Strona główna » Pożyczki i chwilówki online – nowe opinie » Unia Usligi – pożyczka ratalna z możliwością straty po stronie klienta bez wypłaty

Unia Usligi – pożyczka ratalna z możliwością straty po stronie klienta bez wypłaty

Pożyczka ratalna Unia Usligi

Unia Usligi to internetowa strona oferująca szybkie finansowane. Witryna przygotowana na szybko, mało starannie. Wystartowała 5 dni temu (21 luty 2020) i reklamuje się za pośrednictwem największej wyszukiwarki internetowej.

Można ich znaleźć na dalszych stronach (3-4) szukając szybkich pożyczek ratalnych przez internet (zobacz zestawienie pożyczek ratalnych na Faraon24).

Unia Usligi wygląda tak (w tagu tytułowym ma Union zamiast Unia, w treści też, podaje nazwę z logotypu):

https://faraon24.pl/zrzut/unia-usligi.png (duży plik, prawie 0,5 MB)

obraz to zrzut całej głównej strony z oznaczonymi na czerwono polami i dodanymi strzałkami. Składanie wniosku ma odbywać się przez „żądanie finansowania” – i tu od razu trzeba zaznaczyć, że cała witryna jest przetłumaczona automatycznie.

Mamy oznaczony tekst – „rozpocznij współpracę z firmą” – Unia Usligi to nie jest żadna firma, nawet nie zadano sobie trudu aby coś wymyślić.

Zaznaczone są flagi – te pola mają automatycznie tłumaczyć stronę na inne języki, domyślam się, że w krajach, w których mówi się tymi językami również wykupiono reklamy.

Dalsze oznaczenia wskazują na bardzo szybkie przygotowanie strony, nie ma tam jakiejś spójności.

Niżej jeszcze są liczby z plusami i tak:

jest doświadczenie 15+ – domyślnie 15 i więcej lat, być może autorzy biznesu mają już tak długie doświadczenie, bardzo możliwe

235+ to raport o sukcesie, trudno domyśleć się o co chodzi

7+ – zadowoleni klienci a w przeciągu 15 lat liczba siedmiu klientów może odstraszać (dobrze, bo to fejk-biznes).

Dalej jest menu dolne, powtórzenie tego co wyżej w kwadratach, wskazuje co ma oferta obejmować i są to:

  • kredyty biznesowe
  • kredyty specjalne
  • kredyty samochodowe
  • kredyty projektu
  • kredyty budowlane

oferta jest dosyć szeroka, największa liczba osób, która może niechybnie wziąć w tym udział zainteresowana może być kredytami specjalnymi. Kredytem specjalnym często nazywa się kredyt trudny tzn. taki bez zaświadczeń, bez BIK i BIG i z wielkim nieobsługiwanym zadłużeniem.

Użyty numer telefonu to +33 7 56939063 – lokalizacja Francja (najczęściej wirtualny numer jest używany – taki nie do namierzenia), występuje on jeszcze na dwóch innych witrynach – jedna to wynajem samochodów a druga to zamawianie dużych kontenerów do transportu wodnego (lub TIR) – również tłumaczone na wiele języków.

Pierwsza to As Marcas i wygląda to tak:

Druga to Fluxel Steel i wygląda tak:

Wszystkie biznesy łączy ich wyimaginowany charakter.

Zrzut Unia Usligi tu: https://faraon24.pl/zrzut/unia-usligi.com.zip (rozmiar prawie 1,5 MB, format ZIP bez hasła)

Co mówią serwery?

Unia Usligi od strony technicznej zlokalizowana jest na hostingu z IP 185.98.131.207 – jest to hosting we Francji i należy do firmy LWS (zobacz stronę www)

Domena zarejestrowana jest wg usługi WHO IS (zobacz WHO IS) jest u tego samego usługodawcy ale adres osoby rejestrującej prowadzi już do kraju Benin w Afryce Zachodnie:

Data rejestracji jak widać to 21 luty 2020 czyli 5 dni temu – bardzo świeży biznes.

jest tam kod BJ, który przypisany jest właśnie do Benin:

Podsumowanie

Żądanie finansowania nie spotka się z realizacją finansowania, będzie to klienta, który w to zabrnie kosztować często nie tylko czas ale realne pieniądze dzięki technikom socjotechnicznym, które autorzy biznesu tego rodzaju znają dobrze. Podobny charakter przedsięwzięcia ma As Marcas i Fluxel Steel.

ocena
[W sumie: 0 | srednia:0]

Dodaj komentarz / opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.