Pożyczki Gotówkowe z dostawą do domu

Każdy kto ceni sobie kontakt osobisty i obsługę bezpośrednią na pewno przychylnie spojrzy na pożyczki w domu. Klienci jako zaletę wskazują możliwość dokładnego wypytania przedstawiciela pożyczkodawcy o konkretne zapisy np. w regulaminie czy umowie. Doradca natychmiast wszystko wyjaśni i każdą niejasność punkt po punkcie omówi. Zwróć uwagę, że firmy oferujące osobistą obsługę domową mogą działać w określonym rejonie, te duże mają swoje oddziały lub mobilnych doradców w każdym większym mieście, te mniejsze firmy natomiast skupiają się na rynku lokalnym minimalizując koszty własne, które i tak w ostateczności ponosi klient w cenie pożyczki. Proponujemy tylko zweryfikowane firmy – mamy ich najwięcej!

Pożyczki w domu klienta - zestawienie ofert

kwota
do 6000 zł
okres
1-12 msc
RRSO
indywidualnie
min wiek
18-80 lat
bez zaświadczeń?
tak

Pożyczka w domu Bocian Pożyczki to prawdziwa legenda w branży usług finansowych świadczonych w domu klienta. Zasady są proste: wypełniasz formularz kontaktowy na stronie Bociana, doradca oddzwania i umawia na spotkanie domowe. W domu zostaną omówione wszystkie punkty umowy, można o wszystko zapyta i oczekiwać dokładnych wyjaśnień. RRSO nie jest najniższe ale przedstawiciel firmy też musi zarobić na swojej pracy i jest to wliczone w cenę pożyczki.

kwota
1500-20000 zł
okres
6-48 msc
RRSO
od 13,04%
min wiek
od 18 lat
bez zaświadczeń?
tak

Pożyczka na raty online Monedo Now, to bardzo innowacyjna oferta od znanej firmy Kreditech z niemieckim rodowodem. Poza Polską ich pożyczki udzielane są również w Czechach, Słowacji, Rosji, Indiach, Hiszpanii, Brazylii oraz w Meksyku. Doceniana przez lekarzy, radców prawnych i ceniona przez branżę bankową.

kwota
3000-60000 zł
okres
24-60 msc
RRSO
od 12,36%
min wiek
od 25 lat
bez zaświadczeń?
tak

Pożyczka długoterminowa online Smartney jest częścią francuskiego banku Oney z rozpoznawalną w supermarketach marką Smartney. To wyjątkowa długoterminowość w połączeniu z wysoką kwotą oraz dużą przyznawalnością wśród klientów z bardzo dobrą zdolnością kredytową. Wybierana przez klientów sieci Auchan, stomatologów, handlowców i właścicieli spółek akcyjnych.

kwota
600-5000 zł
okres
35/44/52 tyg.
RRSO
max. 98%
wiek
18-75
bez zaświadczeń?
tak

Pożyczka w domu bez BIK udzielana przez Eden Finance przeznaczona jest głównie Warszawa, Łódź, Radom, Siedlce, Płock, Ciechanów, Wołomin, Przasnysz, Ząbki, Nowy Dwór Mazowiecki. Firma jest w zestawieniach Faraon24 od 2014. Wymienione miejscowości to nie wszystko, aby dowiedzieć się czy mobilny doradca obsługuje daną miejscowość należy zadzwonić na numer podany na stronie Eden Finance.

kwota
500-1000 zł
okres
90 dni
RRSO
546,25%
wiek
min. 26
bez zaświadczeń?
tak; KRD+
komornik+
weksel+

Pożyczka PSZCZÓŁKA dla zadłużonych z komornikiem, bez KRD, na raty to propozycja firmy PSZCZÓŁKA PIECHOCCY SP. Z O.O. w likwidacji. Obsługa odbywa się w domu klienta i tam podpisywana jest umowa i wypłacana gotówka do ręki. Obsługiwani są klienci z wpisami w KRD a nawet z zajęciem komorniczym. Nie są sprawdzane rejestry KRD, ERIF i BIG Infomonitor. Zabezpieczeniem jest umowa przewłaszczenia na zabezpieczenie i weksel. Sami nazywają określają swoją ofertę jako pożyczka skondensowana ale nie oznacza to kredytu konsolidacyjnego tzn. kredyt nie powinien być być przeznaczony na spłatę innych pożyczek. 

kwota
500-2000 zł
okres
15/30 dni
RRSO
550%
wiek
> 20
bez zaświadczeń?
tak; bez BIK

Chwilówka do domu DAIGLOB / pożyczki bez BIK oferowane w trzech wariantach: dostawa do domu klienta; przelew na konto; odbiór w oddziale. DAIGLOB bardzo szybko zarejestrował swoją działalność kredytową zaraz po uruchomieniu przez Komisję Nadzoru Finansowego rejestru RIP pod numerem RIP000016. W tej odsłonie umożliwia pożyczenie od 500 do 2000 zł na okres pół lub całego miesiąca i dostarcza pieniądze wprost pod drzwi mieszkania lub domu klienta. RRSO na ich stronie internetowej jest nieaktualne, obecne RRSO może wynosić maksymalnie ok 550% na okres 30 dni a jest to wskaźnik odnoszący się do roku i nie należy mnożyć przez niego pożyczone kwoty. Skorzystają tu klienci ze złym stanem historii kredytowej czyli z ujawnionym nieobsługiwanym zadłużeniem w bazie BIK – inaczej niska ocena punktowa lub niski scoring. Obsłuży klientów w miejscowościach: Tuchola, Świecie, Grudziądz, Wąbrzeźno, Brodnica, Nakło, Bydgoszcz (siedziba główna DAIGLOB), Toruń, Rypin, Żnin, Barcin, Aleksandrów kujawski, Inowrocław, Włocławek i okolice tych miejscowości – kolejność od północy na południe.

kwota
1000-4000 zł
okres
1-12 msc
RRSO
od 175,70%
wiek
> 19
bez zaświadczeń?
tak; bez BIK

Ślimak Pożyczki to pożyczki gotówkowe z dostawą do domu klienta bez sprawdzania BIK. Operatorem jest firma Ślimak Finance Sp. z o.o., która natychmiast po utworzeniu rejestru RIP prowadzonego przez KNF zgłosiła się do jego dopisania i otrzymała numer RIP000003. Udzielają pożyczek osobom z zajęciem komorniczym ale nie można mieć zadłużenia w bazach KRD, BIG Infomonitor i ERIF.

kwota
100-3000 zł
okres
1-12 msc
RRSO
od 137%
wiek
> 25
bez zaświadczeń?
tak; bez BIK

MARKA S.A. kieruje swoją ofertę do osób legitymujących się stałym źródłem dochodów i ukończyły 25 lat. Są tu dwie oferty: 1) na 12 miesięcy – raty miesięczne 2) na 52 tygodnie – raty tygodniowe. Obydwie na maksymalną kwotę 3000 PLN. Spółka jest notowana na New Connect GPW.

Pożyczka w kiosku RUCH-u

RUCH
kwota
do 3000 zł
okres
61 dni
RRSO
0%
min wiek
19-80 lat
bez zaświadczeń?
tak

Pożyczka w kiosku RUCH – taką opcję wymyśliła tylko jedna firma z zestawień Faraon24. Przeszła wielokrotnie weryfikację również tą sczegółowa pod nazwą Analiza24. Co istotne to 500 zł można pożyczyć z kosztem równym dokładnie zero złotych. To międzynarodowe przedsięwzięcie finansowe objawi się po naciśnięciu przycisku “sprawdź” – a więc sprawdź już teraz i otrzymaj bezpłatną pożyczkę na 61 dni bez wychodzenia z domu.

Pożyczka do wynajmowanego domu i mieszkania jest tak samo dostępna jak ta do własnego. W przypadku wyboru wizyty przedstawiciela, który ma przynieść gotówkę nie będzie on prosił o przedstawienie aktu notarialnego i opłaconych rachunków potwierdzających własność.

Pożyczka do domu i mieszkania na sprzedaż – jeśli przedstawiciel kredytodawcy zobaczy, że przed domem jest ogłoszenie mówiące o ofercie sprzedaży nieruchomości nie będzie miało to żadnego wpływu na decyzję. Ważna jest zdolność kredytowa. Nie ma potrzeby zdejmowania takich szyldów.

Pożyczka do domu opieki może podlegać wielu ograniczeniom. Pensjonariusz nie bez powodu tam się znajduje i ocena wiarygodności finansowej będzie miała kluczowe znaczenie. Dotyczy to domów seniora, domów pomocy społecznej DPS i tak zwanych domów starości.

Pożyczka do domu z przelewem na konto to identyczna usługa jak pożyczka online. Nie wychodząc z domu i mieszkania wypisujemy kwestionariusz w witrynie internetowej operatora firmy pożyczkowej. Transfer szybko dociera na rachunek klienta.

Pożyczka do domu Bożego to pożyczka z przeznaczeniem dla kleryków i zamieszkujących plebanię. Jest udzielana dokładnie na takich samych zasadach jak w konwencjonalnych warunkach i najważniejsza jest ocena zdolności do spłaty należności dłużnej.

Pożyczka do domu samotnej matki jest bardzo utrudniona z uwagi na sytuację w jakiej znajduje się kobieta chętna do pożyczenia pieniędzy. W takiej sytuacji musi wykazać się wyższą zdolnością kredytową niż w przeciętnych okolicznościach.

Pożyczka do domu dziecka jest możliwa tylko dla pełnoletnich opiekunów. Nieletni nie mogą zgodnie z kodeksem cywilnym zawiązywać umów cywilno prawnych, którymi są umowy kredytowe.

Pożyczka do domu handlowego jest bardzo rzadko spotykaną formy umawiania spotkania z przedstawicielem. W wersji z przelewem online wniosek i akceptację załatwimy w każdym miejscu ale przedstawicie firmy pożyczkowej w większości przypadków do domu handlowego, galerii handlowej i supermarketu nie będzie chciał przyjechać.

Pożyczka do domu letniskowego jest tak samo prosta a procedura identyczna z kredytem we własnym domu i mieszkaniu. Jeśli dom letniskowy znajduje się  w dużej odległości od miasta lub dojazd do niego jest w sposób naturalny utrudniony to przedstawiciel może mieć problem z odnalezieniem właściwego adresu. W takim przypadku rekomenduje się pożyczkę tylko online.

Pożyczki do domu – dlaczego pożyczki z Faraon24?

W sieci funkcjonuje wiele stron z listami firm oferujących obsługę w domu. Problemem jest to, że pokazują tylko wybrane oferty swoich partnerów. Nie pokazują wszystkich dostępnych ofert co uniemożliwia rzetelny wybór. Pożyczki Faraon24 to zupełnie nowe podejście do świadczenia usług finansowych. Dbamy o rzetelność podawanych informacji a kiedy firma zmienia ofertę my natychmiast wprowadzamy wymagane zmiany. Inne portale mogą podawać również zaniżone ceny (oprocentowanie, prowizje, marże) w taki sposób abyś wybrał ofertę, która jest tak naprawdę tylko ukrytą reklamą a nie prawdziwą ofertą. Ich rankingi tworzone są na podstawie wysokości prowizji jaką otrzymują za reklamę danej firmy a nie na podstawie faktycznej jakości.

W Faraon24 na pierwszym miejscu ponad wszystko stawiamy dobro pożyczkobiorcy – chcemy abyś miał prawdziwy wybór! Nie otrzymujemy wynagrodzenia od większości firm z naszego zestawienia.

Pożyczki do domu – oferty

To są oferty pożyczek udzielanych w domu klienta gdzie anturaż jest szczególnie korzystny. Wniosek nadal może być wypełniony przez internet! W przypadku wartości pożyczki > 1000 zł umowa musi zostać zawarta z zachowaniem formy pisemnej aczkolwiek brak takiej formy nie sankcjonuje nieważności umowy. Taka umowa musi zostać jednak uznana za ważną w drodze wyroku sądu powszechnego. Formularz elektroniczny traktowany jest jako umowa pisemna tylko w przypadku podpisania go kwalifikowanym bezpiecznym podpisem elektronicznym lub podpisania go przez upoważnionego pracownika któremu udziela się pełnomocnictwa w sposób elektroniczny zdalny już na etapie składania wniosku. Jeśli pojawia się jedna z tych możliwości zostaje wyświetlony stosowny komunikat. Wybór bezpłatnej pożyczki w większości przypadków gwarantuje, że będzie ona nieoprocentowana z całkowitym brakiem RRSO. Brak oprocentowania oznacza, że jedyną autentycznie uiszczoną opłatą jest koszt przelewu potwierdzającego tożsamość. Jest to koszt efemeryczny i jest zwracany. Bez przelewu weryfikacyjnego można jest procedura samego zalogowania na konto i udostępnienia aplikacji danych właściciela rachunku ROR. Zapoznaj się dokładnie z warunkami spłaty i zobacz jakiego terminu nie można przekroczyć aby dodatkowe koszty nie zostały naliczone. Możesz również porównać długość okresu bez odsetkowego (może on wynosić od 3 do 65 dni). Brak spłaty w terminie może uruchomić procedurę windykacyjną i skutkować skierowaniem sprawy do sądu (sprawdź pozasądowe rozpatrywanie sporów). Sąd wyda nakaz zapłaty, który będzie podstawą dla wszczęcia egzekucji przez kancelarię komorniczą (Krajowa Rada Komornicza). Produkty finansowe z obsługą domową są droższe od tych z obsługą online o czym warto pamiętać.

Pożyczki do domu – obsługa w miejscu zamieszkania czy przez komputer?

Usługi finansowe proponowane w miejscu zamieszkania klienta obecnie są niszą. Większość pożyczek udzielana jest obecnie w sieci. Odwiedzając tą stronę na pewno posiadasz komputer, tablet lub smartfon. Formalności procedury komputerowej są prostsze i eliminują nader często występujące przypadki podpisywania umów, które zawierają zapisy o wysokim oprocentowaniu i innych wysokich opłatach.

Coraz częściej zgłaszają się do mnie czytelnicy, którzy po namowach doradcy przyjeżdzającego do ich miejsca zamieszkania proponują inne warunki niż to wynikało z pierwotnego prospektu informacyjnego.

Innym częstym przypadkiem są oferty bezpłatnej pożyczki na wiele miesięcy. Okazuje się, że większość klientów otrzymuje automatycznie odmowę a następnie dzwoni do nich przedstawiciel pożyczkodawcy proponujący wysłanie do domu doradcy w celu zawarcia zupełnie innej umowy na zupełnie innych zasadach niż pierwotnie klient planował. Nazywa się to akwizycją. Przedstawiciele potrafią być bardzo przekonujący. Są szkoleni pod kątem akwizycji produktów drogich.

Wybierając konkretną ofertę miej to na uwadze. Jeżeli zostaną zaproponowane inne warunki dalece odbiegające od prospektu informacyjnego to warto odłożyć decyzję i w tym czasie sprawdzić inne oferty. Nowości jest dużo. Firm obsługujących swoich klientów wyłącznie w sieci przybywa i warto z nich skorzystać ponieważ są: szybsze, tańsze i działają w sposób automatyczny co wyklucza możliwość akwizycji produktów z wysokim oprocentowaniem i wysokimi kosztami dodatkowymi. Pamiętaj: za obsługę w miejscu zamieszkania trzeba dodatkowo zapłacić ponieważ usługodawca ponosi wyższe koszty z tym związane i chce aby jego zarobek z tego tytułu był proporcjonalnie wyższy. W Faraon24 chcemy abyś płacił jak najmniej jak to tylko możliwe.

Pożyczki z dostawą do domu – jakie firmy prowadzą obsługę w miejscu zamieszkania klienta

Pożyczki do domu - kto udziela

Liderami obsługi domowej są Bocian Pożyczki, Provident oraz Profi Credit.

Bocian Pożyczki to firma:

Everest Finanse S.A. ul. Stary Rynek 88, 61-772 Poznań. KRS: 0000541824, NIP: 7831722320, REGON: 360730596, KNF: RIP000025

Privident to firma:

Provident Polska S.A. ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa. KRS: 0000009389, NIP: 5251571292, REGON: 011994880, KNF: RIP000055

Profi Credit to firma:

PROFI CREDIT Polska S.A. ul. ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała. KRS: 0000518190, NIP: 5472151080, REGON: 243624011, KNF: RIP000054

Jak zamówić pożyczkę do domu?

Pożyczki do domu - jak zamówić

Wystarczy skorzystać z naszego zestawienia w górnej części strony. Są tam zawarte najważniejsze informacje o ofertach firm takie jak:

min okres – minimalny okres trwania umowy z zastrzeżeniem, że zobowiązanie można spłacić oczywiście wcześniej i zażądać proporcjonalnego zwrotu prowizji jeśli została pobrana wcześniej i dotyczyła całego okresu finansowania

max okres – to maksymalny czas na jaki można zaciągnąć zobowiązanie

kwota – to maksymalna kwota jaką o jaką można wnioskować

rata – to szacunkowa, średnia wysokość minimalnej raty dla klienta

wiek – to przedział wieku. Poniżej lub powyżej tego przedziału klienci nie są obsługiwani

min RRSO* – dotyczy najczęściej klientów z dobrą zdolnością kredytową oraz maksymalnego czasu na jaki można zaciągnąć zobowiązanie

max RRSO* – maksymalna wartość oprocentowania rzeczywistego dla klientów z gorszą zdolnością kredytową i dotyczy przeważnie minimalnego czasu trwania umowy

uwagi – dodatkowe informacje takie jak specjalna oferta dla rolników, etc.

przykład reprezentatywny – jest to przykład dla modelowego klienta i dotyczy 2/3 umów na jaki spodziewa się dana firma udzielać pożyczek

dane rejestrowe – informacje o nazwie firmy, numerach rejestrowych KRS, NIP i REGON oraz numerze rejestracji w RIP (rejestr instytucji pożyczkowych prowadzonych przez Komisję Nadzoru Finansowego KNF)

*RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania – podawana w perspektywie jednego roku kalendarzowego liczącego 365 dni

Kredyt gotówkowy kontra pożyczka gotówkowa pozabankowa

Na wstępie należy podkreślić, że termin kredyty gotówkowy jest ściśle związany z branżą bankową. Związany nie do końca formalnie dlatego portale pożyczkowe, w tym Faraon24 stosują to określenie na przemiennie z pożyczką gotówkową pozabankową. Chodzi o powszechnie nierozróżnianie owych terminów co nie może być żadnym zarzutem wobec osób stosujących naprzemiennie te terminy.

Nowości – o co w tym chodzi?

Po prawdzie nowości pojawiają się niezmiernie rzadko. To przede wszystkim slogan mający na celu przyciągnąć odwiedzających witryny internetowe.

Jeśli jednak dotyczy to klientów, dla których pożyczanie w domu to coś nowego to termin ten ma jak najbardziej rację bytu.

Na sam dowód osobisty – podpisanie umowy bez zaświadczeń

Nie do końca jest tak, że można otrzymać pożyczkę bez zaświadczeń. To zależy co nazywamy zaświadczeniem. W klasycznym tego słowa znaczeniu zaświadczeniem jest dokument wystawiony przez pracodawcę (zakład pracę, dział księgowości) potwierdzający wysokość otrzymywanych dochodów za określony czas.

W zaświadczeniu zawarte są też takie informacje jak:

  • forma zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie, kontrakt, etc)
  • okres zatrudnienia (od – do, lub od – do czas nieokreślony)
  • forma prawna rejestracji firmy pracodawcy (jednoosobowa działalność gospodarcza, spółka)

Każde zaświadczenie musi posiadać stempel firmowy i podpis osoby upoważnionej do jego wystawienia. Na zaświadczeniu podpisać musi się również klient wnioskujący o pożyczkę.

Bez zaświadczenia o zarobkach – jak inaczej?

Inną formą zaświadczenia o dochodach akceptowaną przez pożyczkodawców jest wyciąg z konta bankowego. Będzie to przeważnie minimum ostatnie 3 miesiące. Przy małych kwotach może wystarczyć jedynie oświadczenie o dochodach przy czym należy pamiętać, że oświadczając wyższy poziom dochodów niż faktycznie uzyskujemy możemy narazić się na odpowiedzialność karną z tytułu przestępstwa przeciwko dokumentom.

Pożyczki w domu – fakty i mity

Przeglądając dziesiątki stron internetowych z podobną tematyką natknąć się można na podobne schematy i podobne informacje. Niestety nie wszystkie są zgodne ze stanem faktycznym. Oto najczęściej pojawiające się fakty oraz mity na temat pożyczek udzielanych w domu klienta.

Fakty

Fakt#1 kosztują więcej niż ich odpowiedniki online

Zwiększony koszt powodowany jest koniecznością dodatkowego wynagrodzenia pracownika, który pojawi się w naszym mieszkaniu. Oprócz pensji pracownika trzeba do tego doliczyć:

  • koszty paliwa ponieważ nie przyjedzie autobusem oraz nie przyjdzie na pieszo (dojazd 10km = w strony = 20k = koszt ok. 20 zł + koszty amortyzacji pojazdu)
  • koszty papierowej dokumentacji – od odpowiednikach online mamy większość dokumentów w wersji elektronicznej
  • koszty „ręcznej analizy dokumentów” gdzie w odpowiednikach online większość zadań weryfikacji wykonuje oprogramowanie

Fakt#2 mają takie same wymagania jak ich odpowiedniki udzielane przez internetowe

Należy posiadać stały dochód, który trzeba udokumentować. Nie musi to być zaświadczenie o dochodach ponieważ wystarczy wyciąg z rachunku bankowego za ostatnie 3 miesiące.

Mity

Tutaj sytuacja za sprawą różnych serwisów internetowych może być skomplikowana. Do najczęściej pojawiających się informacji należą te dotyczące sprawdzania baz i rejestrów dłużników.

BIK i KRD

Każda firma pożyczkowa ma ustawowy obowiązek sprawdzenia co najmniej jednej bazy danych takiej jak BIK (strona www) czy KRD (strona www).

Na znanych portalach pojawia się informacja, że pożyczki w domu charakteryzują się tym, że nie sprawdza się BIK i KRD. Chodzi o przyciąganie użytkowników i zwiększanie ilości wyświetleń. Jeśli klient chcący skorzystać z obsługi domowej liczy na pobłażliwość w tym względzie to na ogół nie uzyska oczekiwanego rezultatu.

Pojawiają się oferty stricte bez BIK ale będą kosztować znacznie więcej niż ich standardowe odpowiedniki. Chodzi o zwiększone ryzyko kredytowe ale przede wszystkim chodzi o to, że klient, który ma zaległości ujawnione w BIK-u jest bardziej skłonny zapłacić więcej, nie czytać umowy i podpisać każdą umowę aby tylko otrzymać finansowanie. W większości przypadków kończy to się katastrofą finansową.

Ujemne skutki pożyczania bez BIK i KRD

Warto podkreślić, że znaczący odsetek osób bezdomnych właśnie jest w takiej sytuacji ponieważ dali się namówić na niekorzystne umowy finansowe, z których nie mogli się w pełni wywiązać i w wyniku czego stracili mieszkania a nawet domu.

Pożyczki prywatne – czy takie pożyczki w domu klienta są możliwe i czy są legalne?

Aby móc udzielać pożyczek zgodnie z prawem obowiązującym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej czyli aby wszystko było legalnie należy:

  • zarejestrować firmę w formie Sp. z o.o. lub S.A.
  • posiadać kapitał zakładowy w minimalnej wysokości 200 tysięcy PLN
  • zarejestrować się w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego – tj. rejestr RIP

Udzielanie pożyczek prywatnych w sposób legalny możliwe jest tylko jednorazowo i najczęściej są to pożyczki od znajomych i rodziny.

Każda pożyczka prywatna musi być zarejestrowana w Urzędzie Skarbowym i zapłacony od niej podatek. Z podatku zwolnione są pożyczki od rodziny w pewnych granicach.

Aby dowiedzieć się więcej o ofertach pożyczek prywatnych w domu klienta zapoznaj się z tym wpisem o pożyczkach bez sprawdzania baz w 24h i dodatkowo z tym wpisem o “uczciwych” pożyczkach prywatnych na łamach Faraon24.

Autor
ocena
[W sumie: 58 | srednia:2.8]
guest
27 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jowita 3miasto
Jowita 3miasto
3 miesięcy temu

Czy w czasie pandemii koronawirusa doradca mobilny przyjedzie do mnie do domu? Mieszkam w domu na wsi parędziesiąt kilometrów od Gdyni.

Marcin
Marcin
2 miesięcy temu
Reply to  Jowita 3miasto

Jasne, że przyjedzie. Pamiętaj o zachowaniu dystansu i noszeniu maseczki oraz rękawiczek. Jeśli częstujemy doradcę mobilnego czymś w domu to tylko na świezo zdezynfekowanych naczyniach i potem wszystko do zmywarki na 70 stopni. Koszty pożyczki są obecnie niższe.

Irenax Płock
Irenax Płock
4 miesięcy temu

ViaSMS to bardzo dobra alternatywa dla typowych kredytów gotówkowych tym bardziej, że nie można za bardzo w domu wychodzić. W czasie epidemii SARS przelew jest jedynym trafnym pomysłem. Nie wyobrażam sobie zamawiać wizyty domowej przedstawiciela. Wiem, że by przyjechał bo taką ma pracę ale w domu kiepsko to sobie wyobrażam. Do kościoła nie mogę pójść to też nie chce aby ktoś do mnie przychodził z pieniędzmi tym bardziej w gotówce, którą trzeba by dezynfekować tak jak całe mieszkanie po takiej wizycie domowej. Dziękuję za te nowe propozycje.

Stefan
Stefan
5 miesięcy temu

Ile trzeba czekać na przyjazd przedstawiciela z firmy Provident?

Maka
Maka
4 miesięcy temu

Mi uprzejma pani w słuchawce powiedziała, że 4 dni to minimum bo taki okres jest, że wszyscy zachorowali i na zwolnieniach są.

Brygida Brygadzistka
Brygida Brygadzistka
4 miesięcy temu
Reply to  Maka

Tego samego dnia pojawił się przedstawiciel ale to było w Warszawie 2 lata temu. Teraz kiedy mam już spłacone szukałam podobnej opcji ale jednak zdecyduję się na chwilówkę na 2 miesiące. Oprocentowanie ponad 120% kontra 0% brawo ja.

Artek
Artek
4 miesięcy temu
Reply to  Maka

2 dni Gdańsk i okolice to maksimum oczekiwania na Providenta

Maćko Gdynia
Maćko Gdynia
4 miesięcy temu
Reply to  Artek

Następnego dnia. Długie terminy to chyba pojedyncze przypadki bo chodzi też o to aby klient nie zrezygnował i nie poszedł do konkurencji jak Bocian czy Proficredit. Gdynia = następnego dnia.

Maniek
Maniek
4 miesięcy temu

W Profi Credit jak to wygląda to znaczy ile trzeba czekać na wizytę przedstawiciela firmy?

Dorota Ruda Śląska
Dorota Ruda Śląska
5 miesięcy temu

Jakie są szanse na otrzymanie pożyczki z komornikiem. Chodzi o zajęcie komornicze po wyroku, który uprawomocni się za 3 dni. Komornik ma w sumie zebrać 7300 zł. Jakie są szanse na pożyczkę w takiej sytuacji?

Michał Straus
Admin
5 miesięcy temu

Bardzo małe – niestety. Jest szansa z poręczycielem ale nie polecam takiego rozwiązania.

Mira
Mira
4 miesięcy temu
Reply to  Michał Straus

Z założenia w pożyczce chodzi nie tylko o pożyczenie ale na równi chodzi o spłacenie. Jak jest komornik to wskazuje na brak spłat w przeszłości a ucząc się przeszłości przewidujemy przyszłość. Po to są rejestry BIG aby bez nich nie można było udzielać pożyczek. Są tam wpisane długi niespłacane.

Aleks
Aleks
5 miesięcy temu

Ile czasu czeka się na pożyczkę z Profi Credit? Do końca tygodnia uda się otrzymać gotówkę?

Gabi
Gabi
5 miesięcy temu

Co w przypadku kiedy nie mogę wziąć od pracodawcy zaświadczenia o zarobkach?

Michał Straus
Admin
5 miesięcy temu
Reply to  Gabi

Zamiast zaświadczenia proszę przygotować wyciąg z konta za co najmniej ostatnie 3 miesiące.

Lucyna
Lucyna
5 miesięcy temu

Czy sam dowód osobisty wystarczy?

Michał Straus
Admin
5 miesięcy temu
Reply to  Lucyna

Tak, sam dowód wystarczy. Przypominam, że dochód też jest potrzebny aby mieć z czego spłacać raty.

Hanka
Hanka
5 miesięcy temu

Mój bik to 23 punkty. mBank, Credit Agricole, PKO bp, Pekao sa odmówiły kredytu. W lutym składane zapytania. Dopiero w Pekao dowiedziałam się, że każde zapytanie do bik obniża wiarygodność. Które firmy pozabankowe mają przystępne warunki i zaakceptują 23 punktu biku? Potrzebuje 10 tys jak najszybciej na pewno w lutym.

Michał Straus
Admin
5 miesięcy temu
Reply to  Hanka

Firmy, które mają dobre warunki z niskim scoringiem BIKiem i czterema zapytaniami w ciągu tygodnia nie udzielą pożyczki. Pozostają te z RRSO > 50%. Można próbować w Provident (bez 5×0) i Profi Credit.

Julia
Julia
5 miesięcy temu

Jaka szansa na pożyczkę 15000 zł na maksymalny okres
Dochód mam 3100 brutto, z czego komornik zabiera 1150 zł miesięcznie
jedno dziecko (500+),
mąż nie pracuje

Michał Straus
Admin
5 miesięcy temu
Reply to  Julia

Pozostaje 1950 brutto a netto to dużo mniej.
Nawet z 500 zł z 500+ to nadal mało bo są 3 osoby w gospodarstwie domowym.
Niestety.

Edmund
Edmund
5 miesięcy temu

Ważne dla wszystkich pożyczających w domu: jeśli okaże się, że pożyczka jest jednak za droga bo doradca, który przyniósł gotówkę zamieszał to tak samo jak w umowach zawieranych na odległość przysługuje termin 14 dni na odstąpienie. Należy wysłać pismo z wypowiedzeniem umowy albo zanieść je do siedziby pożyczkodawcy jeśli się wysyła ważne jest aby był to list polecony praktyką może być nieodbieranie listu poleconego ale na ogół w dużych firmach to się nie zdarzy jeśli zanosimy sami pismo z wypowiedzeniem to weźmy drugą kopię i poprośmy o podpis z datą przyjęcia pisma albo inne pisemne potwierdzenie z datą Tak zrobiłem… Czytaj więcej »

Jadwiga
Jadwiga
5 miesięcy temu

Był wczoraj u mnie przedstawiciel Providenta i wszystko poszło bardzo szybko.

Dużej kwoty nie potrzebowałam bo tylko 2000 zł natomiast ważniejsze było to, że pieniądze mogłam otrzymać do ręki a nie na konto bankowe jak to jest w przypadku innych pożyczek.

Pan Sławek był bardzo miły i wszystko mi wytłumaczył. Odpowiedział na każde pytanie.

Sebastian
Sebastian
5 miesięcy temu

5×0 w Providencie czyli 2000 zł na 5 miechów to ciekawa propozycja.
Warto próbować? Sprawdzą w biku więc w razie chęci skorzystania z innej oferty może być problem? Co o tym sądzicie?

Mateusz
Mateusz
5 miesięcy temu

Wszystkie firmy poniżej trzech pierwszych pozostawił bym jako rezerwę jeśli nie uda się w Bocianie, Proficredit lub Providencie.

W Providencie próbowałem wziąć ich pożyczkę darmową ale odmowa z propozycją wzięcia normalnej pożyczki – skorzystałem.

Jednak przy Providencie dziwi, że nie mogłem wziąć czegoś co łatwiej było by spłacić ale to co z powodu kosztów ewidentnie trudniej.

Oprocentowanie mają te firmy podobne ale Provident wydał mi się najbardziej wiarygodny.