Pożyczki przez Internet » Pożyczka na wyciąg | PKO
od 7,22%
RRSO
6,99%
oprocentowanie
0,00%
prowizja
200 000,00 zł
maksymalny kredyt
12 miesięcy
2/3/6/9/12 miesięcy
pierwsza
dla nowego klienta jest tańsza

Wystarczy dostarczyć wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące. Pensja musi na to konto wpływać regularnie. Takie zasady przyjęto projektując kredyt gotówkowy w PKO BP. Nazywany jest Mini Ratką, nazywany jest pożyczkę dla zdecydowanych. To dobry produkt w konkurencyjnej cenie. Co warto zauważyć to fakt, że nawet nie będąc najtańszym kredytem to jest wybierany częściej od innych właśnie tańszych. Renoma banku jest nie do zakwestionowania.

Jak wygenerować wyciąg czyli historię transakcji?

Każdy bank z bankowością elektroniczną udostępnia możliwość przeglądania transakcji, które przechodziły przez dany rachunek. Nazywane jest to historią transakcji lub historią rachunku. Określamy przedział dat, które nas interesują i możemy zapisać wynik do pliku PDF.

Takie pliki PDF z historią transakcji stanowią wyciąg. Ich struktura jest tak przygotowana, że są gotowe do automatycznej analizy przez inne banki i inne instytucje finansowe ze szczególnym uwzględnieniem pozabankowych firm pożyczkowych.

Jeśli nie wiesz jak pobrać wyciąg ze swojego banku to wiele instrukcji znajduje się w internecie. Możesz skorzystać z wyszukiwania pod tym linkiem:
https://www.google.pl/search?q=jak+pobra%C4%87+wyci%C4%85g+z – dopisz na końcu o jaki bank konkretnie chodzi i wyszukaj ponownie.

przykład jak wygenerować wyciąg z konta w mBank:

Przykład jak wygenerować wyciąg z konta mBank

Pierwsza pożyczka gotówkowa w PKO BP na sam wyciąg z konta bankowego jest bez zaświadczeń

Nowi klienci na start mogą pożyczyć znacznie korzystniej przy tej samej kwocie i okresie niż proponują to konkurencyjne banki. PKO BP startuje z RRSO od 7,22proc. Bardzo trudno pobić ten produkt. Standardowo jest to jednak od 15,89proc. toteż przed wyborem lepiej dobrze przyjrzeć się temu do czego się kwalifikujemy. Najlepszym sposobem jest kontakt z pracownikiem banki. Można złożyć wniosek kontaktowy przez internet – w górnej sekcji witryny. Zobowiązanie można rozłożyć na 12 miesięcy w systemie 2 / 3 / 6 / 9 lub 12 rat. Kwota jest wysoka a termin krótki.

Nowym klientom zostanie zaproponowane RRSO od 7,22% do 12 miesięcy. To bardzo niska cena. Z kolejną pożyczką nie jest już tak kolorowo.

Druga pożyczka

RRSO drugiej i każdej kolejnej dla tego samego maksymalnego okresu 12 miesięcy będzie wielokrotnie wyższe i zaczynać się będzie na poziomie 44,19%. Warto zestawić tą wartość z pożyczkami pozabankowymi uznawanymi powszechnie jako bardzo drogie i niebezpieczne ponieważ w przedziale od 44,19 do 100% znajdzie się bardzo dużo ofert pożyczek ratalnych (zobacz pożyczki ratalne).

Pozostałe oferty pożyczek gotówkowych

Bank proponuje wiele rozwiązań pieniężnych, są to pożyczki na nowego klienta, dla stałego klienta, pożyczki online w serwisie iPKO lub aplikacji IKO oraz pożyczki konsolidacyjne.

Dlaczego porównywarki i kalkulatory kredytów gotówkowych pokazują zupełnie inne ceny niż zobaczy klient w swojej ofercie?

Każda porównywarka i każdy kalkulator zbudowane są w oparciu o założenia przede wszystkim sprzedaży kredytów. Nazywa się to akwizycją czyli działalnością mającą na celu pozyskiwanie klientów. Skutecznie pozyskanie klienta dla produktów dłużnych wiąże się z przekonaniem go, że jeden jest tańszy od drugiego i co za tym idzie – jest lepszy.

Zalety porównywarek

  • łatwo wstępnie znaleźć pulę banków, z których będzie wybierany kredyt
  • są najlepszym wstępem do faktycznego porównywania i wybierania korzystnych ofert
  • można od razu złożyć wniosek kontaktowy do banku
  • udostępniają wiele narzędzi ułatwiających przeglądanie ofert takie jak sortowanie lub filtrowanie po zadanych parametrach

Wady porównywarek

  • akwizycja kierunkowana na faworyzowanie bardziej rentownych produktów zamiast najtańszych ku większej cenie jaką zapłaci kredytobiorca
  • brak aktualizacji ofert
  • posługiwanie się cenami z promocyjnych ofert

Pozycja kredytów gotówkowych PKO BP

Nowi klienci faworyzowani są w każdej branży – chodzi o pozyskanie i dalszą akwizycję w celu sprzedaży kolejnych produktów. Faworyzuje się też klientów przechodzących z innych banków. Nazywa się to walką o klienta i jest to walka cenowa. Nazywana jest też walką pozorowaną ponieważ dla dużej części klientów na papierze widoczna ewidentna korzyść w perspektywie czasu okaże się stratą.

ocena
[W sumie: 1 | srednia:1]