W odpowiedzi na wysokie zapotrzebowanie rynku nasi programiści dokładnie porównali kredyty na dowód. Do dyspozycji oddajemy wyłącznie specjalnie wyselekcjonowane oferty, które zostały sprawdzone przez Faraon24 a ich wartość i zgodność z przepisami prawa została w pełni potwierdzona. Jest to aktualnie jedyna wiarygodna lista zawierająca aż tak dużo zweryfikowanych pozycji. Dowiesz się gdzie bezpiecznie otrzymać pożyczkę oraz będziesz mógł od razu wziąć jedną z nich. Ponadto dowiesz się jak samodzielnie sprawdzić i zweryfikować inne firmy, które sam znajdziesz i chciałbyś skorzystać z ich propozycji. Sprawdzamy każdy element zestawienia pod kątem wiarygodności w odpowiednich rejestrach i informujemy na co trzeba zwrócić szczególną uwagę przed podpisaniem umowy (umowy > 500 zł wymagają formy pisemnej) oraz czego pilnować podczas samej spłaty pożyczki.

Zestawienie

Zwróć uwagę na ograniczenia wiekowe (od 18 lat) i naszą ocenę (w skali od 1 do 5). W pierwszej kolejności polecamy bezpłatne, nieprocentowane oferty czyli z RRSO = 0%. Pamiętaj, że Twój dowód musi być ważny (sprawdź datę ważności, jest na nim wybita) a przelew weryfikacyjny musi być dokonany z konta tożsamego z zawartymi na nim danymi. Pamiętaj, że oprocentowanie RRSO dotyczy hipotetycznej umowy na rok, tu umowy zawiera się na przeważnie 30 dni z ewentualną możliwością przedłużenia. Przedstawione porównanie ma charakter informujący i nie jest ofertą handlową w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Zaznacz pożyczkę do której chcesz przesłać uwagi, wpisz tekst i naciśnij przycisk "wyślij"

Do współpracy w tworzeniu zestawienia zaprosiliśmy Romualda Jońskiego, który już wcześniej pracował z nami przy okazji innego dużego zagranicznego projektu finansowego.

Na co możesz trafić nie korzystając z listy Faraon24

W sieci internetowej funkcjonuje bardzo dużo różnego rodzaju witryn, które wprowadzają w błąd swoich użytkowników sugerując, że oferują pożyczki na bardzo korzystnych warunkach dlatego też powstało to porównanie. Wiele z nich aby się uwiarygodnić podaje, że są prowadzone przez legalnie działające, zarejestrowane firmy. Np. YouSave, która przed interwencją Faraon24 utrzymywała, że jest spółką akcyjną a okazało się, że w żadnym rejestrze spółek i działalności gospodarczej nie występują. Kolejnym typowym sposobem jest podszywanie się pod istniejące podmioty gospodarcze a nawet prawdziwe osoby. Witryny te zbierają dane osobowe nieświadomych internautów a następnie wykorzystują je we własnych celach.

Podobna sytuacja miała miejsce a przypadku kredytów AmZloty, który to zarejestrowany na francuskich serwerach również unika podania personaliów osoby lub podmiotu odpowiedzialnego za gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych. Po uruchomieniu wyszukiwarek Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (e-GIODO, strona www), Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG, strona www) oraz Krajowego Rejestru Sądowego (KRS, strona www), za każdym razem otrzymujemy wynik pusty zarówno na nazwę AmZloty jak i na podany adres do przelewu bankowego tj: ul. Złota 61, 02-001 Warszawa, konto: 50 1140 2004 0000 3602 3894 1985 (występuje wg wyszukiwarki google tylko w AmZloty) ale adres Złota 61 w Warszawie posiada kod pocztowy 00-819 według rejestru Poczty Polskiej (strona www).

Inne serwisy są mniej groźne, choć swój potencjał ma to TopPozyczki wypadają całkiem niegroźnie. Portal TopPozyczki prowadzony przez spółkę WebTribe źle targetuje a zły targeting materializuje się to tym, że przyciąga się uwagę osób kwalifikujących się do kategorii BIK-owców (osób z zadłużeniem w Biurze Informacji Kredytowej BIK, strona www) a oferuje im się bankowy kredyt.

Dobrą egzemplifikacją (przykładem) jak w rozsądny sposób prowadzić działalność jest TeleGotówka, której operatorem jest Willa Grzegorz Śliwiński. Na stronie zostały podane pełne dane identyfikacyjne podmiotu odpowiedzialnego za prowadzenie portalu. TeleGotówka zalicza się do tej lepszej mniejszości, ze wszystkich witryn działających w podobny sposób tylko ta jedna okazała się w rozsądny sposób zaspokajać wymogi prawne rzeczowego obszaru wykonywania działalności. Niemniej jednak jest to nadal znacznie mniej niż poszukują klienci, szczęśliwym trafem serwis, który właśnie czytasz zaspokaja większość omawianych potrzeb finansowych.

Bardziej kontrowersyjny okazał się portal ABIS, który poszedł dalej i całkiem legalnie (co do jednego mam tylko zastrzeżenia ale za to duże, więcej w tekście pod linkiem) działa w obszarze bez BIK czyli z wyłączeniem sprawdzania rejestru biura kredytowego (czytaj: dla dłużników bo również Krajowy Rejestr Długów KRD jest pomijany, strona www KRD). Polega tp na wykorzystaniu drogiego połączenia telefonicznego (7,69 zł na minutę) oraz wiadomości SMS (23,37 zł na miesiąc) do uzupełniania ogłoszeń na innej stronie, do której dostęp mają mieć inwestorzy. Inwestorzy Ci to osoby, które po przejrzeniu naszej oferty udzielenia nam samym pożyczki mieliby samodzielnie się z nami skontaktować w celu podpisania umowy. Domyślnie zakładam, że ma mieć to formę pożyczki prywatnej, przynajmniej dla większości ofert.

Dobrym przykładem jest również Gold Pożyczka bardzo mocno aktywna w reklamowaniu swoich usług. A usługi te mają polegać skrócie na przekazaniu danych kontaktowych zawartych we wniosku do firmy Provident (zobacz prospekt informacyjny Provident). W pierwszej chwili osoba korzystająca z tego typu stron zakłada, że jest to faktycznie kredyt online taki sam jak ten reklamowany w mediach. Co do klientów tych witryn jednego jestem pewien, mianowicie nikt z nich nie przeczytał regulaminu ani polityki prywatności bo gdyby to zrobili to natychmiast opuścili by Gold Pożyczka.

Dobrym wykładnikiem tego jak powinna zachowywać się internetowa firma wobec osób, które powierzają jej dane jest chwilówka Wonga. Wonga (prospekt informacyjny, strona www) jest od wielu lat znana na globalnym rynku a już od dłuższego czasu zadomowiła się również w Polsce. Bardzo skrupulatna informacja o wszystkich aspektach przetwarzania danych, pełne informacje firmowe i przejrzysty, profesjonalny regulamin. Wszystkie procedury sprawdzania w rejestrach i ewidencjach Wonga w pełni pozytywnie przechodzi.

Możesz trafić na firmy krzaki takie jak "Online Credit", "e-Credit", i "Money-Expert" reklamujące się poprzez fałszywe ogłoszenia. Możesz trafić na trole na Forum Kredytowym gdzie bardzo skutecznie wprowadzają w błąd wszystkich chętnych na "szybką kasę". Warto dodać, że występują też różne legalne aczkolwiek podobne w funkcjonowaniu witryny takie jak GdziePozyczka. Decyzja należy do użytkownika a Faraon24 pomaga w zgromadzeniu maksimum informacji potrzebnych aby wybór był rozsądny np. porównując produkty tak jak dla Zaimo i BizCredit.

---aktualizacja 02-08-2016---
Czołowe portale z e-ogłoszeniami też potrafią przyszpożyć niemało sytuacji osobom, które potencjalnie chcą się zadłużyć (ładniejsze określenie: pozyskać kapitał lub przywrócić płynność). Znajdują się tam setki tysięcy ofert śmieciowych. Serwery portali codziennie bombardowane są ręcznymi i zautomatyzowanymi ofertami. W Faraon24 prześledziliśmy najczęściej powtarzające się schematy działań i było parę dotyczących osobistych dokumentów tożsamości i zaświadczeń. Dokumenty zbiera 20 inwestorów z kapitałem ½ miliona zł , zbiera je też rekordowo szybki oferent bo dający w 15 min do 500 tys i dokładnie ten sam już bez podawania kwoty pół miliona ale z ofertą ekspresowej gotówki bez BIK. Wysyłanie dokumentów, dowodów, praw jazdy, książeczek wojskowych, aktów urodzenia – to zawsze musi być adresowane do odbiorcy umożliwiającego zaufaną komunikację dwustronną. Podług powyższego oferent z e-ogłoszeń to wadliwa koncepcja.
---

Do najczęściej występujących naruszeń zalicza się

  • Podawanie danych firmy, która nie istnieje
  • Podszywanie się pod istniejące firmy
  • Zbieranie danych osobowych bez rejestracji zbioru danych u Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych GIODO
  • Wypełnianie wniosków kredytowych w finansowych programach partnerskich
  • Sprzedaż danych innym osobom w celach własnych kampanii reklamowych (natrętny marketing)
  • Wykorzystanie danych do zakładania kont bankowych nie tylko w Polsce ale i w innych krajach

Usługi internetowe, które wymagają przepisania danych znajdujących się na dowodzie w odpowiedni formularz powinny ze szczególną skrupulatnością dbać o poprawność wszystkich podawanych danych identyfikujących dany podmiot oraz zgodną regulacjami prawnymi rejestrację tworzonego z danych dowodu zbioru danych osobowych w rejestrze GIODO.

Szkodliwość tych portali jest bardzo duża i często dotkliwa dla ich użytkowników przez bardzo długi czas, najwięcej z nich działa w obszarze kredytów na dowód oraz bez sprawdzania rejestrów dłużników.

Dobrą informacją jest to, że korzystając z listy kredytów Faraon24 możesz mieć pewność, że wszystkie podmioty są uczciwe, działają legalnie a dane osobowe im przekazane są tylko i wyłącznie wykorzystywane w celu udzielenia kredytu. Korzystaj z tabeli ze szczególnym uwzględnieniem rubryk „ocena”, „pierwsza pożyczka” oraz „weź pożyczkę”. W ten sposób w pierwszej kolejności masz możliwość wybrania nie tylko uczciwej firmy ale i najtańszej.

Sprawdź w którym banku pożyczkodawca ma konto – ten sam bank oznacza natychmiastowy przelew

Sprawdź czy twoje konto bankowe jest w tym samym banku, w którym konto pożyczkodawcy. Tylko w ten sposób otrzymasz pieniądze natychmiast po zatwierdzeniu wniosku. Większość firm posiada konta w wielu popularnych bankach aby zminimalizować prawdopodobieństwo, że właśnie Twoje konto jest w banku, którego pożyczkodawca nie jest (wtedy przelew może dotrzeć nawet dopiero następnego dnia roboczego).

---aktualizacja 02-08-2016---
Przy spłacie też pomaga posiadanie konta w tym samym banku ponieważ jako data spłaty kredytu liczona jest na dzień wpłynięcia środków. Oznacza to, że przelew spłaty, który wyszedł dnia 1-szego danego miesiąca i został zaksięgowany na rachunku odbiorcy dnia 2-giego – to oznacza to, że spłaty dokonaliśmy de facto dnia 2-giego. Ważne to jest w przypadku kiedy koszty pozyskania kapitału są wysokie dokładnie tak jak we wszystkich chwilówkach. W opcji „pierwsza za darmo” konta u tego samego dostawcy to dodatkowo ważna informacja. Spóźniając się ze spłatą tej chwilówki o nawet jeden dzień traci się bonus i zostają naliczone standardowe opłaty bo dowodem księgowym jest data przyjęcia przez odbiorcę przelewu spłaty.

Przelewy wykonywane w ramach tego samego banku księgowane są natychmiast, te wykonywane między różnymi bankami mają swoje harmonogramy nazywane sesjami – są dwa ich rodzaje: sesje wychodzące oraz sesje wchodzące. Są one ustalone godzinowo w systemie parę razy dziennie między godzinami porannymi a późnym popołudniem.
---

Michael Straus
Autor: Email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
O mnie
Codziennie zmagam się z zawiłościami przepisów prawa regulującego finanse osobiste i państwowe. Z zawodu jestem programistą i przez wiele lat pracując w tym zawodzie udało mi się skutecznie wdrożyć wiele moich systemów do placówek służby zdrowia, do urzędów i jednostek samorządowych. Teraz zajmuje się projektami internetowymi takimi jak Faraon24.
Telefon: +48 881 262 943. Skype: straus.faraon24

Pożyczki Internetowe na dowód osobisty - 3.8 out of 5 based on 103 reviews

Komentarze  

+8 # RE: Pełna lista pożyczek na dowód. Sam wybierasz którą chcesz!Stary 2014-06-20 08:03
Chciałem otrzymać w bizbanku finansowanie startu firmy ale odmówili bo nie prowadzę jeszcze firmy! Już to opisałem przed chwilą pod listą kredytów bez zaświadczeń na Waszej stronie.

Oto mój plan:

1) Wypinam się na banki z powodu nieudolności konsultantów i oczywiście oprocentowania, którego TU nie ma
2) Wezmę parę chwilówek za darmo i zakładam firmę. Z tego co wyliczyłem i wyczytałem u Was powinienem otrzymać tak 2,500 - 3,000 pln i potem sfinansuje spłatę znów za darmo :)

Wystarczy spokojnie na zakup narzędzi i start działalności. Klientów mam już sporo bo pracowałem wcześniej "na czarno" :) teraz będę wystawiał im fakturki i też sobie pewnie za rok kupię auto z kratką i będę jechał po całości fiskusa tak jak on mnie chciał doić i zmusił do pracy na czarno :) :) :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # RE: Pełna lista pożyczek na dowód. Sam wybierasz którą chcesz!Edek 2014-06-25 12:53
Jaka nieudolność? Wykonują swoją pracę i to dobrze. Oprocentowanie jest w banku bo na tym zarabia. Chwilówki zarabiają na wysokim oprocentowaniu a takich jest najwięcej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # RE: Pełna lista pożyczek na dowód. Sam wybierasz którą chcesz!Serafin Karpiniuk 2014-10-07 08:32
Sami widzicie, że jest sporo darmowych ofert. Darmowych za pierwszym razem ale znalazłem też społecznościówki TrustBuddy - tam każda do 14 dni jest darmówką :)

Jeszcze jej nie brałem, patrzę na razie te na 30 dni. Padnie na NetCredit prawdopodobnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-3 # nie prawdakazia 2014-10-15 19:29
Większość chwilowek które są prezentowane chcą potwierdzenia dochodu, sprawdzają wpisy chyba wszystkie chwilowki. Na dowód daje vivus i ekspres kasa inni nie. Sprawdzone przeze mnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-4 # RE: nie prawdaNorbert Piasecki 2014-10-16 02:30
Proszę @Kazia powiedzieć czy chodzi o potwierdzenie dochodu w formie zaświadczenia (np. z zakładu pracy) i przesłanie tych dokumentów drogą pocztową (standardową lub elektroniczną), czy też chodzi o oświadczenie?

Czy chodzi o wpisy w rejestrach BIK i BIG? (BIG to KRD,ERIF, InfoMonitor itp) bo BIG może sprawdzać każdy, ja też sobie mogę sprawdzić kogo chce w kilka chwil nawet bez zgody tej osoby (o to w BIG chodzi właśnie).

Małe zadłużenia ujawnione w rejestrach dłużników mało kiedy mają decydujący wpływ na decyzję, duże kwoty zadłużenie to zawsze problem będzie dla pożyczkodawcy aby pożyczyć pieniądze (ale to oczywiste).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # RE: nie prawdakazia 2014-10-17 07:56
Najczęściej trzeba mieć stały dochód i proszą o przelewu z ostatniego m-ca, ze coś wpływa na rachunek, skan dowodu osobistego, nie mam stałych dochodów i dorabiam na czarno, nie jestem w stanie udokumentować że mam jakieś dochody. Ostatnio składałam wniosek pozyczkaplus, cashper, domagają się dokumentów. Bik i big z tego co mi wiadomo nie sprawdza ekspres kasa, ofin i vivus. Na oświadczenie? Nie ma czegoś takiego, bo oświadczasz, ze pracuje dz a i tak domagają się później jakichś dochodów. Pozdrawiam :-) .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # RE: nie prawdaNocny 2015-10-14 01:31
Skan dowodu chcą?
Kto go chce? Czy przypadkiem rzecznik komendy warszawskiej nie mówił w TVN24 żeby nigdy żadnych skanów nikomu nie przesyłać tak samo jak wypożyczalniach dowodów nie zostawiać - mówił. To ma być jakiś rodzaj złamania przepisów bo do takich czynności to tylko organy mają mieć prawo.

Pomijając to to sam miałem w Wonga.com chwilówkę i kosztowała naprawdę 10 zł. Zwróciłem po 20 dniach, może 22 (nie pamiętam). Problem pojawia się wtedy kiedy przekroczy się o 1 dzień termin spłaty.

Jest też taki przepis, który mówi, że w ciągu 13 dni od zwarcia umowy pożyczki przez internet można od niej odstąpić zwracając pożyczkę w całości bez dodatkowych kosztów - nawet bez tych 10 zł.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Skany i kserokopie dowodówAnna Maria 2015-10-15 08:01
Rzecznik ostatnio mówił o dowodach pozostawianych w wypożyczalniach (kajaki, sprzęt narciarski itp). Sama musiałam w banku dać dowód do skanowania do dokumentacji ale nie pocztą elektroniczną.

W hotelu zostawiam często na parę godzin dowód i też nie powinno tak być ale inaczej nie meldują. Dużo po Polsce jeżdżę w delegacje i z dowodami osobistymi jest to norma.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # RE: nie prawdaSerafin Karpiniuk 2014-10-20 04:29
Kredito24 albo Filarum chcą potwierdzenia dochodu? Ode mnie jakoś nie chcieli.
Rejestry inne niż Biuro Informacji Kredytowej (BIK) sprawdzają wszyscy bo jest to wygodne i można sprawdzać bez pełnomocnictwa klienta, to Biura Informacji Gospodarczej (BIG) to są rejestry otwarte i o to w nich chodzi aby każdy miał dostęp. Dlatego dłużnicy mają się ich bać. Z BIK nie tak prosto już wyciągnąć dane i jest to kosztowniejsze (bodajże Vivus płaci za to między 30 a 35 zł za każdy jeden raport).

Providenta nie brałem ale mój kolega wiem, że brał i pracy nie ma ani żadnych dochodów a dostał (może się dogadał, nie wiem, ale dostał, mogę popytać jak ktoś chce).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # racjakazia 2014-10-25 07:18
Dziwne, Kredito24 mi nie dali a nie mam dochodów. Sprawdzałam, osobiście, więc nie możemy się sprzeczać. Wpisów też nie mam z tego co mi wiadomo :). więc, na jakiej podstawie innym dają bez sprawdzania a innym nie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # RE: racjaMichael Straus 2014-10-28 11:29
Cytuję kazia:
Dziwne, Kredito24 mi nie dali a nie mam dochodów. Sprawdzałam, osobiście, więc nie możemy się sprzeczać. Wpisów też nie mam z tego co mi wiadomo :). więc, na jakiej podstawie innym dają bez sprawdzania a innym nie?


Proszę zobaczyć ten wpis:
faraon24.pl/pozyczki-internetowe/kredito24#comment-18

sądzę, że rozjaśni to sytuację.
Przy Zaimo może być podobnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # Kwoty pierwszych pożyczekMarcin 2015-04-09 12:42
Witam, proponuję poodwiedzać strony z linkami i odświeżyć kwoty pierwszych pożyczek, za które nie pobierają opłat
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # ŚciemaKz 2015-10-15 01:46
To wszystko to jedna wielka ściema nie wierzcie tym złodziejom !
[red. poprawiono 62 znaki pisane z „CapsLock on” +6 znaków w tytule, usunięto 3315 wykrzykników]
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # RE: ŚciemaNorbert Piasecki 2015-10-15 03:49
Cytuję Kz:
To wszystko to jedna wielka ściema nie wierzcie tym złodziejom !
[red. poprawiono 62 znaki pisane z „CapsLock on” +6 znaków w tytule, usunięto 3315 wykrzykników]


Jest opisane w jaki sposób (pobieżnie, w sieci jest więcej – trzeba umieć szukać) grupa Kreditech (Kredito24, Zaimo, PandaMoney, Flexinero itd.) może uzupełniać profil klienta – tj. np. badanie sposobu pisania na klawiaturze, analiza sieci społecznościowych, Cross-reference danych podanych we wniosku z tymi dostępnymi poprzez ich autorskie API.
Są dwie podstawowe zasady internetowe:
-piłeś nie pisz
-ćpałeś nie pisz
Polecam:
https://www.youtube.com/watch?v=vdi-9RTDaBc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # RE: Święta #prawdaMariuszewski 2015-10-16 05:25
Święte słowa #online bo codziennie wszyscy mają na komputerach swoich miliardy ciasteczek o których nie wiedzą. Ciasteczka potem czytają inne strony bo to proste, wręcz banalne i wiedzą czasem więcej o nas niż my sami. Ot taki pijaczek co lubi sobie na polityków w nocy popisać na FB. Potem następnego dnia o FB nie pamięta ale odpowiedni software to analizuje i wyciąga wnioski i podejmuje decyzje o udostępnieniu chwilówki lub też o odmowie.

Nic zatem dziwnego, że aż tyle osób się dziwi a nawet wścieka, że nie dostali. Po pierwsze skoro ktoś chce szybkie #chwilówki w sieci dostać to już jest na przegranej pozycji - zwykły rozsądny pracujący człowiek tego typu rzeczy nie robi. Po drugie skoro nie wie jak działają systemy informatyczne analizujące ruch w internecie, ciastka i nawet co potwierdzam - sposób pisania na klawiaturze i ruch myszki - to jego przegrana pozycja jest już falstartem. Po trzecie skoro wylewa się #żal z taką siłą i emocjami to prawdopodobieństwo, że robiło się to wcześniej w sieci nieświadomie (pijaństwo i inne) i zostało to odnalezione.

#Faraon24 czasem kulejesz z polskim językiem ale i tak jest to najlepsza strona dla ludzi z branży. Napisałbyś więcej o wyszukiwarkach coś i odmienności branży finansowej versus inne branże bo wszyscy wiemy, że algorytmy są różne dla różnych branż.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # RE: Pożyczki Internetowe na dowód osobistyAngelika 2015-10-17 10:18
Nie zrobią mi przelewu na sobotę. Byłam niemalże na 99% pewna, że sobota to nie problem ale okazuje się, że banki mimo, że wszystko jest automatyczne przelewu w sobotę nie realizują. Poszperałam w internecie i mój przelew weryfikacyjny dojdzie dopiero w poniedziałek rano w optymistycznym scenariuszu albo nawet koło 16:00 w pesymistycznym.

Po prostu rewelacja, w poniedziałek to ja już tych pieniędzy nie będę potrzebowała.

Od stresu poprzez furię do lekkiej nadziei dziś emocje mi szalały bo na szczęście mogę zrezygnować bez kosztów. Tylko ten 1 grosz przepadł i masa prądu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # RE: Pożyczki Internetowe na dowód osobistyMarzenaX 2016-05-06 13:22
Nie zrobią przelewu w sobotę? Niemożliwe. Zobacz inne numery kont, wybierz to, w którym Ty masz ROR swój i na to konto rób przelew weryfikacyjny, Jeśli nie masz konta w tym samym banku to widocznie jesteś w mniejszości z mniej znanym bankiem (cud, że ma bankowość elektroniczna).

Stracony 1 grosz i koszt prądu ale sądzę, że i tak ten czas spędzony by został przy elektryczności - wychodzi na to samo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # RE: Pożyczki Internetowe na dowód osobistyArkadiusz 2016-06-24 13:46
Świetna lista. Brałem już 4 nieoprocentowane chwilówki i wszystkie spłacone w terminie. Robiłem tak:
1 - brałem Vivus 1000 pln i czekałem 25 dni
2 – brałem Łatwy Kredyt 1000 pln i spłacałem Vivus, czekałem 25 dni
3- brałem Szybka Gotówka 1500 pln i spłaciłem Łatwy kredyt, czekałem 20 dni
4- na koniec brałem Pożyczka Plus 1500 pln i spłaciłem Szybka Gotówka

Na koniec po 3 miesiącach dostałem zaległą premię i spłaciłem Pożyczka Plus.
3 miesiące za darmo miałem te pieniądze. Polecam ten sposób.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # RE: Pożyczki Internetowe na dowód osobistyGrzegorz 2016-08-31 07:22
Cytuję Arkadiusz:
Świetna lista. Brałem już 4 nieoprocentowane chwilówki i wszystkie spłacone w terminie. Robiłem tak:
1 - brałem Vivus 1000 pln i czekałem 25 dni
2 – brałem Łatwy Kredyt 1000 pln i spłacałem Vivus, czekałem 25 dni
3- brałem Szybka Gotówka 1500 pln i spłaciłem Łatwy kredyt, czekałem 20 dni
4- na koniec brałem Pożyczka Plus 1500 pln i spłaciłem Szybka Gotówka

Na koniec po 3 miesiącach dostałem zaległą premię i spłaciłem Pożyczka Plus.
3 miesiące za darmo miałem te pieniądze. Polecam ten sposób.

G

Ale ściema. Szybka Gotówka nie daje 1500 zł za darmo. Ktoś się zagalopował.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # RE: Pożyczki Internetowe na dowód osobistyHucpyk 2016-06-27 09:09
Profi Credit (PC) masakruje. Brałem w życiu sporo kredytów, na pralkę, na lodówkę, na telewizor i wszystkie spłaciłem. Były to raty w Media Markt. Mam dobry BIK ale w banku mam odmowę... w niejednym banku, byłem już w kilku. Zawsze to samo – brak zdolności z powodu nieregularnych dochodów. Mam tzw umowę śmieciową średnio 2200 miesięcznie na rękę i nie każdy miesiąc mam papier na to. Pozostała mi pozabankowa pożyczka bez zaświadczeń. I zerwałem ogłoszenie PC i już prawie wziąłem ale... coś mnie tchnęło, posiedziałem w sieci, poczytałem i szok! Masakruje! Mają pełno spraw w prokuraturze i sądach i jak widzę komentarze byłych klientów to mi oczy wychodzą. Po co w ogóle na takiej stronce ich trzymacie bo przecież to wstyd co najmniej jest. Dostaliście nagrodę za swoją działalność a coś takiego. Teraz zainteresowałem się Zaplo (https://faraon24.pl/pozyczki-internetowe/zaplo) i jest 188% rrso ale chyba wygląda to dobrze bo wszystko jest napisane czarno na białym, nie widzę ubezpieczeń żadnych oszukańczych i wygląda to pozytywnie. Wywalcie PC z listy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # RE: Pożyczki Internetowe na dowód osobistyPietrzak 2016-06-30 05:35
Ameryka nie odkryłeś. Wystarczy wpisać poszukać przez 5 minut u wujka gugla opini i nawet treści wyroków się znajdują. Faktycznie dziwne, że na takiej fajnej stronie jak Faraon24 jest taka firma. Natomiast EuroLoan, który jest ostatni na liście jest bardzo dobry - bardzo dobry jak na pozabankówkę - miałem to rok temu i jak widzę zasady chyba się nie zmieniły za bardzo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # RE: Pożyczki Internetowe na dowód osobistyAldek 2016-08-01 04:53
Osobiście korzystałem z pięciu chwilówek na dowód. Właściwie nawet dowodu do żadnej z nich nie potrzebowałem ale wpisać dane z niego takie jak numer AB12345 i PESEL 98765432109 (to nie moje). Za każdym razem to było bardzo proste, w każdej firmie działa to niemalże identycznie. Trzeba wypełnić wniosek, wpisać parę danych, czasem o zatrudnieniu wpisać oświadczenie. Wiem też, że niektóre firmy każą skany wysyłać zaświadczeń z pracy albo wyciąg z konta z potwierdzeniem wpłaty. Na ogół jednak wystarczy aż automat potwierdzi dane, trzeba przelać 0,01 zł na konto firmy a konta mają na ogół w pięciu/sześciu bankach różnych. Potem z 10 minut czekania i jest SMS z odpowiedzą, może też być komunikat na stronie albo email. To naprawdę proste jak 2+2. Najlepsze w szybkich chwilówkach jest to, że nawet po czternastu dniach nie trzeba się bardzo martwić bo nawet czterdzieści pięć dni można mieć bez oprocentowania na rrso. Większość z listy faraona, tak między jeden a dwadzieścia, jest za darmo albo bardo tania za 10 zł. To znacznie lepsza alternatywa niż bankowa opcja.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # RE: Pożyczki Internetowe na dowód osobistyWronkarz 2016-08-08 07:11
Brałem z tej listy 2 chwilówki na sam dowód! Jedna z ExtraPortfela na 45 dni 1.000 zł i potem spłaciłem ją ŁatwymKredytem 1.000 zł na 30 dni. W sumie mogłem mieć 75 dni wolnego od odsetek i spłacić tylko ten 1.000 ale spłaciłem w 65 dni. Dokładnie tak jak tu napisaliście https://faraon24.pl/opinie/467-multipozyczka tylko, że ja zrobiłem to już 2 miesiące temu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # RE: Pożyczki Internetowe na dowód osobistyRatajow 2016-08-15 16:56
2+2=4 to takie proste. W banku chciałem na miesiąc pożyczkę i nic. Zero konkurencyjnych ofert. Postanowiłem, że biorę przez internet. Opłaciło się. Polecam NETCREDIT!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # pożyczka wongakejtka 2016-10-19 10:39
Jedna z najlepszych obecnie to wonga. Korzystałam niedawno i sobie chwalę tę ofertę. Warto skorzystać, bo dostaje się pożyczkę na dwa miesiące z opłatą 10zł.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # wongaoewonga 2016-11-02 19:18
Cytuję kejtka:
Jedna z najlepszych obecnie to wonga. Korzystałam niedawno i sobie chwalę tę ofertę. Warto skorzystać, bo dostaje się pożyczkę na dwa miesiące z opłatą 10zł.


Witam! Kejtka, dziękuję za skorzystanie z oferty pożyczki w naszej firmie. Jeśli ponownie będziesz potrzebowała pożyczki mam nadzieję, że również skorzystasz z naszej oferty. Nasi Klienci mogą zyskać atrakcyjne warunki cenowe na kolejną pożyczkę, między innymi jeśli wezmą udział w Programie Korzyści. W Programie tym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Po więcej szczegółow zapraszam na naszą stronę Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source= faraon24. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # RE: Pożyczki Internetowe na dowód osobistyJakoś 2016-10-20 22:00
Czy zostanę poinformowany o przyznaniu pożyczki Wonga przez SMS telefonicznie lub listownie ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # wongaoewonga 2016-11-11 16:04
Cytuję Jakoś:
Czy zostanę poinformowany o przyznaniu pożyczki Wonga przez SMS telefonicznie lub listownie ?


Witam! Jakoś, zawsze wysyłamy odpowiedź na każdy wniosek – niezależnie od tego, czy jest to odpowiedź pozytywna, czy negatywna. Możesz liczyć na informację wysłaną e-mailem z naszej strony. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source= faraon24. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # RE: Pożyczki Internetowe na dowód osobistyRyszard 2017-03-02 08:27
Alfakredyt dość nisko stoi w rankingach. Doświadczenie w braniu chwilówek mam bardzo duże. W zwracaniu też jest duże bo to ważne. Wszystkie, które brałem były darmowymi i w większości nikt nawet skanu dowodu osobistego nie chciał aby przesyłać. Ważny był dostęp na konto. Dane z dowodu są ważne bo trzeba je wpisywać. Z własnego przypadku wiem że przelew weryfikacyjny z własnego konta jest ważniejszy ponieważ raz nastąpiła pomyłka przy wpisywaniu moje numeru dowodu, różnica była w ostatniej cyfrze. Wniosek przeszedł, przelew weryfikacyjny też, od razu był dostęp do całej kwoty. Teraz czas na alfakredyt, brana jest po to aby spłacić netcredit bez opóźnień z zachowaniem terminu 30 dni dostępnych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # RE: Pożyczki Internetowe na dowód osobistyRaggaio 2017-04-04 09:08
Bezpiecznie jest zrobić tak jak na przykładzie:

Filarum max kwota 20 dni + extra portfel 60 dni
Potem to samo po parunastu dniach innymi identycznymi firmami spłacić

Wszystkie darmowe firmy bardzo pomagają ale warunkiem jest oddać dużo wcześniej. Można oddawać z kolejnych bezpłatnych i tak robiłem 4 miesiące.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # RE: Pożyczki Internetowe na dowód osobistyKaszmiriada 2017-04-25 07:24
Po pierwsze miloan nie powinno tu w ogóle być w tym zestawieniu. Od siebie absolutnie nie polecam. Konwersowałem trochę czasu tam z obsługą i stanowczo nie polecam.

Z tych z listy to bardzo dobry jest extra portfel - daje dużo i na długo
Polecam najbardziej w pierwszej kolejności wszystko bezpłatne - też są bez zaświadczeń na ogól.

Już to pisano wcześniej ale to dobry sposób jest:
pożyczyć, po 25 dniach pożyczyć od następnej bezpłatnej firmy i spłacić poprzednią. Tak za darmo można cały rok kożystać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # RE: Pożyczki Internetowe na dowód osobistyStef-x-czyk 2017-05-04 15:22
Brałem Euroloan. Generalnie ok, koszty jak na stronie, trochę ciężko było dostać się do dokumentów ale zadziałało wszystko. Wybrałem ich bo potrzebowąłem pilnie gotówki a pokazywała mi się cały czas na youtubie ich ramka. Tak było najprościej. Teraz też wiem, że jest dużo innych, które spokojnie też bym dostał na całkowicie innych i o wiele lepszych warunkach procentowych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Czy dostanę be zaświadczęń o zarobkach?Franciszek 2017-05-17 19:58
Jak w temacie. Którą dokładnie chwilówkę dostanę abym musiał wpisać dane z dowodu bez wysyłania skanów. Zaświadczenie łatwo zdobyć by było ale branie jego oznacza dla pracodawcy, że chce się zadłużyć. Jego wiedza może pozostać na dotychczasowym poziomie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # RE: Czy dostanę be zaświadczęń o zarobkach?Bogdan 2017-05-21 03:52
Prawie każdą tak dostaniesz @franciszek. Właśnie o to dokładnie chodzi w tym biznesie, że sprowadzone formalności są do absolutnego minimum.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # RE: Pożyczki Internetowe na dowód osobistyJarmi 2017-07-06 11:33
Ilekroć jestem na faraonie to aktualna jest lista pierwsza z pożyczkami internetowymi a pozostałe pozostają aktualizowane mniej regularnie. Oferty zmieniają się często i tak często należy przeprowadzać update.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # RE: Pożyczki Internetowe na dowód osobistyjoa-him 2017-08-25 06:39
Net Credit dobry jest - polecam go z całą odpowiedzialnością
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # RE: Pożyczki Internetowe na dowód osobistyIrekch 2017-08-25 12:20
Vivus jest najlepszy. Nie brałem w życiu za dużo tych chwilówek ale Vivus był na dowód i szybki jak błyskawica. Mam czysty BIK i KRD jeśli to istotne dla innych i chyba bez tego Vivus by mi nic nie dał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # RE: Pożyczki Internetowe na dowód osobistyJacek 2017-09-09 08:36
Wszystkie znam te pożyczki ale brakuje mi co najmniej kiulku. Od lat non stop promuje się netcredit i vivusa czy viasms ale są inne jak moneyman czy kredyt zen co też dają radę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # RE: Pożyczki Internetowe na dowód osobistyRoberto 2017-09-12 09:10
Pożyczkomat jest super! Polecam go, nie ma żadnych wad bo jest za darmo i same zalety z tego samego powodu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # RE: Pożyczki Internetowe na dowód osobistyJakub 2017-09-28 04:17
Dostałem w Ofin bez problemu. Bardzo się zdziwiłem, że takie dobre warunki a wszyscy do okoła mówili żeby uważać na parabank i chwilówkowe firmy. Polecam ofin.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # RE: Pożyczki Internetowe na dowód osobistyMichael Straus 2017-10-24 03:34
Dodałem do zestawienia stare i nowe pożyczki, ostatnio dużo się zmieniło w zestawieniu a Ofin ciągle na topowych pozycjach Faraon24. W samym prospekcie https://faraon24.pl/pozyczki-internetowe/ofin wszystko w komentarzach jest w porządku. Jest jedna uwaga lecz to sprzed roku.

Niektóre podzestawienia wymagają jeszcze drobnej korekty. To z niniejszymi kredytami na sam dowód w szczególności wymaga korekt bo doszło wiele nowych chwilówek a niektóre poprzednie zmieniły parametry. W podstawowym zestawieniu staram się to aktualizować na bieżąco.

Zmieniłem też datę utworzenia głównego zestawienia ponieważ w wyszukiwarkach pokazywała się data sprzed paru lat a cały ranking mocno się zmienił od tamtego czasu. To tak dla wygody użytkowników.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze są elementem dodatkowym witryny. Służą do recenzowania oraz do wyrażania własnych opinii. Administracja Faraon24 nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy. Dane wprowadzane w formularzu tylko w wyjątkowych przypadkach są uznawane za dane osobowe opisane w ustawie.


Kod antyspamowy
Odśwież

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna