Pożyczki przez Internet » Pożyczki na raty – większość z nich weźmiesz przez internet

Pożyczki na raty – większość z nich weźmiesz przez internet

Pożyczki ratalne to przyjazna forma szybkiego zastrzyku gotówki. Dostarczane są wprost na konto. Znajdują się tu pożyczki z największą przyznawalnością. Pożyczki bez zaświadczeń to minimum formalności i akceptacja niższej zdolności kredytowej niż w banku. Dostępne są pożyczki na raty miesięczne; tygodniowe; online; bez kuriera; długoterminowe; pod zastaw; pozabankow; w banku; z niskim oprocentowaniem; na oświadczenie; szybkie.

pożyczki:

Oznaczenia: M=miesiąc; proc.=procent; 5K=5000 zł; 24M=24 miesiące

max
20000 zł
okres do
6-48M
RRSO
od 13,04 proc.
rata 5K/24M
≥ 247 zł
bez zaświadczeń?
tak

Pożyczka na raty online Monedo Now, to bardzo innowacyjna oferta od znanej firmy Kreditech z niemieckim rodowodem. Poza Polską ich pożyczki udzielane są również w Czechach, Słowacji, Rosji, Indiach, Hiszpanii, Brazylii oraz w Meksyku. Doceniana przez lekarzy, radców prawnych i ceniona przez branżę bankową.

kwota
3000-60000 zł
okres
24-60M
RRSO
od 12,36 proc.
rata 5K/24M
≥ 249 zł
bez zaświadczeń?
tak

Pożyczka długoterminowa online Smartney jest częścią francuskiego banku Oney z rozpoznawalną w supermarketach marką Smartney. To wyjątkowa długoterminowość w połączeniu z wysoką kwotą oraz dużą przyznawalnością wśród klientów z bardzo dobrą zdolnością kredytową. Wybierana przez klientów sieci Auchan, stomatologów, handlowców i właścicieli spółek akcyjnych.

Pożyczka DUOCASH ratalna online

Ratalna 2
kwota
2500-25000 zł
okres
12-60 msc
RRSO
indywidualnie
rata 5K/24M
b/d
bez zaświadczeń?
tak

Pożyczka ratalna online DUOCASH w większości przypadków wypłacana jest do 48 godzin od chwili złożenia wniosku. Wydłużony czas oczekiwania opłaci się kiedy poszukujemy naprawdę dopasowanej usługi. Pośrednik skutecznie pomaga finansować zakupy stolarzy, rzemieślników, podróżników czy też gospodyń domowych.

Pożyczka RATADO ratalna online

Ratalna
kwota
500-20000 zł
okres
2-48 msc
RRSO
od 29,46%
rata 5K/24M
≥ 380 zł
bez zaświadczeń?
tak

Pożyczka ratalna online RATADO udzielana przez pośrednika Money Beat, Loando Direct oraz SilkLead. Doceniają ją handlowcy, pielęgniarki i górnicy. Klient powinien mieć ukończone 20 lat ale nie przekraczać 80 lat, musi być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i mieć tu stały adres zamieszkania. 

kwota
600-5000 zł
okres
35/44/52 tyg.
RRSO
max. 98%
rata 5K/24M
n/d
bez zaświadczeń?
tak; BIK+

Pożyczka na raty EDEN FINANCE – do domu bez BIK bez zaświadczeń udzielana przez Eden Finance przeznaczona jest głównie dla mieszkańców miejscowości: Warszawa, Łódź, Radom, Siedlce, Płock, Ciechanów, Wołomin, Przasnysz, Ząbki, Nowy Dwór Mazowiecki. Firma jest w zestawieniach Faraon24 od 2014. Wymienione miejscowości to nie wszystko, aby dowiedzieć się czy mobilny doradca obsługuje daną miejscowość należy zadzwonić na numer podany na stronie Eden Finance. Nie trzeba mieć super zdolności kredytowej a nawet można mieć zaległości ujawnione w bazach BIK i BIG. Klienci bez zaświadczeń o dochodach również są obsługiwani.

kwota
100-10000 zł
okres
1-12 msc
RRSO
indywidualnie
rata 5K/24M
n/d
bez zaświadczeń?
tak; BIK+

Pożyczka na raty AVALIA w domu bez BIK i bez zaświadczeń jest ofertą skierowaną do mieszkańców Trójmiasta tj. Gdańsk, Gdynia i Sopot. Mieszkając w okolicach tych miast również można skorzystać z usług mobilnych przedstawicieli firmy Avalia Sp. z o.o. Jest to Pozabankowa Instytucja Pożyczkowa zarejestrowana przez Komisję Nadzoru Finansowego w Rejestrze Instytucji Pożyczkowych pod numerem RIP000046. Kredyt może zostać wypłacony jeszcze tego samego dnia co pierwszy kontakt z firmą – zadzwoń lub wypełnij formularz na stronie www aby doradca oddzwonił. Zły BIK a nawet KRD nie są przeszkodami, brak zatrudnienia również (oferta dla chwilowo bezrobotnych) – jest to kredyt bez zaświadczeń. Każdy klient jest oceniany indywidualnie i każdy może liczyć na pomoc. Hasła przewodnie Avalii to szybka decyzja, błyskawiczna dostawa gotówki i minimum formalności.

kwota
3000-10000 zł
okres
24-36 msc
RRSO
od 55,11%
rata 5K/24M
≥ 320 zł
bez zaświadczeń?
tak

Pożyczka na raty online WONGA faworyzowana przez tych, którym się spieszy. Potrafi dać błyskawiczny zastrzyk finansowy bez wychodzenia z domu. Udostępnia wakacje kredytowe. Nie trzeba podpisywać dokumentów i jest bez zaświadczeń o zarobkach. Z uwagi na szybkość wybierana przez studentów szczególne w weekend, przez pilotów szybowców, dealerów samochodów i nauczycieli.

kwota
3000-15000 zł
okres
3-36 msc
RRSO
od 32,57%
rata 5K/24M
≥ 287 zł
bez zaświadczeń?
tak

Pożyczka na raty online PROVIDENT od najbardziej rozpoznawalnej marki pozabankowej w Polsce. Duża elastyczność w wyborze formy spłaty: na raty miesięczne + na raty tygodniowe. Korzystają z niej głównie gospodynie domowe, nauczyciele, kierowcy zawodowi i pielęgniarki. Można też zamówić gotówkę z dostawą do doku klienta.

Pożyczka Extra Kieszeń na raty online

kwota
500-15000 zł
okres
2-48 msc
RRSO
od 34,54%
rata 5K/24M
≥ 360 zł
bez zaświadczeń?
tak, kurier

Pożyczka na raty online Extra Kieszeń której umowę musi dostarczyć do domu klienta kurier. Podpisuje się ją a kurier ją od razu zabiera. Po dotarciu umowy do kredytodawcy zostaje wykonany szybki transfer środków. Administratorem danych jest tu Sfera Finansów. Jest tu zrzeszonych ponad 30 kredytodawców dzięki czemu zadłużeni klienci też zostaną obsłużeni.

Kredyt Speed Cash pod zastaw bez BIK

Pożyczka pod zastaw online
kwota
30tys - 5mln zł
okres
3-120 msc
RRSO
od 39,15%
wiek
18-75
bez zaświadczeń?
bez: BIK; ZUS; US

Kredyt pod zastaw bez BIK Speed Cash to bardzo przystępna forma finansowania osób prywatnych i firm. Pożyczkę można otrzymać pod zastaw nieruchomości bez zdolności kredytowej; domu klienta; mieszkania; działki; gruntów rolnych; ciągnika; firmy; samochodu; innego pojazdu. Kredyt na raty zadłużonych dla firm od Speed Cash Polska przyda się również zadłużonym klientom indywidualnym.

przedział
1000-20000 zł
okres
12-30 msc
% rzeczywiste
od 79,99%
realizacja
2-3 dni
bez zaświadczeń?
bez: ZUS; US; PIT

Pożyczka ratalna na dowód MIKROKASA to czas realizacji od 2 do 3 dni w zależności od możliwości szybkiego dostarczenia umowy do klienta. Kwestionariusz jest prosty, po jego wypełnieniu dzwoni konsultant i objaśnia detale. Trzeba poczekać na kuriera i podpisać od razu umowę. Prowadzący DG nie muszą przejmować się zaległościami w ZUS i US. Często decydują się takie rozwiązanie barmani, brokerzy ubezpieczeniowy, elektrycy i fryzjerzy.

przedział
1500-7000 zł
okres
6-30 msc
% rzeczywiste
od 96%
realizacja
24-48H
bez zaświadczeń?
tak

Pożyczka na raty PożyczkaOK reprezentuje grupę kosztownych ofert. Ale co w zamian wysokiej ceny? W zamian można liczyć na zaakceptowanie wniosków od klientów ze słabą zdolnością kredytową odrzuconych przez banki. Kwestionariusze mogą być procesowane równolegle przez trzech pośredników a Ci mogą przekazywać je swoim wyselekcjonowanym partnerom zgodnie z wynikiem analizy wstępnej.

przedział
1000-12000 zł
okres
1-12 msc
% rzeczywiste
indywidualnie
realizacja
0,5-2H
bez zaświadczeń?
tak

Pożyczka ratalna KVIKU indywidualnie ustala % rzeczywiste. Tu wszystko zależy od oceny wiarygodności finansowej wypełniającego kwestionariusz. Zawiera on tylko 5 pól a wstępna analiza zajmuje mniej niż 30 sekund. W przypadku nie otrzymania decyzji w czasie paru minut można zrezygnować i spróbować innej oferty. Siedziba operatora Kviku znajduje się na Cyprze.

przedział
1000-150000 zł
okres
1-60 msc
% rzeczywiste
od 13%
realizacja
12-48H
bez zaświadczeń?
tak

Pożyczka online na raty Alior Bank wznosząca na wyższy poziom przedział dostępnej kwoty. 150000 zł to górny limit a licząc na całkowicie internetową procedurę trzeba będzie zadowolić się kwotami znacznie niższymi rzędu 20000 zł. Rzeczywiste oprocentowanie przekłada się na mikro koszty. Uwaga: BIK jest prześwietlany za każdym razem!

Pożyczka gotówkowa Santander Cosumer Bank przez internet 

Santander Consumer Bank
przedział
500-25,000 zł
okres
3-60 msc
% rzeczywiste
od 11%
realizacja
1-24H
bez zaświadczeń?
tak

Pożyczka gotówkowa Santander Cosumer Bank przez internet to możliwość przelewu środków w ciągu 24 godzin od pierwszego kontaktu z bankiem. Dostępny jest symulator e-gotówki. W celu uruchomienia kredytu należy wypełnić formularz kontaktowy i oczekiwać na połączenie zwrotne konsultanta z  banku. Umowa może zostać zawarta już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Nie ma potrzeby wysyłania dokumentów od księgowego i innych zaświadczeń finansowych a tożsamość wnioskodawcy potwierdzana jest przelewem 1 PLN z jego ROR w innym banku dzięki czemu nie będąc klientem Santander Consumer Banku jest dostęp do pożyczek internetowych.

Pożyczka BNP Paribas ratalna

BNP Paribas
przedział
500-30,000 zł
okres
6-120 msc
% rzeczywiste
od 11,7%
realizacja
1-24H
bez zaświadczeń?
tak

Kredyt BNP Paribas na raty jest do pobrania bez wychodzenia z domu w kwocie do 30 tys zł. Więcej bo do 200 tys zł można pobrać w oddziale. Bank udostępnia kalkulator do orientacyjnego wyliczenia poziomu miesięcznej raty. Aby poznać finalną ratę należy wypełnić formularz kontaktowy. Wtedy doradca pożyczek ratalnych BNP Paribas oddzwoni i przekaże wszystkie najważniejsze informacje. Są trzy wersje pożyczki: 1) z ubezpieczeniem; 2) z ubezpieczeniem dobrowolnym; 3) z ubezpieczeniem obligatoryjnym. Z finansowania ratalnego Banku korzystają pracownicy biurowi, specjaliści ds PR, lekarze, programiści, pielęgniarki, dietetycy, laboranci pracujący nad szczepionką przeciw nowemu koronawirusowi i pracownicy małych sklepów osiedlowych otwartych zawsze w niedzielę.

kwota
1000-40000 zł
okres
6-60 msc
RRSO
od 9,72%*
wiek
min. 26
bez zaświadczeń?
tak*

Pożyczki CREDIT BANQUE bez BIK w Łodzi i Pruszkowie to oferta skierowana nie tylko dla mieszkańców Łodzi ale trzeba tam fizycznie się pojawić w biurze firmy (adres w prospekcie pod logo i nagłówkiem – klikamy). Do 20000 zł jest na sam dowód osobisty, powyżej trzeba mieć już zaświadczenie o dochodach *). Można też otrzymać darmową chwilówkę do 4000 zł (w czasie pandemii SARS-CoV-2 nierealne). Nie ma wymagań co do minimalnego dochody ale ważna jest zdolność do spłaty zobowiązania (czyli DtI – Dept to Incom – stosunek długu do dochodu). Akceptuje się tu wszystkie źródła dochodu i nawet te nieudokumentowane co oznacza akceptację pracy “na czarno”  w szarej strefie. Łódź – województwo łódzkie; Pruszków – województwo mazowieckie (koło Warszawy). *RRSO 9,72% dotyczyć będzie kredytów gotówkowych z banków – nie ma cudów w produktach finansowych bez BIK. Oferta również dla firm bez BIK.

kwota
do 6000 zł
okres
1-12 msc
RRSO
indywidualnie
realizacja
12-72H
bez zaświadczeń?
tak

Pożyczka w domu Bocian Pożyczki to prawdziwa legenda w branży usług finansowych świadczonych w domu klienta. Zasady są proste: wypełniasz formularz kontaktowy na stronie Bociana, doradca oddzwania i umawia na spotkanie domowe. W domu zostaną omówione wszystkie punkty umowy, można o wszystko zapyta i oczekiwać dokładnych wyjaśnień. RRSO nie jest najniższe ale przedstawiciel firmy też musi zarobić na swojej pracy i jest to wliczone w cenę pożyczki.

Pożyczka Internetowa citi handlowy na raty

citi handlowy
przedział
1000-150,000 zł
okres
9-96 msc
% rzeczywiste
od 9,99%
realizacja
1-12H
bez zaświadczeń?
tak, +wyciąg

Pożyczka Internetowa citi handlowy na raty ujmuje jedną z ciekawszych propozycji na 150 tys złotych bez wychodzenia z domu. Do nowego klienta pochodzi się z RRSO od 9,99% co jest rewelacyjnym wynikiem. Ważne: nowy klient całą procedurę również przejdzie internetowo. Przed przystąpieniem do wypełniania wniosku mamy do dyspozycji kalkulator dzięki któremu można oszacować ratę miesięczną w citi handlowym. Kredyt udzielany jest na okres od 9 do 96 miesięcy z możliwością wcześniejszej spłaty. Wypełnienie wniosku to nie więcej niż 5 minut. Do wniosku trzeba dołączyć wyciąg PDF z konta z historią transakcji za ostatnie 3 miesiące – spokojnie, Bank zainteresuje się wpływami, nie będzie analityka interesować co, gdzie i za ile kupowaliśmy ostatnimi czasy.

Szybka pożyczka na raty miesięczne

PKO Bank Polski
przedział
400-43,000 zł
okres
3-96 msc
% rzeczywiste
od 13%
realizacja
1-12H
bez zaświadczeń?
tak, +konto

Szybkie pożyczki PKO Bank Polski z ratami miesięcznymi dla obecnych klientów Banku jest totalnie online 1000000% przez komputer. Aplikacja IKO skraca proces transferu do 30 sekund po decyzji. Decyzja tego samego dnia. Brak prowizji za wcześniejszą spłatę. Celująca niskooprocentowana długoterminowa odpowiedź pożyczkowa dla lekarzy, firm jednoosobowych, senatorów, posłów, specjalistów HR, medyków i szyjących maseczki na twarz.

Raty nie tylko dla affluentów

Super Grosz

Super Grosz

− niewymagane:
• perfekcyjny BIK;
• czysty KRD;
• wysokie zarobki;
• zaświadczenie o dochodach;
• poręczyciel.

√ wymagane:
• dochód dwukrotność raty;
• wniosek internetowy;
• zgoda na sprawdzenie baz;
• dowód osobisty (przepisanie danych);
• email + telefon;
• konto internetowe w PL.

⃰ inne:
• niska rata;
• elastyczny dobór terminu do 50M
• na paszport: nie;
• hiper szybko: nie;
• nagroda “Kryształ Jakości 2018”.

Ratalne grosiwo online lepsze od chwilówek czyli nowa odsłona oferty Super Grosz wabi niskim kosztem, niską ratą i prostotą otrzymania choć RRSO > 70 proc. przy 12M na to nie wskazuje. W 2018 pożyczka została wyróżniona nagrodą Loan Magazine Awards „Kryształ Jakości 2018”. W witrynie można spotkać dwie rozbieżne oferty: na froncie witryny koszt przeciętnie dwukrotnie niższy podawany dalej na kalkulatorze na podstronach. Opinia Faraon24 o Super Groszu ofercie znajduje się tutaj; informacja o zaniżaniu kosztów na portalu zrzeszonym w PZIP-ie tutaj. Z tej propozycji mogą skorzystać zarówno affluenci ) jak i zarabiający małe kwoty. Affluenci zmuszeni do finansowania poza bankiem mogą po wywiązaniu się z pierwszej umowy skorzystać z pożyczki 15K na 50 rat. Targetem BTL *) pożyczki jest klient bezkompromisowy nie zamierzający wychodzić z domu aby otrzymać transfer sumy umownej.

*) Affluent– klient zamożny, w bankowości tradycyjnej kwalifikujący się do Private Banking; poza bankiem możliwy dostęp do bardzo dużych kredytów pieniężnych.

*) BTL (ang. Below The Line) – rodzaj reklamy targetowanej do konkretnej grupy wyselekcjonowanych klientów

Super Grosz 10K ᴾᴸᴺ / 50M

szybko online?: √ tak

bez zaświadczeń?: √ tak

Symulacja

10K ᴾᴸᴺ pożyczasz / 12M
3186,64 ᴾᴸᴺ to koszt całkowity

Pożyczki ratalne

Pożyczka ratalna 01 (cyfrowa) z przeznaczeniem na zakup sprzętu komputerowego z urządzeniami peryferyjnymi włącznie. Pożyczka cyfrowa 01 udostępniana jest w sklepach komputerowych i obsługują ją banki, najczęściej Santander Consumer Bank i Credit Agricole oraz pozabankowe pożyczki ratalne Smartney od Oney Bank. Przykładem 100-procentowej pożyczki online na komputery jest oferta Loans4Players obsługiwana przez instytucję AASA Polska.

Modna pożyczka na raty z przeznaczeniem na zakupy w domach handlowych, butikach, wielkopowierzchniowych galeriach i innych podobnych miejscach. Głównymi reprezentantami modnych pożyczek ratalnych są karta Revolut, Paysera, N26, Igoria Trade, PPRO Financial, Paysafecard, Di Pocket, WestStein, Curve i Monese. Z kart ratalnych można korzystać  za granicą dzięki korzystnemu kursowi przewalutowania.

Pożyczka ratalna PRO-EKO z obniżonym oprocentowaniem przeznaczona jest na zakup i instalację paneli fotowoltaicznych zmieniających energię świetlnych fal radiowych na energię elektryczną oraz paneli solarnych grzewczych służących do wspomagania podgrzewania wody w budynku przeznaczonym na pobyt ludzi, zwierząt i szklarni. Liderem w pożyczkach ratalnych PRO-EKO jest PKO Bank Polski.

Pożyczka hipoteczna na raty EKO jest odmianą pożyczki ratalne PRO-EKO ale z przeznaczeniem na modernizację budynku w taki sposób aby spełniał normy dla budynków pasywnych, energooszczędnych i ekologicznych. Ich udzielaniem zajmują się banki BOŚ Bank oraz ING Bank Śląski.

Pożyczka na raty dla firm obok faktoringu jest najczęstszą formą finansowania działalności gospodarczej. Można ją uzyskać bez wykazów z KPiR, zaświadczeń z ZUS i US. Dostępna jest dla mikro-firm, małych przedsiębiorstw i tych dużych zatrudniających powyżej 50 osób. Najczęściej brane są pożyczki długoterminowe bez KPiR, ZUS i US.

Pożyczka na raty dla firm bez KPiR to kredyt bez przedstawiania wykazu z Książki Przychodów i Rozchodów. Sprawdzanie KPiR jest domeną kredytów bankowych a pozabankowe kredyty na raty udzielane są bez takich wykazów. Kwoty udostępniane są mniejsze niż w bankach do 60,000 zł i do 60 miesięcznych rat.

Pożyczka na raty dla firm bez ZUS i US to oferta dla firm, które nie chcą tracić czasu na oczekiwanie na zaświadczenia z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych o niezaleganiu ze składkami oraz z Urzędu Skarbowego o niezaleganiu z rozliczeniami PIT, CIT i VAT. Podobnie jak w przypadku kredytów bez KPiR bez ZUS i US udostępniane są kwoty do 100,000 zł. Większe kwoty dostępne są w opcjach z zastawem.

Pożyczka na raty na PIT występuje najczęściej w bankach i jest formą zaświadczenia o dochodach. Dotyczy jednoosobowych działalności gospodarczych zarejestrowanych w CEDiG.

Pożyczka na raty na CIT przeznaczona dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i spółek akcyjnych. Sp. z o.o. i S.A. rozliczają się z US przy pomocy CIT. Spółki rejestrowane są w KRS czyli Krajowym Rejestrze Sądowym. Spotykane są jako kredyty bankowe i pożyczki pozabankowe.

Pożyczka ratalna pielgrzymująca jest to oferta skierowana dla organizacji wyznaniowych. Pożyczkę ratalną pielgrzymującą przeznacza się na organizacje wyjazdów do miejscu kultu religijnego. W czasie pielgrzymki również można skorzystać z zastrzyku gotówki dzięki pożyczce pielgrzymującej przez internet bez zaświadczeń.

Pożyczka na raty bez zaświadczeń w podróży przez internet umożliwia szybkie przelanie środków pieniężnych na konto klienta tak aby mógł natychmiast z nich skorzystać płacąc w podróży kartą płatniczą. Można ją rozłożyć na raty miesięczne lub raty tygodniowe.

Pożyczka ratalna edukacyjna jest propozycją dla uczniów szkół średnich po ukończeniu 18 roku życia, dla studentów studiów magisterskich, licencjackich i doktoranckich oraz na podnoszenie kwalifikacji przez kadrę nauczycielską. Można ją otrzymać bez zaświadczeń o dochodach z tytułu umowy o pracę, zlecenie, umowy cywilno-prawnej, stypendium lub zasiłki w taki sposób aby dyrektor kierujący placówką dydaktyczną nie miał o niej informacji.

Pożyczka na raty edukacyjna bez zaświadczeń udzielana jest przez internet uczniom i nauczycielom legitymującym się regularnym dochodem. Dochód może być zweryfikowany poprzez wyciąg z konta bankowego. Wygląda to tak, że logujemy się na konto, które podaliśmy jako docelowe do przelania kwoty kredytu a system automatycznie zaczytuje dane o przelewach przychodzących z ostatnich 3 miesięcy.

Pożyczka na raty w weekend potrzebna jest każdemu, kto nie planował wcześniej kredytowania jakiegoś celu a taka potrzeba pojawiła się właśnie w weekend w sobotę lub w niedzielę. Do realizacji weekendowych pilnych zakupów przyda się pożyczka na raty Wonga.

Pożyczka na raty Wonga jest jakością samą w sobie. Od lat bryluje na polskim rynku szybkich kredytów konsumenckich i konsumpcyjnych. Dzięki instytucji podpisu przez pełnomocnika umowę można zawrzeć całkowicie online co jest istotne dla pożyczek powyżej 1 tys zł, które z mocy ustawy kodeks cywilny wymagają podpisu. Sprawdź opinie o pożyczce na raty Wonga.

Pożyczka ratalna mikro pokazuje swój potencjał kiedy potrzebna jest szybki kredyt w małej kwocie. Mikro kredytem określa się każdą pożyczkę ratalną na 5000 zł i mniej. Często mylona jest z długoterminową pożyczką dla mikroprzedsiębiorstw.

Pożyczka długoterminowa dla mikroprzedsiębiorstw zatrudniających do 10 pracowników jest bardzo szybko. Wnioskuje o nią właściciel firmy i może przeznaczyć ją na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Oferowana w bankach najczęciej wymaga PIT lub CIT. Mikroprzedsiębiorstwo to również spółka rozliczająca się na podstawie CIT.

Pożyczka na depozyt na raty lub pod zdeponowane środki zakłada jako formę zabezpieczenia zgromadzone na rachunku depozytowym środki. Jest to niszowy produkt nie znajdujący się w regularnych ofertach instytucji finansowych. Powiązaną usługą jest zabezpieczanie na  środkach zgromadzonych na indywidualnym koncie emerytalnym IKE i indywidualnym koncie zabezpieczenia emerytalnego IKZE.

Pożyczka w 15 minut na raty dostępna jest dzięki automatycznym procesom weryfikacji wiarygodności finansowej klienta. Procesy te składają się z zapytań do BIK i różnych BIG-ów, analiza LtI, analiza danych o wpływach na rachunek IBAN przez Kontomatik lub Instantor. Posiadając poprawną zdolność kredytową i regularne dochody można skorzystać z kredytu ratalnego w 15 minut online.

Pożyczki od 20 lat zasięgiem obejmują przede wszystkim studentów i słuchaczy szkół wyższych, uczniów szkół policealnych i pracujących bez umowy o pracę. Podstawą wydania zatwierdzającej decyzji jest poprawna ocena wiarygodności pieniężnej klienta z regularnymi transferami na rachunek IBAN na czele. Popularne oferty pozabankowe od 20 lat to Monedo, Ratado, Wonga, Provident; bankowe od 20 lat to Alior Bank i BNP Paribas.

Pożyczki od 19 lat jak wyżej z obniżoną o jeden rok życia dostępnością. Selekcja według wieku związana jest z modelem biznesowym wdrożonym przez kredytodawcę. To co odróżnia ofert pozabankowe od bankowych to te pierwsze podają jawnie na kartach swoich wymagań wiek klienta lub podają widełki “od do”. Sprawdzą się te same oferty jak wyżej.

Pożyczka Sportowo-Ratalna z główną rolą wspierającą zakup sprzętu do uprawiania sportów zarówno amatorsko jak i profesjonalnie. Niektóre sporty w ogóle nie wymagają nakładów finansowych, inne wymagają całkiem dużych nakładów finansowych. Sportowo-Ratalne rozkładające zakupy na płatności miesięczne i tygodniowe. Serwowane są w dużych sieciach marketów sportowych Decathlon raty oraz w Intersport raty. Zakupy sportowe ratalne wspierają BNP Paribas, Alior Bank i Santandet Consumer Bank.

Pożyczka długoterminowa bez zaświadczeń charakteryzuje się co najmniej 12-miesięcznym terminem na spłatę i zerowym wymogiem co do przedstawiania dokumentów dochodowych takich jak zaświadczenie: o zarobkach netto; PIT 11; 36; 37; 40; 40A; o niezaleganiu z US; o wpłaconym VAT; o dochodach działalności gospodarczej; z MOPS, o 500+. Długoterminowe online są bez zastawu, bez gwaranta/żyranta/poręczyciela i bez pospisywania weksla; długoterminowe offline spotyka się pod zastaw hipoteczny; pod zastaw pojazdów (osobowe samochody, ciężarowe, ciągniki, itp); pod zastaw depozytów. Do najczęściej wybieranych długoterminowych zaliczamy: Monedo; Provident; Alior Bank; mBank. Występują przeważnie w wersji na raty miesięczne, wyjątkiem długoterminowej na raty tygodniowe jest Avalia (akceptuje BIK i KRD, działa w Gdańsk-Gdynia-Sopot + okolica).

Raty z BTL – BTL to rodzaj reklamy kierowanej do wybranej grupy klientów. Pozabankowe BTL to głównie: bezkompromisowi klienci; spieszący się; nie chcący chodzić do oddziału banku; z lekkim opóźnieniem w spłacie innych kredytów; z niespłaconą KK (karta kredytowa); affluenci bez zaświadczeń o dochodach. Pierwszy raz użyte w odniesieniu do Super Grosza.

Raty zero procent – oferowane przez sklep współpracujący z jednym lub więcej bankiem partnerem jako pośrednik kredytowy. Bank dostarcza w specjalnie przygotowanym kanale produkt nieoprocentowania i nie obarczony prowizją i bez obowiązkowego ubezpieczenia. Klient musi zawsze mieć poprawną zdolność kredytową. BIK zawsze jest sprawdzany. Najczęściej spotykany w marketach budowlanych, ze sprzętem RTV-AGD oraz sportowym. Dostępne w marketach Castorama, OBI, Leroy Merlin.

Raty w EURO – zero procent nominalnie i rzeczywiście w sieciach sklepów EURO (RTV EURO AGD). Udostępnione za pośrednictwem doradców w sklepach stacjonarnych jak i dla zakupów przez internet. Obsługę ratalną zapewnia Alior Bank. W obydwóch kanałach sprzedaży zerowe raty można pobrać w kwocie maksymalnie 21K z terminem od 3M do 50M. Przed zakupem można skorzystać z wygodnego kalkulatora rat online. Decyzja dla 98 proc. wniosków wydawana jest błyskawicznie do 2 minut. Zaświadczenie o dochodach standardowo nie jest wymagane.

Znajdziesz tu:

  • Kredyt od 18 lat
  • Kredyt na dowód
  • Kredyt bez zaświadczeń
  • Kredyt bez weryfikacji
  • Kredyt przez SMS
  • Kredyt na raty miesięczne
  • Kredyt długoterminowy

Pożyczka od 18 lat umożliwia młodym osobom usamodzielnienie się. Nadal wymagany jest dochód i najlepiej kiedy pochodzi on z tytułu umowy o pracę lub umowy zlecenie. Młode osoby już od 16 roku życia mogą podejmować pracę zarobkową. Innym źródłem dochodu dla 18-latków może być umowa dowolna umowa cywilnoprawna czy stypendium.

Pożyczka na dowód wymaga aby dokument był ważny, data ważności jest na nim wybita. Nie ma konieczności skanowania dokumentu, sporządzania mu fotografii ani wysyłania go w kopercie. Wystarczy spisać najważniejsze dane na nim zawarte, o które zostaniemy poproszeni na etapie składania wniosku.

Pożyczka bez zaświadczeń jak nazwa wskazuje nie wymaga przedkładanie firmie pożyczkowej potwierdzenia zatrudnienia. Wszystko odbywa się na zasadzie oświadczenia a pracodawca nie jest weryfikowany telefonicznie.

Pożyczka bez weryfikacji telefonicznej jest bardzo przyjazną formą akceptacji samego oświadczenia o miejscu pracy i uzyskiwanych zarobkach. Większość pożyczkodawców akceptuje wnioski bez podawania danych pracodawcy a jedynie charaktery dochodów.

Pożyczka SMS polega na możliwości ponownego skorzystania z pożyczki poprzez wysłanie jedynie odpowiedniej wiadomości SMS na numer obsługiwany przez instytucję finansową. Warunkiem jest bycie klientem danej instytucji, który spłacił przynajmniej jedną pożyczkę. Nie wszystkie firmy oferują taką usługę.

Raty miesięczne oznaczają, że spłacamy zobowiązanie w cyklach jedno miesięcznych. Rata płacona jest raz w miesiącu do dnia odgórnie ustalonego w harmonogramie spłaty. Dzień ten najczęściej jest zbieżny z dniem zaciągnięcia pożyczki a w przypadku zaciągnięcia jej 29 lutego w roku przestępnym na okres dłuższy niż 12 miesięcy dzień ten będzie przypadać w roku nie przestępnym na 28 lutego.

Raty tygodniowe to spłata zobowiązania w cyklach cotygodniowych. Dzień spłaty jest ustalany indywidualnie. Soboty i niedziele są dostępne w ratach tygodniowych wynikających z kredytu internetowego, kredyty z obsługą domową wykluczają dni wolne od pracy jako dzień spłaty.

Pożyczka długoterminowa jest zobowiązaniem na minimum 12 miesięcznych rat bez górnej granicy okresu spłaty. Pożyczki pozabankowe długoterminowe świadczone przez internet posiadają maksymalny okres spłaty wynoszący 60 miesięcy.

Słownik:

RRSO to rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Jest to procentowa wartość od kwoty kredytu wszystkich kosztów związanych z jego zaciągnięciem. Jak wskazuje nazwa jest to koszt jedno roczny. Im dłuższy okres tym RRSO będzie mniejsze i na odwrót i z tego powodu RRSO chwilówki może osiągać wartości ponad 500% ponieważ są krótkoterminowe a RRSO pożyczek długoterminowych może zaczynać się od 10%.

Wysoka przyznawalność to zwiększona ilość akceptacji szczególnie dla pożyczkobiorców z nietypowym źródłem dochodów, dla młodych, dla emerytów i dla zadłużonych.

Ranking to lista kredytów w kolejności wyznaczonej przez jeden lub zespół analizowanych parametrów usługi. Ranking aby spełniał swoją funkcje musi być poprzedzony wstępem opisującym metodologię wykorzystywaną w porównaniach poszczególnych właściwości ofert. 

ocena
[W sumie: 11 | srednia:4.1]