Strona główna » Pożyczki i chwilówki online – nowe opinie » Szuka online pożyczki @ 20000 zł z niepoważną treścią ogłoszenia i prosi o poważne oferty

Szuka online pożyczki @ 20000 zł z niepoważną treścią ogłoszenia i prosi o poważne oferty

Portal Ogłaszamy24 musi wrócić na tapetę Faraon24. Od paru miesięcy nie nie sprawdzałem tam ogłoszeń w kategoriach finansowych ponieważ ostatni raz było ich bardzo mało a tym podejrzanych nie było prawie wcale poza typowym łatwym do rozpoznania i wielokrotnie opisywanym Nigerian Scam-em. Brak nowych wpisów ostrzegawczych spowodował namnożenie się nowych ofert, które poważnie mogą namieszać w portfelach uczciwych obywateli. Oto przykład jak Piotr szuka online pozyczki w kwocie 2000 zł.

Ogłoszenie wygląda tak:

Szuka online pożyczki 20000 zł

W treści znajdują się liczne błędy w pisowni. Piotr wskazuje, że potrzebuje 20000 zł na spłatę zadłużenia – domyśle własnych długów. Dodatkowo wskazuje jako oczywiste, że 15000 zł też mu wystarczy – jest to kluczowe ponieważ wskazuje na złe intencje: kiedy potrzebujemy dokładnie jakiejś kwoty to nie może być oczywiste, że potrzebujemy kwota istotnie niższa była by satysfakcjonująca.

Dalej wskazuje, iż jest wypłacalny a jednak potrzebuje pożyczyć na spłatę długów co implikuje jednak niewypłacalność. Dodaje, że nie ma komorników – nie tylko jednego ale wielu co nie jest jednoznaczne z tym, że nie ma np. jednego zajęcia komorniczego bo nie ma ich wiele.

Prosi o poważne oferty podając adres email w znanej ach bardzo przydatnej dla zachowania anonimowości usłudze GMAIL. Email ma postać WDZHWDP a skrót ten oznacza:

WDZ – to Widzew czyli dzielnica w mieście Łódź oraz jednocześnie nazwa drużyny piłkarskiej, której kibice toczą od czasu do czasu poważne walki z udziałem krwi.

HWDP – tego skrótu nie trzeba przedstawiać ale dla niewtajemniczonych podpowiem, że chodzi o umieszczenie męskiej części ciała w tylną część ciała Policji.

W taki oto sposób szuka poważnych ofert.

Polecam ostatni wpis o pożyczce online na raty miesięczne 20000 zł tu.

Ale po co tak Piotr szuka pożyczki online 20000 zł?

20000 czy 15000 zł to bez znaczenia. Treść ogłoszenia dla większości ludzi z podstawowym wykształceniem jest co najmniej odpychająca ale chodzi właśnie od odseparowanie takich osób i nakierowanie na osoby o niższym statusie ale dobrym sercu.

Nie należy się kontaktować w sprawie takich ogłoszeń, intencje autora zawsze będą odwrotne niż dobre serce podpowiada.

ocena
[W sumie: 0 | srednia:0]

Dodaj komentarz / opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.