Faraon24 » Pożyczki bez weryfikacji

Pożyczki Internetowe bez sprawdzania

Próżno szukać jej w banku. To domena firm pożyczkowych. Weryfikacja wiąże się z długim czasem procedury. Można tego uniknąć. Remedium są pozabankowe pożyczki bez weryfikacji. Popyt jest stabilny. Rynek odpowiada ofertami.

Lendon
pożyczka
100 - 3000 PLN
wielkość pożyczki
1 - 30 dni
czas obowiązywania umowy
Netcredit
pożyczka
100 - 3000 PLN
wielkość pożyczki
30 plus 30 dni
czas obowiązywania umowy
Smart Pożyczka
pożyczka
100 - 3000 PLN
wielkość pożyczki
1 - 30 dni
czas obowiązywania umowy
Cashmey
pożyczka
100 -10 000 PLN
wielkość pożyczki
6 - 60 miesięcy
czas obowiązywania umowy
Supergrosz
pożyczka
1000 - 15 000 PLN
wielkość pożyczki
6 - 48 miesięcy
czas obowiązywania umowy

Weryfikacja połączenia internetowego

Pierwsze weryfikowane jest połączenie internetowe. Sprawdzany jest numer IP urządzenia przez które łączy się z siecią strona internetowa pożyczkodawcy. Automat korzysta z dostępu do nazwy przeglądarki, jej numerów seryjnych i wersji. Analizie poddawana jest rozdzielczość wyświetlacza i inne ustawienia. Sztuczna inteligencja analizuje te dane i przeprowadza wstępną weryfikację. W ten sposób system wiem, że wniosek będzie składać klient we własnej osobie.

Przełożenie na cenę

Wykres ilustrujący jak minimalne są wahania cen pożyczek bez weryfikacji w porównaniu do standardowej pożyczki.

Ceny pozostają niezmienne. Dzieje się tak ponieważ większość firm podchodzi liberalnie do klienta. Gdyby do chwilówki weryfikowano by wszystkie oświadczenia o dochodach to już nie były by takie szybkie – a są. Oczywiście duże kredyty ratalne mogą wymagać udokumentowania zarobków. Takie zaświadczenie musi być w pełni zgodne ze stanem faktycznym. Może być ono zweryfikowane.

Telefon do zakładu pracy

Telefon do pracodawcy to nie jedyny sposób. Z uwagi na RODO pracodawca nie będzie podawał żadnych danych o pracowniku niemniej jednak sam sposób weryfikacji przez telefon do zakładu pracy jest praktykowany.

Bazy finansowe, rejestry dłużników, wywiadownie gospodarcze, historia finansowa, historia kredytowa

Logotypy: BIK, KRD, BIG InfoMonitor oraz ERIFBrak weryfikacji powyższych oznaczamy w skrócie “bez baz”. Z grubsza wszystkie poza ostatnią historią kredytową dotyczą biur informacji gospodarczych. Nazywane są w różny sposób, najczęściej stosowany to “rejestry dłużników”.

Realia

Większość firm sprawdzi swojego klienta gdzie tylko będzie mogła. To podstawa modelu biznesowego nastawionego skądinąd na zysk jak każda działalność gospodarcza. Podejmując współpracę z nowym kontrahentem o którego sposobie realizacji zobowiązań nic nie wiemy podejmujemy ryzyko. Aby je zmniejszyć wykorzystuje się rejestry dłużników gdzie wpisywane są firmy i osoby prywatne przez swoich wierzycieli. Ponadto bazą historii kredytowej opiekuje się BIK czyli Biuro Informacji Kredytowej S.A.

Udzielenie pożyczki bez weryfikacji baz

Bez weryfikacji możemy zamienić na akceptację po weryfikacji. Wykazanie negatywnych wpisów w bazach nie musi oznaczać koniec marzeń o pożyczce. Może zostać zaproponowana inna cena, inny okres. Mogą zostać przedstawione dodatkowe wymagania co do udokumentowania dochodu.

ocena
[W sumie: 3 | srednia:4.3]