CAPITAL FINANCE -uwaga na pożyczki osobiste w zakresie od 7000 do 870.000.000 zł z oprocentowaniem nominalnym 2,8%

Dużo wcześniej opisywałem Nigerian Scam. Z mojego punktu widzenia to nudne bo w kółko to samo ale wyjątkowo dużo osób pytało czy można zaufać Capital Finance. Odpowiedź brzmi oczywiście NIE bo to oszustwo. Publikuje rozmowę z naciągaczami -dla przypomnienia tematu.

Kontakt: GERMAINE

email: *@gmail.com | *@gmail.com

Rozmowa z Capital Finance (ja jestem w PL, on nadaje z Afryki)

Jak widać metoda uległa nieco modyfikacji, teraz zawsze oczekuje się skanów paszportu lub dowodu osobistego. Wcześniej wytwarzali fałszywe dokumenty (nazywali to certyfikatami też) na podstawie tylko danych zawartych w mailach.  Te dokumenty miały poświadczać umowy, transfery itp aby uwiarygadniać “biznes”. Wpiszesz w wyszukiwarce Faraon24 Nigerian Scam to znajdziesz inne wpisy z tej tematyki.

Wypowiedz się

Twój adres pozostawiony w polu email nie zostanie opublikowany, służy on do komunikacji administracji z czytelnikiem. Jeśli chcesz dodać swój adres email pozostaw go w treści komentarza i opisz zasady, na których można z Tobą się przez niego komunikować.

Komentarze są elementem dodatkowym witryny. Służą do recenzowania oraz do wyrażania własnych opinii. Administracja Faraon24 nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy. Dane wprowadzane w formularzu tylko w wyjątkowych przypadkach są uznawane za dane osobowe opisane w ustawie o ochronie danych osobowych oraz RODO.

Wysyłając formularz akceptujesz Politykę Prywatności Faraon24

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.