CAPITAL FINANCE -uwaga na pożyczki osobiste w zakresie od 7000 do 870.000.000 zł z oprocentowaniem nominalnym 2,8%

Dużo wcześniej opisywałem Nigerian Scam. Z mojego punktu widzenia to nudne bo w kółko to samo ale wyjątkowo dużo osób pytało czy można zaufać Capital Finance. Odpowiedź brzmi oczywiście NIE bo to oszustwo. Publikuje rozmowę z naciągaczami -dla przypomnienia tematu.

Kontakt: GERMAINE

email: *@gmail.com | *@gmail.com

Rozmowa z Capital Finance (ja jestem w PL, on nadaje z Afryki)

 

Jak widać metoda uległa nieco modyfikacji, teraz zawsze oczekuje się skanów paszportu lub dowodu osobistego. Wcześniej wytwarzali fałszywe dokumenty (nazywali to certyfikatami też) na podstawie tylko danych zawartych w mailach.  Te dokumenty miały poświadczać umowy, transfery itp aby uwiarygadniać “biznes”. Wpiszesz w wyszukiwarce Faraon24 Nigerian Scam to znajdziesz inne wpisy z tej tematyki.

Wasze oceny
[W sumie: 10 Średnia: 3.6]
Michael Straus

Google + | email: michaelstraus@faraon24.pl
O mnie

Codziennie zmagam się z zawiłościami przepisów prawa regulującego finanse osobiste i państwowe. Z zawodu jestem programistą i przez wiele lat pracując w tym zawodzie udało mi się skutecznie wdrożyć wiele moich systemów do placówek służby zdrowia, do urzędów i jednostek samorządowych. Teraz zajmuje się projektami internetowymi takimi jak Faraon24. Telefon: +48 881 262 943

• analityk finansowy
• ex pracownik wielu banków
• programista z wieloma wdrożeniami w jednostkach samorządowych
• w Faraon24 tworze zestawienia, analizy i wpisy o wszystkim co pożyczkobiorców może zainteresować

Twoje opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *