komentarze na popularnych serwisach internetowych.

0 0 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments