Faraon24 » Ranking pożyczek pozabankowych. Gdzie najniższa rata?

Ranking pożyczek pozabankowych. Gdzie najniższa rata?

Od 5000 do 20,000 zł -sprawdzisz, która pożyczka pozabankowa ma najniższą ratę przy identycznych warunkach. Dzięki naszemu rankingowi szybko dowiesz się gdzie warto składać wniosek. Niska rata to podstawa rozsądnego comiesięcznego planowania budżetu domowego. Wiele z nich otrzymasz nawet jeśli dostałeś wcześniej odmowę w banku.

Ranking gdzie najniższa rata za pożyczkę na 5, 10 i 20 tys zł.
Sprawdź najnowsze dane tutaj

Jak wyraźnie widać w niniejszym spisie zawsze wygrywa pożyczka Wonga nic więc dziwnego, że wręcz wypada się tym pochwalić na stronie głównej pożyczkodawcy.

Wykres ilustruje to co widać w rankingu. Wonga wygrywa bez znaczenia czy pożyczysz 5000, 10000 czy 20000 zł – zawsze u nich masz najniższą ratę. Credissimo i Vippo odpadły już przy kwocie 10tys zł. Do samego końca do kwoty 20 tys zł dotarły tylko własnie Wonga, Rapida i najdroższa aktualnie pożyczka ratalna pozabankowa czyli TAKTO.

Czy ranking zlecany jest wartościowy?

Sprawdziłem inne podobne rankingi dla najniższych miesięcznych rat i są bardzo podobne ale mało użyteczne.

W rankingu eGospodarki znajduje się pośrednik Ratado, który jak nazwa wskazuje pożyczek nie udziela. Ratado jest pośrednikiem. Swoją drogą nie sposób oprzeć się wrażeniu (mało powiedziane), że w rankingu znajduje się lokowanie pożyczki Wonga. Sama Wonga chwali się tym rankingiem na swojej stronie głównej i podaje, że sama go zleciła 🙂

Uwaga: to jest bardzo dobre zachowanie pożyczkodawcy – jest pewny, że bije innych w rankingach to powoduje wykonywanie zewnętrznych porównań i zestawień. Warto zwrócić uwagę, że nasze Pożyczki Internetowe  opierają się na nieco odmiennych zasadach, ważna przede wszystkim jest wysoka przyznawalność. Rankingi takie jak ten będą powstawały niezależnie od podstawowego zestawienia Faraon24. Ważne jest, że to pożyczkobiorcy korzystają najbardziej bo jak nie Wonga to coś podobnego od razu można sprawdzić. Samo porównanie w eGospodarce jest też mało czytelne – doprawdy – mało komu z potencjalnych pożyczkobiorców chciałoby się wczytywać „co autor miał na myśli” – zdania i opisy są długie. Można prościej i też mieć 100% treści.

Zwycięzcy z Wongi chwalą się też rankingiem od eBrokera oraz Comperii. Każdy z rankingów jest bardzo podobny do siebie, każdy na zlecenie firmy wonga.com.

Praktyczna porada dla wszystkich tworzących rankingi i porównania: nie opisujcie tego co już widzi klienta w tabelach, zamiast tego dajcie więcej informacji. Nikt nie chce czytać tego co już zobaczył w tabeli lub na obrazku.

Dodatkowo: zestawianie pożyczek Wonga i Rapida jest bezsensu bo ta druga to typowy parasol dla zadłużonych, ich oferta jest kierowana do innego typu klienta. Rapida przyjmie tych, którzy otrzymali wcześniej decyzję odmowną w banku. Wonga natomiast jest pożyczką z pełnym sprawdzaniem baz BIK i KRD.

Jak dowiedzieć się gdzie oferują najniższą ratę pożyczki pozabankowej?

Socjeta nie ryzykuje wysoko. Koło spadochroniarzy.
Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej 1) objaśnienie

Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta. Aby dowiedzieć się gdzie dostać pożyczkę pozabankową z najniższą ratą wystarczy sprawdzać na bieżąco zestawienie faraon24 oraz zaglądać do działu opinie. Publikowane są tam aktualności o wszystkich aktualizacjach. Kiedy to jest możliwe to staramy się aby informacja o aktualizacji, ze szczególnym uwzględnieniem ewentualnych promocji, pojawiały się w panelu bocznym portalu.

To socjeta pożyczki pozabankowe z niską ratą najczęściej wybiera. Elitarna grupa, która wie gdzie szukać. Ofert jest zatrzęsienie. Tylko kilka z nich jest relatywnie tania. Konieczność zawarcia umowy poza systemem bankowym socjety wynika przede wszystkim z życia na kredyt. Życie ponad stan oznacza statystycznie częstsze wpisy w bazach zadłużonych.

Drugą grupą są bezrobotni. Specyficzny anturaż bezrobotnych powoduje zwiększoną czujność na oferty z wysokimi cenami. Drogich ofert jest najwięcej. Najłatwiej jest im dotrzeć do konsumenta z powodu większych od konkurencji możliwości nakładczych przy finansowaniu kampanii reklamowych.

To z ich doświadczenia i wiedzy wyłania się zestawienie najtańszych pozabankowych ofert.

1) objaśnienie Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej udostępniło obraz obrazujący jak wielkie ryzyko a jak wiele pewności przy procedurze skoków ze spadochronem socjety. Rosyjskie źródło nie jest przypadkowe, gro zarządu instytucji pożyczkowych to nazwiska pisane cyrylicą.

0 0 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest
Ocena
Jak to oceniasz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments