Strona główna » Opinie » zalatwiekredyt.pl – czy to kredyt bankowy bez baz? Można zostać SŁUPEM na “Załatwie Kredyt”!

zalatwiekredyt.pl – czy to kredyt bankowy bez baz? Można zostać SŁUPEM na “Załatwie Kredyt”!

zalatwiekredyt.pl

Metod pozyskiwania „słupów” jest wiele. Te starsze już nie działają tak dobrze, zmienia się technologia, zmienia się mentalność, ludzie są coraz mądrzejsi. Ciągle jednak powstają nowe metody. Tym razem chodzi o kredyt obrotowy. Dzięki obrotowi na rachunku bankowym, który musimy założyć ma nam zostać udzielony kredyt bankowy bez baz. Nie bądź słupem – czytaj dalej.

Primo (czyli po pierwsze) – kredyty bankowe bez sprawdzania BIK nie istnieją. Każda próba „załatwienia” czegoś takiego będzie przestępstwem.

Secondo (czyli po drugie) – każde udostępnienie osobie trzeciej własnego rachunku bankowego w celu generowania obrotu jest przestępstwem… ba… całym łańcuchem przestępstw z udziałem w zorganizowanej grupie przestępczej i praniem brudnych pieniędzy włącznie.

Prawdziwe pożyczki bez baz znajdują się w naszym zestawieniu. Kredyt bankowy z racji wielu obwarowań prawnych jest po prostu absolutnie niemożliwy bez sprawdzania przynajmniej bazy Biura Informacji Kredytowej (BIK). Sprawdzanie w „biku” wymusza ustawa pt. „Prawo Bankowe”.

Inne kredyty z kategorii łatwych to kredyty na dowód i pomimo swojej nazwy są to tylko i wyłącznie pozabankowe produkty z przewagą jednak pożyczek bezpłatnych z krótkim okresem spłaty (czyli chwilówki)

Biznes służy do pozyskiwania kont bankowych od osób niczego nieświadomych. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymamy coś takiego:

Dziękujemy za zapytanie. Aby uzyskać kredyt z naszą pomocą należy:

Założyć rachunek bankowy w jednym ze współpracujących z nami banków: Pekao S.A, Getin Bank, Santander Consumer Bank Polska

– Podpisanie umowy o współpracy z naszą firmą

Przekazaniem nam dostępu do rachunku bankowego celem wygenerowania obrotu. Obrót ten na rachunku w ciągu 30 dni będzie wynosił od 10 do 100 000 zł

Kredyt z naszą pomocą to kredyt obrotowy na podstawie obrotu na rachunku bankowym. Z pomocą rachunków bankowych innych naszych klientów których obsługujemy pomiędzy kontami przelewamy pieniądze co pozwala nam na odpowiedni obrót i przekonanie banku do udzielenia kredytu.

Oferta jest również skierowana do osób z wpisami w bazach, z aktualnymi zajęciami komorniczymi. Gwarantujemy że otrzymają Państwo kredyt. Nie pobieramy zaliczek, ani żadnych opłat przedwstępnych. Również nie płacą nam Państwo prowizji z uzyskanego kredytu. Prowizja jest wypłacana przez bank i doliczana do kwoty kapitału.

Dla wielu osób jesteśmy ostatnią szansą do uzyskania kredytu bankowego. Niczym Państwo nie ryzykują.

Z poważaniem
Michał Kalicki
www.zalatwiekredyt.pl
SESTARRAL SP Z O O
Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa
REGON: 369479293
NIP: 5252739463
KRS: 0000718645

Dla służb: zrzut witryny dostępny jest tu: faraon24.pl/zrzut/zalatwiekredyt.pl.zip

Pisownia jest oryginalna, bez zmian, tylko zmieniłem kolor i układ aby było dobrze czytelne.

Podkreślone są miejsca, które zapalają czerwoną lampkę. Ostatnie podkreślenie “Niczym Państwo nie ryzykują” – dodam – “poza więzieniem i utratą pozostałych resztek majątku”. Zanim sprawę by się wyjaśniło już odpowiednie urzędy zdążyły by skutecznie zniszczyć życie “słupowi”.

Podsumowanie

Użyto danych firmy, do której kontaktu nie można odnaleźć w sieci – chodzi o brak możliwości weryfikacji. SESTARRAL z zalatwiekredyt.pl ma tyle wspólnego co słoń z mrówką – mrówka podgryza słonia a ten nic nie widzi, nic nie czuje, mrówka zwiewa z słoń zostaje pogryziony nie wiedząc nawet jak. Jakby ktoś się zastanawiał skąd miałby się brać obrót na tym specjalnie założonym koncie – to obrót pochodziłby np. OLX.

ocena
[W sumie: 2 | srednia:4.5]

Dodaj komentarz / opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.