Faraon24 » Kredyt na PIT 11; 36; 37; 40; 40A – bez zaświadczeń

Kredyty Internetowe na PIT - bez zaświadczeń o dochodach

W naszym zestawieniu pożyczek pozabankowych jest kolumna oznaczona bez zaświadczeń, która może przyjmować dwa parametry, TAK lub NIE. Sprawę trzeba nieco rozjaśnić ponieważ w bankach też mogą być zaproponowane podobne kredyty dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Musisz wiedzieć, że w sieci Internet z łatwością natrafisz na sporo ofert ale tylko część jest autentyczna i zweryfikowana. Laikom trudno będzie odróżnić prawdę od fałszu ale… mamy dobrą wiadomość! – w Faraon24 sprawdziliśmy wszystkie oferty na PIT i bez PIT i mamy ich aktualny ranking! Sprawdź i aplikuj o pożyczki przez Internet!

GETIN Bank

niewymagane:

zaświdczenie z pracy

bez BIK: nie

wymagane:

PIT-11, PIT-40 lub PIT-40A
(emerytura lub renta)

inne dokumenty:

dowód osobisty

online: tak

RRSO: od 27,1%

rata: od 270,18 zł

Logo Credit Agricole

Credit Agricole

niewymagane:

zaświdczenie ZUS/US

bez BIK: nie

wymagane:

zaświadczenie o zarobkach lub
PIT-28 lub
PIT-36 lub
PIT-36L
(emerytura, renta, KRUS)

inne dokumenty:

dowód osobisty

online: tak

RRSO: od 18,70%

rata: od 284 zł

Logo BNP Paribas

BNP Paribas

niewymagane:

zaświadczenie o dochodach

bez BIK: nie

wymagane:

rachunek osobisty, oświadczenie o zarobkach

dochody:

indywidualnie

online: tak

RRSO: od 16%

rata: od 262 zł

Logo ING

ING

niewymagane:

zaświadczenie o zarobkach

bez BIK: nie

wymagane:

PIT-11

Działalność wykonywana osobiście: Umowa zlecenie / o dzieło / renta

online: tak

RRSO: od 21,10%

rata: od 314 zł

Logo Kasa Stefczyka

Kasa Stefczyka

niewymagane:

zaświadczenie o dochodach, super BIK

bez BIK: nie

wymagane:

PIT-11 lub PIT-36

Dochody: indywidualnie / akceptacja niskich

online: tak

RRSO: od 12%

rata: od 260 zł

Logo Nest Bank

Nest Bank

niewymagane:

zaświadczenie z pracy

bez BIK: nie

wymagane:

PIT z ostatniego roku obrotowego

Inne dokumenty: dowód osobisty

online: tak

RRSO: od 29%

rata: od 271 zł

Bank Spółdzielczy w Parczewie

niewymagane:

zaświadczenie ZUS, zaświadczenie o zarobkach

bez BIK: nie

wymagane:

PIT 11, PIT 40 lub PIT 40A

Inne dokumenty: dowód osobisty

online: nie

RRSO: od 8,9%

rata: od 62 zł

Bank Spółdzielczy we Wschowie

niewymagane:

zaświadczenie ZUS, zaświadczenie o zarobkach

bez BIK: nie

wymagane:

PIT 11, dowód osobisty

Szybki: decyzja w 15 minut

online: nie

RRSO: od 10%

rata: od 102 zł

Bank Silesia w Katowicach

niewymagane:

zaświadczenie ZUS, zaświadczenie o zarobkach

bez BIK: nie

wymagane:

PIT 11, PIT 40A lub PIT 11A

Ubezpieczenie: nieobowiązkowe

online: nie

RRSO: od 9,21%

rata: od 31,70 zł

Logo Alior Bank

Alior Bank

niewymagane:

zaświadczenie o zarobkach

bez BIK: nie

wymagane:

PIT 11 za min. 10 miesięcy

Szybki: decyzja w 30 minut

online: tak

RRSO: od 13,7%

rata: od 238,80 zł

To są bankowe oferty do których nie potrzebne są dokumenty dochodowe z zakładu pracy. Zauważ, że banki zawsze wymagają innych zaświadczeń dokumentujących zarobki. Może to być oświadczenie lub też dokument podatkowy PIT-11. Jeśli jesteś zainteresowany franczyzą to zwróć szczególna uwagę na szczegóły i wymagania co do franczyzodawcy i wymóg długości prowadzenia działalności gospodarczej. Często wystarczy samo zarejestrowanie dla jednoosobowej działalności gospodarczej. Dla spółek okres może się wydłużyć dłuższy a w przypadku kupionych gotowych spółek okres działalności przed przejęciem może nie być brany do oceny ryzyka. Zwróć uwagę na rubrykę „inne warunki”. Zauważ również, że każdy bank będzie sprawdzał rejestr BIK (Biuro Informacji Kredytowej) ale nic straconego ponieważ mamy też listę pożyczek bez sprawdzania rejestru dłużników i pozostałych rejestrów publicznej informacji gospodarczej.

Mogę być pewny, że gro osób odwiedzających tą konkretną stronę szukało zupełnie czego innego niż tutaj znalazło. Jeśli szukasz klasycznych pożyczek bez zaświadczeń czyli tych pozabankowych a najlepiej dla osób bezrobotnych, z nieobsługiwanymi obciążeniami kredytowymi (innymi słowy z długami) czy z zajęciem komorniczym to może zainteresować zapoznanie się z pożyczkami internetowymi bez zaświadczeń z naszego działu artykułów. Znajdziesz tam dużo informacji o tych usługach, zwróć szczególną uwagę na to czym jest Multi Pożyczka. Wiele osób z niej korzysta i chwali sobie ten sposób podejścia do pożyczania. W skrócie Multi Pożyczka działa tak: pożycza się od wielu firm pożyczki nieoprocentowane spłacając poprzednią następną a jedynym kosztem jest przelew weryfikacyjny w kwocie od 0,01 do 1 zł (czyli od jednego grosza do maksymalnie jednej złotówki).

Dlaczego na tej liście są tylko kredyty bankowe?

Odpowiedź jest prosta. Tak samo wiele osób szuka ofert bez zaświadczeń o dochodach mając na myśli kredyty na PIT jak wiele osób ma na myśli produkty pozabankowe. Spowodowane jest to intensywnymi kampaniami reklamowymi. Zwróć uwagę, że banki, które obiecują podobne produkty wymagają w pierwszej kolejności otworzenia rachunku bieżącego. Chodzi o to, że aby w ogóle złożyć wniosek o udzielenie pożyczki należy być już klientem banku i posiadać aktywne konto. Okazuje się, że bardzo wiele osób nawet po natychmiastowym rozczarowaniu nie zamyka już niepotrzebnych rachunków. Sam osobiście posiadam jedno takie konto w Alior Bank (NIP: 1070010731, REGON: 14138714200000, KRS: 0000305178) od wielu lat (ok. 2007 rok). Zostałem skuszony darmowym rachunkiem internetowym z bezpłatnym przyjmowaniem przelewów zagranicznych w walucie EUR. Po nadejściu kolejnego przelewu (jeśli pamięć nie zawodzi to był trzeci) zorientowałem się, że ten i każdy poprzedni przelew przychodzący z zagranicy w unijnej walucie kosztował mnie bagatela 40 zł i to bez względu na wysokość przelewu. Była to opłata, której miało nie być i o czym zostałem zapewniony przez pracownika banku (akurat dziwnym trafem skończyły się cenniki kont). Od tamtego czasu w bankach i urzędach mam włączony dyktafon i już dziesiątki razy się przydał.

Ja, Michael Straus piszę i mówię świetnie po Polsku ponieważ mieszkam tu już od 2006 roku, tak w gwoli wyjaśnienia. Wspólnie z przyjaciółmi programistami uruchomiliśmy to zestawienie po to aby pomagać tym, którzy są wypłacalni ale nie są w stanie lub nie chcą okazać się wiarygodnym zaświadczeniem o dochodach od swojego pracodawcy. Bez tego dokumenty pożyczki są dostępne ale z pewnym zastrzeżeniem. Musisz wiedzieć czego unikać aby nie dać wpuścić się w maliny. W pierwszej kolejności trzeba unikać reklam, które manipulują. Postanowiłem zrobić listę wszystkich instytucji, które oferują kredyty i pożyczki bez zaświadczeń zarówno tych, które chcą przyciągnąć klienta, który docelowa ma kupić zupełnie inny produkt a kredytu i tak nie dostanie oraz listę instytucji, które udzielają kredytów na inne zaświadczenia niż te z pracy. Banki potrzebują zaświadczeń takich czy innych, tego się nie da ominąć w żaden legalny sposób.

0 0 Głosy
Łączna ocena
Zapisz się
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments