Strona główna » Pożyczka na raty bez dochodu

Pożyczka na raty bez dochodu

Oficjalny dochód w pewnych okolicznościach jest niemożliwy do wykazania zaświadczeniem. Chodzi o pracę na czarno lub innymi słowy w szarej strefie. Taki rodzaj zarobkowania dotyczy wielu osób ale oni też mają prawo dostępu do usług finansowych. W pierwszej kolejności warto wytłumaczyć czym jest dochód dla firmy pożyczkowej… dochód dla firmy pożyczkowej to wpływy na konto albo wypłata do ręki. Nie musi tu zachodzić żadna formalność. Często ważniejsza od posiadania udokumentowanego dochodu jest wiarygodność finansowa a ta objawia się brakiem wpisów w rejestrach dłużników takich jak KRD, ERIF, BIG Infomonitor czy KBIG. Pożyczka bez rejestrów dłużników bez dochodu może być całkowicie realna

Pierwsza opcja to pośrednik finansowy CREDIT BANQUE obiecujący pomoc dla osób pracujących na czarno:

kwota
1000-40000 zł
okres
6-60 msc
RRSO
od 9,72%*
wiek
min. 26
bez zaświadczeń?
tak*

Pożyczki CREDIT BANQUE bez BIK w Łodzi i Pruszkowie to oferta skierowana nie tylko dla mieszkańców Łodzi ale trzeba tam fizycznie się pojawić w biurze firmy (adres w prospekcie pod logo i nagłówkiem – klikamy). Do 20000 zł jest na sam dowód osobisty, powyżej trzeba mieć już zaświadczenie o dochodach *). Można też otrzymać darmową chwilówkę do 4000 zł (w czasie pandemii SARS-CoV-2 nierealne). Nie ma wymagań co do minimalnego dochody ale ważna jest zdolność do spłaty zobowiązania (czyli DtI – Dept to Incom – stosunek długu do dochodu). Akceptuje się tu wszystkie źródła dochodu i nawet te nieudokumentowane co oznacza akceptację pracy “na czarno”  w szarej strefie. Łódź – województwo łódzkie; Pruszków – województwo mazowieckie (koło Warszawy). *RRSO 9,72% dotyczyć będzie kredytów gotówkowych z banków – nie ma cudów w produktach finansowych bez BIK. Oferta również dla firm bez BIK.

Dalej mamy wiele ciekawych opcji - potrzebne sa wpływy na konto! Nawet kieszonkowe jest OK!

przedział
1000-12000 zł
okres
1-12 msc
% rzeczywiste
indywidualnie
realizacja
0,5-2H
bez zaświadczeń?
tak

Pożyczka bez dochodu ale z wpływami Kviku to gratka dla jeszcze niezadłużonych kredytobiorców. Sprawdzą bazy finansowe z listami dłużników ale nie zapytają czy i gdzie pracujesz. Ba – nie każdy musi pracować aby mieć z czego żyć. Bardzo popularna inwestycja w mieszkania na wynajem uczyniła z wielu ludzi niepracujących zarabiających. Tak samo jak dla Kviku z Cypru jak i dla innych firm istotna jest zdolność do spłaty – jeśli jest jest OK.

ocena
[W sumie: 2 | srednia:3]