Strona główna » Pożyczki i chwilówki online – nowe opinie » Krótkoterminowa, średnioterminowa i długoterminowa ◊ czy Maurice udzieli pożyczki za 189 zł na 20 lat z 3 proc.?

Krótkoterminowa, średnioterminowa i długoterminowa ◊ czy Maurice udzieli pożyczki za 189 zł na 20 lat z 3 proc.?

Maurice oferuje pożyczki z czasem konsumpcji od 2 do 20 lat. Mają to być krótko-, średni-, i długoterminowe pożyczki z oprocentowaniem na super poziomie 3% a dostępne kwoty są w rozpiętości od 2 tysięcy zł do 5 milionów zł. Zaskakujące ale czy prawdziwe – szybki opis oferty.

Ogłoszenie Maurice wygląda tak:

Pożyczka krótko-, średnio- i długoterminowa od Maurice – czy udzieli pożyczki za 189 zł na 20 lat z oproc. 3% ???

Jak poznają stali czytelnicy jest to ogłoszenie z Ogłszamy24 – portalu znanego z łączenia ze sobą oszustów i ich ofiary (bo tylko mała część ofert jest prawdziwa a portalu od lat nikomu nie udało się usunąć z sieci).

Do sedna:

Wszystko jak zawsze ma odbywać się przez email. Wysyłamy zapytanie, otrzymujemy informacje co mamy przesłać – będą to standardowe dane osobowe i finansowe. Natychmiast otrzymamy akceptację w dowolnych okolicznościach takich jak np.:

  • jesteśmy zadłużeni po pas po szyję
  • mamy komornika na karku i w kieszeni
  • jedynym dokumentem, który będzie potrzebny jest nasz dowód osobisty
  • nie musimy nawet mieć pracy
  • i żadnych dochodów
  • bez problemy możemy otrzymać 5 milionów złotych przelewem w ciągu 48h
  • nie będą pobierane żadne opłaty

i tak można by w nieskończoność wymieniać. Oprocentowanie 3% jest dodatkowym kuszeniem. Sam bym chętnie skorzystał z opcji długoterminowej (zobacz pożyczki długoterminowe na raty online), ba – wiele osób od razu kontaktuje się i bez łapczywości sięga po kwotę 1 miliona i okres 10 lat (bez przesady, milion wystarczy).

Część chętnych myśli – „co za frajerstwo, zaraz się rozwiodę, ogłoszę upadłość konsumencką a milion w kieszeni zostanie – hahaha” – no to działa w drugą stronę bo to od nas będzie Maurice chciał pieniędzy – a to za transfer a to za jakieś ubezpieczenie. Rekordziści wpłacali po takich ogłoszeniach ponad 3000 zł zanim zorientowali się, że żadnego kredytu nie otrzymają.

ocena
[W sumie: 3 | srednia:3.7]

Dodaj komentarz / opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.