Faraon24 » Opinie » Pożyczki internetowe bez zaświadczeń

Pożyczki internetowe bez zaświadczeń

Nie potrzebujesz żadnych dokumentów finansowych. Wszystko odbywa się bez zaświadczeń. Nie musisz biegać po księgowych ani brać wyciągów z banku. O twoich zarobkach nikt nie musi nic wiedzieć. Twoje dochody to sprawa między tobą a urzędem skarbowym. Dbając o najwyższą jakość z niezwykłą starannością dobieramy tylko takie pożyczki, które można dostać bez zarobków i bez uregulowanych prawnie dochodów. Wszystko załatwiasz przez internet, to on jest twoim sprzymierzeńcem. Postęp w tej dziedzinie idzie na tyle szybko, że nawet banki nie nadążają z pozyskiwaniem klientów za sprawą tak dużej pozabankowej konkurencji.

Nowa ratująca pożyczka bez zaświadczeń dla osób zadłużonych

Nowo zadłużone osoby wraz z notorycznymi dłużnikami mają sporo dobrych rozwiązań aby uzupełnić swoje zasoby finansowe. Niektórzy chcą spłacić zadłużenie i „wyczyścić” rejestry BIK lub BIG. Inni będą chcieli spłacić zadłużenie w banku aby móc zaciągnąć kolejny kredyt bankowy i nim spłacić właśnie dług zaciągnięty na spłatę zadłużenia. Może to się wydawać nieco zagmatwane ale jest to bardzo często stosowany machizm pozwalający uniknąć wplątywania się na dłuższy czas w droższe oferty. Dotyczy to większych kwot bo małe kwoty do paru tysięcy zawsze można znaleźć ofertę bez oprocentowania.

Symulacja zadłużenia
Symulacja zadłużenia *.xls (Microsoft Excel)
« pobierz kalkulator zadłużenia


Ratująca pożyczka 1920×1080
« obraz w pełnej rozdzielczości

Totalnie rewolucyjna pożyczka bez zaświadczeń dla osób bezrobotnych

Rejestrowane bezrobocie jest znacznie wyższe niż to rzeczywiste. Dowodzi tego jeden prosty fakt. Bardzo dużo osób zarejestrowanych jako bezrobotni wykonuje pracę na czarno. Dla instytucji finansowych są to osoby po prostu bezrobotne i koniec kropka. Możemy wyjść poza standardowe ramy i rozpatrzyć alternatywę. Alternatywa, którą jest sektor pozabankowy, po krótkim czasie zaczęła być już wyznacznikiem nowych trendów finansowych i okazało się to totalną rewolucją. Nikt wcześniej, pomijając kraje muzułmańskie, nie wdrożył systemu nie oprocentowanych umów. Dla osób bezrobotnych poszukujących pracy stało się to rewelacyjnym rozwiązaniem. Najczęściej ten rewolucyjny produkt wykorzystywany jest do zapewnienia płynności finansowej przed pierwszymi wypłatami. Każdy normalny człowiek, tym bardziej mąż, głowa rodziny, musi dbać o dobry stan portfela dzięki, któremu żywi siebie i rodzinę. To zrozumiałe. Bezrobotni to również cała rzesza studentów. Przynajmniej oficjalnie w większości nie mają żadnego oficjalnego dochodu ale o dużą część studentów troszczą się nadal ich rodzice. Jeśli w intencji klienta jest spłata w terminie do zyskuje od dodatkowy bonus jakim jest zwolnienie z kosztów udostępnienia pieniędzy. W ten totalnie rewolucyjny sposób radzą sobie osoby bezrobotne mające na oku już zarobek w perspektywie czasu jak oraz zaradni ale mniej majętni studenci.

Symulacja bezrobotnego
Symulacja bezrobotnego *.xls (Microsoft Excel)
« pobierz kalkulator dla bezrobotnego

Nowatorska pożyczka bez zaświadczeń i bez dochodów

Nowatorstwo w finansach być musi jeśli biznes ma zarabiać. Znasz już nowatorską ofertę bez zaświadczeń, taką, którą można dostać bez dochodów? Takie oferty są w całym Internecie. Globalne firmy finansowe mają swoje biznesy w Polsce i skutecznie konkurują z bankami dzięki swojej nowatorskiej usłudze dostępnej całą dobę i non stop online. Niektóre oferty są nieoprocentowane.

Nowatorska pożyczka
Symulacja nowatorskiej pożyczki *.xls (Microsoft Excel)
« pobierz symulację

Idealna pożyczka bez zaświadczeń na wakacje

Idealne wakacje z idealną ofertą finansową? Najlepiej ciepło, słonecznie i tanio. W Internecie da się to zrobić. Idealna oferta skierowana jest dla osób, które chcą dokonać spłaty w terminie. Dzięki temu nie będą naliczone żadne odsetki. Będzie to pożyczka nieoprocentowana. Idealne rozwiązanie dla osób korzystających z ofert last minute. Dzięki temu nie ominie cię żadna super oferta a jeśli spłaty dokonasz w terminie nie zapłacisz żadnych odsetek.

Pożyczka bez zaświadczeń na wakacyjne last minute

Wakacyjne last minute to oferta, która pojawia się bardzo krótkim czasie poprzedzającym terminem wyjazdu. Większość osób, które w pracują dla kogoś innego mogą mieć wolne od pracy dni tylko wtedy jeśli złożą o to wniosek i zostanie on zaakceptowany. Urlop na żądanie nie wchodzi w grę z dwóch powodów. Pierwszy to ograniczenie dniowe urlopu na żądanie, drugi to negatywny pogląd pracodawcy na tego typu urlopy. Większość osób, które pracują dla kogoś innego nie mają szans korzystać z last minute.

Z last minute najczęściej korzystają osoby, które mają elastyczny czas pracy lub pracują same dla siebie. Te dwie grupy oderwane od post niewolniczego systemu mają możliwość same o sobie decydować i to dla nich są oferty last minute. Ale nawet osoby wyzwolone zawodowe nie zawsze mają regularne zarobki. I w tym momencie z pomocą przychodzi oferta bez zaświadczeń idealna na wakacje.

Zalety

  • pożyczka jest
    • nieoprocentowana (RRSO wynosi równo „0”)
    • przez internet
    • na 30 dni

Brak oprocentowania występuje jeśli umowę podpisujemy pierwszy raz. Tych firm jest kilka więc można z nich czerpać aż do wyczerpania.

Całość procedury odbywa się przez internet. Wszystko może zająć kilkanaście minut. Na odpowiedź na ofertę last minute mamy bardzo mało czasu i ta prostota jest tutaj znamienna.

Większość wakacyjnych last minute dotyczy okresu od 5 do 18 dni. 30 dni na spłatę zupełnie wystarczy aby zdążyć dostać wynagrodzenie a czas wakacyjny będzie niezakłócony.

Pliki z last minute do pobrania

nowabezpozyczka-idealne-wakacje-1.jpg « rozmiar: 1,52 MB rozdzielczość: 1188 x 4592

nowabezpozyczka-idealne-wakacje-2.jpg « rozmiar: 2,28 MB rozdzielczość: 1350 x 9872

nowabezpozyczka-idealne-wakacje-3.jpg « rozmiar: 0,98 MB rozdzielczość: 1350 x 3787

nowabezpozyczka-idealne-wakacje-4.jpg « rozmiar: 0,83 MB rozdzielczość: 980 x 2560

Najlepsze strony z wycieczkami last minute

Multi pożyczka bez zaświadczeń dla dobrego cash flow

Cash flow to przepływ pieniądza. Dobry cash flow jest wtedy kiedy więcej zarabiasz niż wydajesz. Dzięki paru prostym sztuczką możemy zyskać dodatkowy czas na poprawę dobrobytu. Chodzi o wydłużenie czasu w którym umowa jest nieoprocentowana. Pamiętasz ile razy słyszałeś „potrzebuję jeszcze trochę więcej czasu”. Chodzi właśnie o ten cenny czas, który kosztuje codziennie konkretne sumy pieniędzy. Multi oferty to sposób na spłacenie jednej nieoprocentowanej umowy drugą nieoprocentowaną. Całkowity koszt tych operacji wyniesie tylko kilka groszy polskich, które trzeba poświęcić na weryfikację tożsamości drogą elektroniczną.

Internetowa pożyczka bez zaświadczeń dla niecierpliwych

W banku trzeba być cierpliwym, wymaga tego nieformalne memorandum, że to czas banku jest najważniejszy. Pożyczkowe ADHD może dopaść każdego. Nawet jeśli teraz czytasz to tylko z ciekawości może okazać się, że w przyszłości sam znajdziesz się w skomplikowanej sytuacji i przypomnisz sobie o internetowej gotówce, którą otrzymasz w parę minut a usługa działa całą dobę w wszędzie tam gdzie jest dostęp do komputera z aktywnym łączem internetowym.

Całodobowa pożyczka bez zaświadczeń dla dziennych i nocnych marków

Niektórych życie społecznie i zawodowe trwa nie tylko w dzień ale i w nocy. W nocy żadne banki nie działają, oczywiście bez problemu mamy dostęp do tysięcy bankomatów ale co jeśli na naszym koncie nie ma minimalnej sumy jaka jest potrzebna aby bankomat zrealizował wypłatę? Można skorzystać z oferty całodobowej. Działa ona dzięki zautomatyzowanemu systemowi, który w ciągu kilku milisekund zrealizować dyspozycję wystawioną przez pożyczkobiorcę. Na pomysł taki na pewno wpadł człowiek, który sam jest nocnym markiem i na pewno wymyślił to właśnie w nocy. Zaletą systemu jest to, że w nocy nie potrzeba nawet połączenia internetowego aby otrzymać natychmiastowy przelew. Wystarczy do tego telefon komórkowy z którego trzeba będzie wysłać wiadomość SMS z dyspozycją do firmy finansowej.

Świąteczna pożyczka bez zaświadczeń na preferencyjnych warunkach

Idą święta! Idą! A wraz z nimi wydatki. Niektórzy mają wrednych szefów i nie dostali przedświątecznych premii, inni dostali niskie pensje a jeszcze inni nie dostali ich wcale. Na horyzoncie pojawi się zawsze jakaś oferta. Najlepiej niech będzie na preferencyjnych warunkach czyli takich, które są znacznie lepsze od przeciętnie rynkowych. Oznacza to tańszy pieniądz a przy kwotach nie przekraczających paru tysięcy umowy mogą być nieoprocentowane i nie obciążone żadnymi kosztami.

Gorące pożyczki bez zaświadczeń dla poszukiwaczy promocji

Zawsze gdzieś jakaś promocja trwa, niektóre trwają cały czas. Najgorętszą z gorących promocji ma parę firm. Promocje trwają do odwołania i nie ma tu mowy o wyczerpaniu zapasów. Z pewnością zastanawiasz się na czym może polegać promocja przy produkcie finansowym. Banki przyzwyczaiły klientów, że każda promocja jest fundowana i tak z kieszeni klienta w ten czy inny sposób. Jest parę miejsc gdzie sytuacja jest zupełnie odwrotna. To oferent przeprowadza swojego rodzaju degustację, która do niczego nie zobowiązuje ale pozwala cieszyć się smakiem pieniędzy i to całkowicie za darmo. Najlepsza promocja to nieoprocentowane umowy pozabankowe za które klient nic nie płaci. Działa to tak, że otrzymujemy konkretną kwotę i zobowiązujemy się oddać dokładnie tyle samo w określonym czasie. Jedyne co w przypadku tej oferty jest przychodem firmy to klient zapoznany z produktem. Promocyjne nieoprocentowane umowy mają ograniczenia co do kwoty i czasu na jaki umowa zostaje zawarta. Ten warunek można obejść stosując Multi oferty.

0 0 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest
Ocena
Jak to oceniasz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Faraon24 » Opinie » Pożyczki internetowe bez zaświadczeń

Kredyty Internetowe na PIT - bez zaświadczeń o dochodach

W naszym zestawieniu pożyczek pozabankowych jest kolumna oznaczona bez zaświadczeń, która może przyjmować dwa parametry, TAK lub NIE. Sprawę trzeba nieco rozjaśnić ponieważ w bankach też mogą być zaproponowane podobne kredyty dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Musisz wiedzieć, że w sieci Internet z łatwością natrafisz na sporo ofert ale tylko część jest autentyczna i zweryfikowana. Laikom trudno będzie odróżnić prawdę od fałszu ale… mamy dobrą wiadomość! – w Faraon24 sprawdziliśmy wszystkie oferty na PIT i bez PIT i mamy ich aktualny ranking! Sprawdź i aplikuj o pożyczki przez Internet!

GETIN Bank

niewymagane:

zaświdczenie z pracy

bez BIK: nie

wymagane:

PIT-11, PIT-40 lub PIT-40A
(emerytura lub renta)

inne dokumenty:

dowód osobisty

online: tak

RRSO: od 27,1%

rata: od 270,18 zł

Logo Credit Agricole

Credit Agricole

niewymagane:

zaświdczenie ZUS/US

bez BIK: nie

wymagane:

zaświadczenie o zarobkach lub
PIT-28 lub
PIT-36 lub
PIT-36L
(emerytura, renta, KRUS)

inne dokumenty:

dowód osobisty

online: tak

RRSO: od 18,70%

rata: od 284 zł

Logo BNP Paribas

BNP Paribas

niewymagane:

zaświadczenie o dochodach

bez BIK: nie

wymagane:

rachunek osobisty, oświadczenie o zarobkach

dochody:

indywidualnie

online: tak

RRSO: od 16%

rata: od 262 zł

Logo ING

ING

niewymagane:

zaświadczenie o zarobkach

bez BIK: nie

wymagane:

PIT-11

Działalność wykonywana osobiście: Umowa zlecenie / o dzieło / renta

online: tak

RRSO: od 21,10%

rata: od 314 zł

Logo Kasa Stefczyka

Kasa Stefczyka

niewymagane:

zaświadczenie o dochodach, super BIK

bez BIK: nie

wymagane:

PIT-11 lub PIT-36

Dochody: indywidualnie / akceptacja niskich

online: tak

RRSO: od 12%

rata: od 260 zł

Logo Nest Bank

Nest Bank

niewymagane:

zaświadczenie z pracy

bez BIK: nie

wymagane:

PIT z ostatniego roku obrotowego

Inne dokumenty: dowód osobisty

online: tak

RRSO: od 29%

rata: od 271 zł

Bank Spółdzielczy w Parczewie

niewymagane:

zaświadczenie ZUS, zaświadczenie o zarobkach

bez BIK: nie

wymagane:

PIT 11, PIT 40 lub PIT 40A

Inne dokumenty: dowód osobisty

online: nie

RRSO: od 8,9%

rata: od 62 zł

Bank Spółdzielczy we Wschowie

niewymagane:

zaświadczenie ZUS, zaświadczenie o zarobkach

bez BIK: nie

wymagane:

PIT 11, dowód osobisty

Szybki: decyzja w 15 minut

online: nie

RRSO: od 10%

rata: od 102 zł

Bank Silesia w Katowicach

niewymagane:

zaświadczenie ZUS, zaświadczenie o zarobkach

bez BIK: nie

wymagane:

PIT 11, PIT 40A lub PIT 11A

Ubezpieczenie: nieobowiązkowe

online: nie

RRSO: od 9,21%

rata: od 31,70 zł

Logo Alior Bank

Alior Bank

niewymagane:

zaświadczenie o zarobkach

bez BIK: nie

wymagane:

PIT 11 za min. 10 miesięcy

Szybki: decyzja w 30 minut

online: tak

RRSO: od 13,7%

rata: od 238,80 zł

To są bankowe oferty do których nie potrzebne są dokumenty dochodowe z zakładu pracy. Zauważ, że banki zawsze wymagają innych zaświadczeń dokumentujących zarobki. Może to być oświadczenie lub też dokument podatkowy PIT-11. Jeśli jesteś zainteresowany franczyzą to zwróć szczególna uwagę na szczegóły i wymagania co do franczyzodawcy i wymóg długości prowadzenia działalności gospodarczej. Często wystarczy samo zarejestrowanie dla jednoosobowej działalności gospodarczej. Dla spółek okres może się wydłużyć dłuższy a w przypadku kupionych gotowych spółek okres działalności przed przejęciem może nie być brany do oceny ryzyka. Zwróć uwagę na rubrykę „inne warunki”. Zauważ również, że każdy bank będzie sprawdzał rejestr BIK (Biuro Informacji Kredytowej) ale nic straconego ponieważ mamy też listę pożyczek bez sprawdzania rejestru dłużników i pozostałych rejestrów publicznej informacji gospodarczej.

Mogę być pewny, że gro osób odwiedzających tą konkretną stronę szukało zupełnie czego innego niż tutaj znalazło. Jeśli szukasz klasycznych pożyczek bez zaświadczeń czyli tych pozabankowych a najlepiej dla osób bezrobotnych, z nieobsługiwanymi obciążeniami kredytowymi (innymi słowy z długami) czy z zajęciem komorniczym to może zainteresować zapoznanie się z pożyczkami internetowymi bez zaświadczeń z naszego działu artykułów. Znajdziesz tam dużo informacji o tych usługach, zwróć szczególną uwagę na to czym jest Multi Pożyczka. Wiele osób z niej korzysta i chwali sobie ten sposób podejścia do pożyczania. W skrócie Multi Pożyczka działa tak: pożycza się od wielu firm pożyczki nieoprocentowane spłacając poprzednią następną a jedynym kosztem jest przelew weryfikacyjny w kwocie od 0,01 do 1 zł (czyli od jednego grosza do maksymalnie jednej złotówki).

Dlaczego na tej liście są tylko kredyty bankowe?

Odpowiedź jest prosta. Tak samo wiele osób szuka ofert bez zaświadczeń o dochodach mając na myśli kredyty na PIT jak wiele osób ma na myśli produkty pozabankowe. Spowodowane jest to intensywnymi kampaniami reklamowymi. Zwróć uwagę, że banki, które obiecują podobne produkty wymagają w pierwszej kolejności otworzenia rachunku bieżącego. Chodzi o to, że aby w ogóle złożyć wniosek o udzielenie pożyczki należy być już klientem banku i posiadać aktywne konto. Okazuje się, że bardzo wiele osób nawet po natychmiastowym rozczarowaniu nie zamyka już niepotrzebnych rachunków. Sam osobiście posiadam jedno takie konto w Alior Bank (NIP: 1070010731, REGON: 14138714200000, KRS: 0000305178) od wielu lat (ok. 2007 rok). Zostałem skuszony darmowym rachunkiem internetowym z bezpłatnym przyjmowaniem przelewów zagranicznych w walucie EUR. Po nadejściu kolejnego przelewu (jeśli pamięć nie zawodzi to był trzeci) zorientowałem się, że ten i każdy poprzedni przelew przychodzący z zagranicy w unijnej walucie kosztował mnie bagatela 40 zł i to bez względu na wysokość przelewu. Była to opłata, której miało nie być i o czym zostałem zapewniony przez pracownika banku (akurat dziwnym trafem skończyły się cenniki kont). Od tamtego czasu w bankach i urzędach mam włączony dyktafon i już dziesiątki razy się przydał.

Ja, Michael Straus piszę i mówię świetnie po Polsku ponieważ mieszkam tu już od 2006 roku, tak w gwoli wyjaśnienia. Wspólnie z przyjaciółmi programistami uruchomiliśmy to zestawienie po to aby pomagać tym, którzy są wypłacalni ale nie są w stanie lub nie chcą okazać się wiarygodnym zaświadczeniem o dochodach od swojego pracodawcy. Bez tego dokumenty pożyczki są dostępne ale z pewnym zastrzeżeniem. Musisz wiedzieć czego unikać aby nie dać wpuścić się w maliny. W pierwszej kolejności trzeba unikać reklam, które manipulują. Postanowiłem zrobić listę wszystkich instytucji, które oferują kredyty i pożyczki bez zaświadczeń zarówno tych, które chcą przyciągnąć klienta, który docelowa ma kupić zupełnie inny produkt a kredytu i tak nie dostanie oraz listę instytucji, które udzielają kredytów na inne zaświadczenia niż te z pracy. Banki potrzebują zaświadczeń takich czy innych, tego się nie da ominąć w żaden legalny sposób.

0 0 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest
Ocena
Jak to oceniasz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments