Faraon24 » Opinie » Pilna pożyczka Helmut Hager dla zadłużonych z numerem WhatsApp: +905 396 242 548 / Garranti Loans

Pilna pożyczka Helmut Hager dla zadłużonych z numerem WhatsApp: +905 396 242 548 / Garranti Loans

Prawię język Baskijski – gdyby było przez jedno „r” „Garanti” zamiast „Garranti” to by znaczyło gwarantowane. Baskijski plus angielskie Loans. Podpisane jest Helmut Hager – brzmi germańsko. No i anonimowy WhatsApp – od razu wiadomo o jakie pilne pożyczki tu się rozchodzi.

Wpis z serii „Uwaga na”. Dodałem, że pilne bo tak jest w treści komentarza w Faraon24 – oczywiście mamy pełną moderację i coś takiego nie pojawi się pod żadnym wpisem. A wygląda to dokładnie tak:

Komentarz w Faraon24 oid Helmut Hager

W kółko będę przypominał – jeśli pożyczka jest od czegoś podobnego do tego to chodzi o przedpłaty i Twoje dokumenty. Nie o pożyczkę.

A sama pożyczka ma być na uregulowanie swoich problemów finansowych – czyli dla zadłużonych, ewentualnie tych, którzy nie mają opcji w banku i nawet pozabankowej pożyczki nie mogą wziąć. Szukają więc w sieci i trafiają na takie i podobne ogłoszenia. Dużo tego na Facebook-u jest też.

Helmut Hager

Szukając Helmuta w sieci trafiamy na sporo osób, które się tak nazywają. Profile z Facebook, Instagram, ReasearchGate (Austria, coś z medycyną związane), D&B (katalog firm niemieckich).

Generalnie wzbudza zaufanie to imię i nazwisko. Dlatego właśnie używa się takich zlepków. Pamiętacie jak ładnie brzmiała Pamela Rosa Flower? – to dokładnie to samo.

Garranti Loans – przez dwa RR?

Nie wiem czy to celowy błąd literowy czy po prostu ma być „RR” – bo brzmi też przyjemnie dla ucha. Generalnie chodzi o gwarantowane pożyczki. Brzmi ekstra. Tak jak ta reklama z ubezpieczeniem starszych osób – gwarancja akceptacji każdego wniosku – oczywiście, chodzi o płatność a nie o ubezpieczenie samo w sobie.

Skąd to idzie? Co mówią serwery?

IP mamy takie: 176.67.86.154

dowolny tracker, np.: https://tools.keycdn.com/geo?host=176.67.86.154 i znów Polska wychodzi – Warszawa, Śródmieście dzielnica.

Ale geo lokalizacja to mało, sprawdźmy WHO IS czyli do kogo należy adres IP:

https://who.is/whois-ip/ip-address/176.67.86.154

i lepiej nawet ten: https://whois.domaintools.com/176.67.86.154

i wychodzi IpVanish – czyli proxy, VPN – ukrywanie prawdziwego IP.

Także pozornie Polska a naprawdę nie wiadomo i nawet CIA i FBI i agent Fox Moulder mieli by problemy z znalezieniem autora.

Uregulowanie problemów finansowych – dlaczego te ogłoszenia są dla zadłużonych?

Chodzi o profilowanie celu, targetowanie. Helmut Hager brzmi wiarygodnie. Jest podany numer WhatsApp: +905 396 242 548 i też wygląda poważnie.

Jeszcze parę lat temu WhatsApp było by podejrzane bo nie wiadomo o co chodzi. Działało to tak, że namawiali do instalowania tej appki na telefonie żeby rozmawiać (za darmo – taki między innymi był powód – aby nie ponosić kosztów rozmów bo wiadomo – pożycza się a nie wydaje zbędnie).

Dziś WhatsApp ma mnóstwo osób, kto go nie ma zna go i mu ufa. Oszuści z OLX też tego używają – dzięki temu stał się jeszcze bardziej popularny przy wyłudzeniach.

Zadłużeni mają to do siebie, że najczęściej są już na tyle zdesperowani, że brzytwy się chwytają. Toną.

Helmut jest taką brzytwą, nie pozorną jeśli ktoś nie siedzi w temacie.

Jego gwarantowane pilne pożyczki wyglądają dla zadłużonych na coś ratunkowego. Faktycznie jaki koń jest widzi ten kto się w tym przypadku na nim przejedzie, ten go zrzuci i zostawi na pastę losu z nowymi długami.

Także jeśli pilna pożyczka nie może być znaleziona w Faraon24 lub innych portalach podobnych to szanse trzeba brać tak w przedziale od 0,00001 do 0,0000000001%.

Niestety, taka branża jest, nie ma nic gwarantowanego a pożyczki dla zadłużonych są w 99,99% awykonalne. Można podratować się listą z tej strony Faraon24 natomiast trzeba brać pod uwagę, że jeśli nasze niespłacane kredyty są powyżej 90 dni to szanse są mizerne. Jeśli ponad 200, max 300 jest w BIG to też licho.

0 0 Głosy
Łączna ocena
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments